مشاور Sharma دارای تعاملی جلسه با انجمن های صنعتی

Advisor K K Sharma chairing a meeting on Monday.
مشاور K K Sharma ریاست جلسه در روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو ژوئن 8: مشاور معاون فرماندار K. K. Sharma امروز گفت که دولت متعهد به حمایت از صنایع محلی و رسیدگی به مشکلات آنها را از نظر COVID 19 بیماری همه گیر.
مشاور صحبت شد در یک جلسه تعاملی با انجمن های صنعتی جامو و کشمیر به ارزیابی و جبران مسائل و نگرانی از خانه کسب و کار از دانشگاه تهران در پی COVID-19 بیماری همه گیر.
مالی کمیسر امور مالی, گروه, A. K. Mehta; مدیر صنایع و تجارت Jammu Anoo Malhotra; کمیسر دولت مالیات P. K. Bhat; مدیر زمین شناسی و معدن, Vikas شارما و مالیات غیر مستقیم کمیسر R. K Shavan حاضر بودند در حالی که مدیر صنایع و تجارت کشمیر محمود شاه همراه با نمایندگان کشمیر صنایع با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.
مشاور تعامل با نمایندگان صنعتی بدن مطمئن باشید که دولت متعهد به حل و فصل مسائل مواجه با آنها را در نظر COVID بیماری همه گیر. او گفت که صنایع و بخش های دیگر آسیب دیده اند و این در سطح جهانی و اقدامات در حال انجام به آدرس پریشانی مواجه شده بخش صنعت در دانشگاه تهران جامو و کشمیر.
نمایندگان صنایع مطرح شده مسائل مختلف با آن مواجه هستند این بخش در پی COVID مستند.
رئیس فدراسیون صنایع Jammu Lalit Mahajan مطرح شده موضوع مربوط به انتشار GST بازپرداخت به صنعت waiving ثابت تقاضا اتهامات در رابطه با برق و حقوق و دستمزد به کارگران است. او به دنبال بسته مالی برای صنایع در شکل یک گردش مالی مبتنی بر انگیزه با 2 درصد بودجه برای حمایت از MSME است.
خیزران Dogra از انجمن صنایع Gangyal برجسته این موضوع از اولویت های محلی MSE را در خرید دولت و تعویق اجباری خرید GeM پورتال به 31-03-2022.
وزیر از PHDCCI و ویجی Aggarwal از انجمن صنایع Samba مطرح شده مشکلات صنایع به ویژه فعالیت های ساخت و ساز با توجه به ممنوعیت استخراج از معدن شن و ماسه گچ و سنگ آهک.
Ajit باوا از کتهوا واحد صنعتی انجمن مطرح مشکلات مواجه توسط دارندگان واحد که به شاتل از پتهنکت به حضور واحدهای خود را در کتهوا.
پروین Pargal از Laghu Udyog Bharti به دنبال اولویت در تخصیص زمین در شهرکهای صنعتی برای کسانی که پلاستیک واحدهای تولیدی که دستور داده شده است بسته می شود توسط NGT به عنوان آنها سقوط تحت عدم تایید مناطق.
Annil سوری و Ravnish Gulati همچنین مسائل مطرح شده در مواجهه با این صنعت مانند تاخیر در انتشار از پرداخت به MSMEs و دسترسی به بازار برای صنایع ارسال COVID 19 دوره است.
سخنرانان از کشمیر صنعتی انجمنهای موجود اشرف میر از FCIK سید Ashiq از KCCI و فاروق امین در کنار دیگران که مسائل مطرح شده از بازار مداخله برای Cherry محصول و مقرون به صرفه و حمل و نقل به موقع علاوه بر توانبخشی از صنعتگران و بافندگان و پوشش در تمام واحدهای صنعتی تحت SRO 519, 521 و 63.
شرکت کنندگان از کشمیر درخواست برای برگزاری نشست بالا شده کمیته به بحث در مورد مسائل بوجود آمده در پست لغو تلفات در Lakhanpur.
مشاور در حالی که در پاسخ به مسائل مطرح شده توسط انجمن های صنعتی خواسته مالی کمیسر امور مالی به پیشنهاد اقدامات خود را برای redressal در یک زمان محدود به شیوه ای.
در ضمن مهتا به اطلاع شرکت کنندگان مختلف در مورد اصلاحات در حال اجرا توسط دولت در معدن کار و GST دامنه مانند e-حراج معادن و خودکار GST بازپرداخت. او مطمئن است که هر عملیاتی مشکل باید بدون هر گونه تاخیر.

مقاله قبلیJKBEU هیئت در دیدار Chhibber مورد بحث مشکلات
مقاله بعدیDiv Com تعامل با بازار انجمن خواستار آنها را به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>