Jammu Airport geared up to receive passengers.
جامو فرودگاه بشود برای دریافت مسافران است.

مالیات بر درآمد وکیل می میرد, تاج, افزایش تلفات درگیری ها به 3

* پرواز به رزومه امروز در جامو سرینگر له

Sanjeev Pargal
جامو مارس 24: در عمده سنبله در Coronavirus موارد در منطقه جامو و پسر از یک مشاور معاون فرماندار بود که در بازگشت از دهلی نو در میان 52 نفر از جمله عمده BSF جوان و یک پاسبان پلیس مستقر در Lakhanpur که تست مثبت برای Coronavirus امروز 26 از آنها در منطقه جامو به تنهایی در حالی که درآمد مالیاتی وکیل از Trikuta ناگار که در اثر مشکلات متعدد در ASCOMS Sidhra نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 در نظر گرفتن تلفات کرونا در منطقه جامو و مجموع موارد به 291.
مقامات گفت: Excelsior که همسر و پسر از یک مشاور معاون فرماندار بود که در بازگشت از دهلی نو امشب تست مثبت برای COVID-19 و بلافاصله معطوف به SMVD Narayana بیمارستان در Kakryal در کترا. مشاور را به معرض آزمایش بعد. سایر مخاطبین مثبت اگر هر گونه شناسایی خواهد شد و در معرض نمونه در مدت کوتاهی.
سه نفر از اعضای یک خانواده از Rajpura در نزدیکی شاکتی ناگار در منطقه جامو همچنین آزمایش مثبت امشب.
درآمد مالیاتی وکیل نقطه از بخش 1, Trikuta نگر که مرده بود در ASCOMS Sidhra با توجه به عوارض متعدد پیش از آن در روز آزمایش مثبت برای COVID امشب خود را به عنوان نمونه در نظر گرفته شد و پس از مرگ او. بدن او را سوزانده شود تحت پروتکل برای تاج مرگ و میر.
این سومین تلفات کرونا در جامو منطقه دو که در روستای تیکری از یودهمپور منطقه و دیگری در Preet ناگار Digiana در منطقه جامو.
از 52 تاج موارد مثبت تشخیص داده شده امروز 26 متعلق به جامو منطقه هشت Samba چهار کتهوا سه هر در یودهمپور, Reasi و Rajouri و بقیه به دیگر مناطق.
مقامات گفت: 31 سال عمده دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او مورد ستایش قرار داد از New Delhi اما جای خود را ارسال نکرده اند.
یک پاسبان پلیس از 19 گردان از هند رزرو پلیس (IRP) که در وظیفه در Lakhanpur در کتهوا منطقه دروازه ورود به جامو و کشمیر از جایی که هزاران نفر از مردم رشته کرده و وارد قلمرو اتحادیه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پلیس گفت او مورد ستایش قرار داد از Basohli tehsil از کتهوا منطقه و نمونه برداری در مارس 18. او در وظیفه برای frisking از رشته مسافران عبور Lakhanpur.
او شده است معطوف به دولت کالج پزشکی (GMC) کتهوا و بسیاری از پرسنل پلیس که آمده بود با او در تماس هستند که برای شناسایی و جداسازی شدند.
BSF پاسبان نقطه از دهلی نو که تا به حال بازگشت به BSF ستاد در Rajouri و تحت قرنطینه در داخل ستاد نیز مورد آزمایش قرار کرونا مثبت امروز و فرستاده شده به بیمارستان. به طور قابل توجهی, او اولین BSF جوان به تست مثبت برای این ویروس در منطقه جامو. ارتش jawan از Samba منطقه قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 اما او پس از درمان شده و از بیمارستان مرخص شده.
26 ساله از Praveen مستعمره Channi Himmat که اعلام شده بود منفی برای Coronavirus و منتشر شده از اداری قرنطینه پس از بازگشت از دهلی نو اعلام شد مثبت در این شب دو روز پس از بازگشت او به خانه.
موارد مثبت جامو منطقه شامل 19 ساله دانشجو از Bakshi نگر بود که در زیر اداری قرنطینه در Nagrota با سفر تاریخچه دهلی نو جوانان از خط No. 7, Rani Talab, Digiana که در حال بازگشت از Nagpur یک کارگر از Akhnoor که در حال بازگشت از ماهاراشترا و تحت قرنطینه در ملک بازار Narwal 26 ساله جوانان از رحال اردوگاه در Bishnah با سفر تاریخچه از ناگپور و قرنطینه در Akhnoor و 19 سال تحت قرنطینه در Mandal که تا به حال سفر تاریخ بنگلور, دو زن از Simbal اردوگاه و Miran صاحب, و هر یک از Bakshi نگر و Gorkha نگر و دو از Talab Tillo در میان دیگران.
سه نفر از جامو منطقه از جمله 63 سال, پیر مرد, بستری بیمار در بیمارستان یک 26 ساله نر از شاکتی نگر و 24 ساله نر از اردوگاه موقت نیز آزمایش مثبت امشب.
هفت نفر همه مردان از جمله 10 سال پیر پسر شش نفر از آنها بازگشته بود از بمبئی و یکی از پنجاب و اداری تحت قرنطینه در مراکز مختلف را آزمایش مثبت برای COVID-19 در Samba منطقه SSP Samba شاکتی Pathak گفت. یکی از آنها این است که 10 سال از ایجاد کرد Rara در حالی که شش نفر دیگر سن بین 30 تا 48 سال و مشغول به کار بودند در بمبئی و پنجاب و بازگشت به حال از طریق قطار و اتوبوس به تازگی او اضافه شده است.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت: چهار نفر از کتهوا منطقه امروز تست کرونا مثبت است. آنها شامل یک 30 سال از بخش شماره 13 کتهوا که در حال بازگشت از پتهنکت 42 و 38 yeard پیرمرد از Basohli و 28 ساله جوانان از بخش شماره 6 Basohli دو حال سفر تاریخچه دهلی نو در حالی که سوم تا به حال در بازگشت از Lakhanpur. همه آنها را تحت اداری قرنطینه.
به غیر از یک BSF پاسبان, دو, دیگر افرادی که آزمایش مثبت در Rajouri منطقه مورد ستایش قرار داد از Thanna مندی بود و سفر, تاریخ, Haryana. آنها بیش از حد تحت اداری قرنطینه.
SSP Rajouri Chandan Kohli امروز در بازدید های مختلف مراکز قرنطینه در Rajouri منطقه به ارزیابی امکانات و نظارت بر استقرار نیروهای پلیس و شبه نظامی پرسنل وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که روش عملیاتی استاندارد (SOP) است که به شدت پایبند به.
دو نفر نقطه از Majalata و Manwal در یودهمپور منطقه که بازگشته بود در قطار و تحت قرنطینه آزمایش مثبت امروز. سوم شخص از یودهمپور 35 سال مرد آزمایش مثبت امشب.
یک زن 30 ساله را از Kishtwar یک 28 ساله نر از Reasi و 28 ساله نر از Poonch همچنین آزمایش مثبت است.
منابع گفت: اکثریت 52 نفر تست کرونا مثبت امروز بودند عودت کنندگان از خارج از قلمرو اتحادیه و اداری تحت قرنطینه در امکانات مختلف در حالی که دیگران خود را تماس با ما.
با 52 موارد مثبت امروز, تعداد کل تاج بیماران در جامو منطقه رفته بود تا به 291 و فعال موارد به 214 به عنوان سه نفر جامو منطقه بودند مرخص امروز.
زمان ترخيص بيماران مورد ستایش قرار داد از Bakshi ناگار Nagrota و Bhatindi قفسه سینه, بیماری, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت. در مجموع 75 تاج بیماران بهبود یافته اند در حالی که دو مرگ.
جامو فرودگاه مدیر Pravat Ranjan Beuria گفت: Excelsior که در مجموع 11 پروازها از سر گرفته خواهد از جامو فرودگاه. اما نه پرواز را راه اندازی مجدد عملیات از فردا, از جمله سه هر از سرینگر و دهلی نو دو از بمبئی و یکی از گوالیور. وجود خواهد داشت یک پرواز اضافی از سرینگر در روز سه شنبه و چهار شنبه و یک اضافی در شنبه Beuria گفت که تمام ترتیبات ساخته شده اند برای از سرگیری خدمات هوایی پس از بیش از دو ماه از مستند.
در سرینگر فرودگاه نه پرواز شروع خواهد شد فرود از فردا و به تدریج این تعداد ممکن است تا منابع گفت.
در له فرودگاه دو پرواز از دهلی نو-هر یک از هوایی هند و ادویه جت خواهند شد از فردا در حالی که پرواز از جامو و سرینگر شروع خواهد شد بعد له فرودگاه مدیر Sonam Norboo گفت.
او اضافه کرد که تمام ترتیبات را در جای خود برای از سرگیری خدمات هوایی.
منطقه دادرس جامو Sushma Chauhan گفت: Excelsior که همه مسافران پس از رسیدن در پرواز خواهد بود 100 درصد نمونه برداری و سپس فرستاده شده به اداری قرنطینه.
“ما افزایش تعداد مراکز قرنطینه از جمله پرداخت تسهیلات به جای مسافر” او گفت: پس از بررسی دقیق ورود مسافران است.
او گفت: مسافران تست منفی در هنگام ورود خود را از قطار و پرواز ارسال خواهد شد برای خانه قرنطینه.
در صف های طولانی در خارج از برخی از مشروب مغازه ها با توجه به باز کردن مغازه ها انتخاب شده توسط بخش غیر مستقیم و نگه داشتن دیگر مغازه ها بسته منطقه دادرس گفت: دولت ساخته شده است آن را روشن است که وجود خواهد داشت اجتماعی فاصله و کمتر صف اگر بیشتر مغازه ها باز شوند.
Chauhan گفت: در ماه مارس تا کنون 7500 نفر قرار داده شده است در زیر اداری قرنطینه در بازگشت خود را از خارج و از آنها 5300 منتشر شد برای خانه قرنطینه بعد از تست منفی است. نزدیک به 2200 افراد متعلق به مناطق مختلف جامو بخش در حال حاضر تحت اداری قرنطینه در منطقه او اضافه شده است.
در حال حاضر به عنوان گزارش مسافران سفر به جامو و سرینگر در پروازها خواهد شد که برای رفتن اداری قرنطینه تا آنها تست منفی برای COVID-19. کسانی که تست منفی خواهد شد و فرستاده شده برای صفحه اصلی قرنطینه در حالی که مثبت خواهد شد و اعزام به بیمارستان است.
دولت را شناسایی کرده است بیشتر قرنطینه مراکز از جمله پرداخت قرنطینه امکانات مانند هتل ها آن را به عنوان پیش بینی اعداد از عودت به بالا رفتن از فردا زیر از سرگیری خدمات هوایی. در حال حاضر تنها یک تجاری قطار در حال رسیدن به جامو از دهلی نو در حالی که یک تا دو `Shramik ویژه’ قطار در حال رسیدن به روزانه در یودهمپور ایستگاه راه آهن حمل رشته افراد جامو و کشمیر از نقاط مختلف کشور است.
امروز در `Shramik ویژه’ قطار از تانه در ماهاراشترا 408 مسافر رسیده یودهمپور و فرستاده شدند مربوطه به ستاد منطقه برای نمونه برداری و اداری قرنطینه منطقه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت.
او افزود که تا کنون 13463 رشته مسافران جامو و کشمیر رسیده اند یودهمپور در 17 `Shramik ویژه’ قطار.
در همین حال دولت های منطقه دریافت کرده اند 28 COVID قطار ویژه از کشورهای مختلف و UTs تا کنون با حدود 23,097 رشته مسافران در حالی که در مورد 66024 افراد شده اند تخلیه توسط دولت از طریق Lakhanpur تا تاریخ.
به عنوان بسیاری از 652 مسافران از جمله دانش آموزان برتر در سرینگر فرودگاه بین المللی تحت Vande بهارات ماموریت را از طریق COVID ویژه پرواز.
تقریبا 89,773 J&K ساکنان رشته در خارج از دانشگاه تهران با توجه به مستند های اعمال شده در پی جهانی همه گیر شده است به ارمغان آورد توسط جامو و کشمیر دولت از طریق 28 COVID ویژه قطار 4 پرواز علاوه بر نمرات اتوبوس پس از به شدت رعایت همه لازم است اقدامات پیشگیرانه در مورد این ویروس.
به عنوان در هر مفصل شکستن در مورد آمار و ارقام دولت تخلیه 66024 ساکنان J&K, رشته های مختلف در کشورهای دیگر و UTs از طریق Lakhanpur علاوه بر آوردن در بازگشت به خانه مورد 23,097 مردم از طریق 28 قطار ویژه در جامو و یودهمپور ایستگاه های راه آهن.
تقریبا 650 رشته مسافران وارد شده از طریق Lakhanpur از مارس 23 مارس 24 صبح در حالی که 767 مسافران رسیده امروز در 11th دهلی COVID قطار ویژه در جامو. تا کنون 11 قطار رسیده اند جامو با مجموع 9634 رشته مسافران متعلق به مناطق مختلف در حالی که 13,463 مسافران رسیده اند یودهمپور در 17 قطار ویژه تا کنون.

بیماران و زنان باردار معاف از Admn قرنطینه

دولت امروز معاف دسته خاصی از افراد از اداری قرنطینه در هنگام ورود خود را به جامو و کشمیر توسط قطار و یا هر وسیله حمل و نقل.
با توجه به سفارش صادر شده و امروز توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam که او نیز اتفاق می افتد به رئیس دولت کمیته اجرایی برخی از دسته از بیماران و افراد دیگر در هنگام ورود خود را خواهد بود نمونه برای تست و ارسال به صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز. اما اگر نتیجه تست مثبت آنها خواهد شد را به یک COVID بیمارستان برای بهبود و درمان است.
معاف دسته شامل زنان باردار در سه ماهه گذشته با گواهی از بارداری بیماران مبتلا به سرطان در شیمی درمانی, بیمار, بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از عمل جراحی بیماران دیالیزی با دکتر گواهی مادران با نوزادان زیر یک سال کودکان زیر 10 سال سفر به تنهایی و بدون یک عضو خانواده دولت هند پرسنل در لب گنده دولت وظیفه و مسافران سفر با یک RTPCR تست منفی گواهینامه از یک ICMR تایید آزمایشگاه/آزمایش تسهیلات بالاتر از دو روز (48 ساعت) قبل از تاریخ ورود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de