مشاور Narula راه اندازی, آموزش, برنامه موبایل

Advisor Umang Narula and other senior officers during the launch of mobile app at Leh.
مشاور Umang Narula و دیگر افسران ارشد در طول راه اندازی نرم افزار تلفن همراه در له.

Excelsior خبرنگار

له مه 2: مشاور Umang Narula راه اندازی شد ‘dselonlineeducation نرم افزار تلفن همراه’, آنلاین, آموزش, برنامه موبایل از مدرسه وزارت آموزش و پرورش لاداخ در دانشگاه تهران دبیرخانه کنفرانس سالن.
دبیر مدرسه و آموزش و پرورش فنی Ladakh Saugat Biswas, مدیر آموزش و پرورش ممتاز علی, دانشمند, B, ملی انفورماتیک مرکز له Phunchok Paldan و مقامات وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشتند در طول راه اندازی.
مشاور Narula صحبت در این مناسبت گفت که این برنامه را به اثبات مفید برای دانش آموزان در طول مستند دوره است. او در ادامه پیشنهاد کرد برای توسعه آفلاین ماژول برای سهولت و دور از دسترس آموزشی مطالب.
دادن جزئیات در مورد “dselonlineeducation نرم افزار تلفن همراه” مدیر آموزش و پرورش ممتاز گفت که این برنامه به خصوص برای دانش آموزان از کلاس 1 به 9 با رژیم غذایی کرگیل جایی ثبت مطالب باید آپلود و مطالب نیز بررسی توسط کارشناسان قبل از آپلود ، او همچنین گفت که پدر و مادر/دانش آموزان می توانید با نصب این نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند خود و نشستن با کودکان خود را و آنها را نشان می دهد فیلم ها مربوط به برنامه درسی. کلاس های آنلاین و ثبت مطالب خواهد بود آپلود در یوتیوب و پس از آن لینک های به اشتراک گذاشته خواهد شد مختلف whatsapps گروه از دانش آموزان و معلمان.
او همچنین افزود که کلاس از طریق All India Radio له و کارگیل برای کلاس 10, 11 و 12 شروع از هفته اول ماه آوریل با شکاف زمان از یک ساعت در هوا له و نیم ساعت در هوا کرگیل. او در ادامه درخواست برای افزایش حافظه زمان به سه ساعت در هر دو ایستگاه. درخواست نیز ساخته شد Doordarshan له برای تخصیص حافظه زمان برای telecasting سخنرانی در علوم و ریاضی به افراد است.
او همچنین به جزئیات در مورد اقدامات انجام شده توسط مدرسه وزارت آموزش و پرورش در طول مستند دوره است. یک سازمان با نام “EMBIBE بنگلور” بوده است طناب در ارائه کلاس های آنلاین برای دانش آموزان 11 و 12 از طریق ‘وبینار” و آنها در حال ارائه آن را رایگان از هزینه های او اضافه شده است.

مقاله قبلیCS بحث روش برای جنبش رشته دانش آموزان مهاجر کارگران
مقاله بعدیجوانان غرق در آن رودخانه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>