پس از 10 سال MHA پاک عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای القای 28 افسران به IPS

پست برای 4 سال از 2010-2013 تایید شده

31 پست ها از 2014-2020 به دریافت nod به زودی

Sanjeev Pargal
جامو Mar 5: پس از 10 سال انتظار طولانی اتحادیه وزارت امور است گزارش روند در حرکت برای القای جامو و کشمیر خدمات پلیس (JKPS) افسران به پلیس هند خدمات (IPS). برای شروع با القای سهمیه از چهار سال از 2010-14 تایید شده حسابداری برای 28 پست ها در حالی که 31 نوشته های باقی مانده از شش سال پاک خواهد شد پس از برخی توضیحات در J&K سهمیه.
منابع رسمی گفت: Excelsior که پس از ترخیص کالا از تمام اختلافات ارشد و دیگر مشروعیت خانه بخش جامو و کشمیر دولت آغاز فرایند برای القای JKPS افسران به IPS بود که انتظار برای 10 سال گذشته منجر به رکود و خشم در میان این ماموران به تعدادی از آنها مشغول به کار بودند به عنوان SSPs حتی پس از 21 سال خدمت و یا بیشتر.
“اتحادیه وزارت امور است و در نهایت تصویب 28 پست برای چهار سال سهمیه برای القای JKPS افسران به IPS. هشت پست برای القای تصویب شده برای سال 2010 و 2012 سه برای سال 2011 و نه برای 2013” منابع گفت: با اضافه کردن القایی از سال 2014 تا 2020 نگه داشته شده اند در انتظار برای زمان حال به عنوان بخش از پرسنل و آموزش (DoPT) اتحادش را تغییر القایی نسبت جامو و کشمیر از 50:50 تا 67:33.
منابع گفت: اگر القایی به مدت شش سال از 2014-2020 تایید شده است در 67:33 اساس سهمیه بندی خواهد شد در اطراف 31 کرسی است. این MHA خواهد شد اما قطعی سهمیه IPS القای کرسی جامو و کشمیر از سال 2014-2020 پس از مشاوره با DoPT که متوقف شده بود 50:50 درجه J&K به تازگی به قلمرو اتحادیه در همتراز با کشورهای دیگر و UTs که این سهمیه نسبت 67:33.
“اما در همان زمان جامو و کشمیر دولت بود به نگه دارید کادر نقد و بررسی از هر دو IAS و IPS که افزایش تعداد پست و بر این اساس القای سهمیه JKPS افسران به IPS نیز خواهد رفت تا” منابع افزود که در هر مورد حداقل 31 JKPS افسران خواهد بود همچنین به IPS از سال 2014-2020 خواهد شد که در علاوه بر این به 28 کرسی که پر شده به مدت چهار سال از 2010-13.
آخرین القای JKPS افسران به IPS انجام شد در سال 2014 و صندلی پر شد تا سال 2009. اما از آن پس القایی نمی تواند محل را با توجه به فرآیندهای باغبانی که تاخیر در انتشار ارشد لیست JKPS افسران.
پس از تمام فرآیندهای باغبانی حل و فصل شد, صفحه اصلی گروه جامو و کشمیر دولت منتشر کرده بود ارشد لیست JKPS افسران و آغاز روند به روشنی در انتظار پست از القای JKPS افسران به IPS.
“القای 28 JKPS افسران به IPS انتظار بود انجام شود در مدت کوتاهی در حال حاضر” منابع میگویند این را حل و فصل طولانی انتظار تقاضا از JKPS افسران بودند که احساس راکد به عنوان برخی از آنها را نمی توان به عنوان حفاری حتی پس از 21 سال از خدمات وجود این واقعیت است که وجود دارد کمبود حفاری در قلمرو اتحادیه و برخی از افسران در رتبه حفاری شد برگزاری اتهام دو منطقه.
آنها اضافه شده است که القای JKPS افسران به IPS منجر به ارتقاء خود را به عنوان حفاری به خصوص کسانی که به اتمام خدمت اجباری برای این پست از حفاری و با توجه به موجود پست که غلبه بر کمبود در رتبه حفاری.
به طور همزمان با توجه به منابع اتحادیه دولت نیز برنامه ریزی کادر بررسی IAS و IPS افسران که افزایش تعداد پست های دوقلو خدمات به عنوان نقد و بررسی نشده است انجام شده برای چند سال گذشته. افزایش در این پست نیز افزایش سهمیه محلی JKAS و JKPS افسران برای القای به IAS و IPS است.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که گروه از پرسنل و آموزش (DoPT) به ریاست اتحادیه وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیر (PMO), Dr Jitendra سینگ در حال حاضر به کارگردانی جامو و کشمیر دولت برای برگزاری کادر بررسی IAS برای افزایش قدرت از افسران به عنوان جوانان از J&K پاکسازی اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) امتحانات نمی شد خانه خود را دولت قبل به علت کمبود پست.
اما از سال جاری DoPT در حال حاضر لغو جامو و کشمیر کادر و ادغام آن با AGMUT کادر برای اتحادیه سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>