مشاور خان تعامل با نمایندگان محلی بدن Panchayats جامعه مدنی

Advisor Farooq Khan chairing a meeting at Rajouri.
مشاور فاروق خان ریاست جلسه در Rajouri.

Excelsior خبرنگار
RAJOURI, آوریل 28: مشاور معاون فرماندار فاروق احمد خان امروز بازدید Rajouri و تعامل با MC Rajouri, BDC رؤسای جمهور Beopar مندل اعضای جامعه مدنی و مذهبی و رهبران سیاسی منطقه است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
معاون کمیسر Rajouri محمد Nazir شیخ حفاری Rajouri-Poonch محدوده Vivek گوپتا سرپرست ارشد پلیس Chandan Kohli اضافی معاون کمیسر Rajouri شیر سینگ اضافی سرپرست پلیس لیاقت Choudhary و دستیار کمیسر درآمد Mohd اشرف شد و در حال حاضر در ocassion.
شرکت کنندگان در حالی که صحبت کردن به مناسبت قدردانی از نقش دولت در منطقه شامل انتقال کرونا ویروس. آنها همچنین پیش بینی خود را از مسائل و مطالبات قبل از این مشاور از جمله تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان, تخلیه, رشته دانش آموزان و کارگران در منطقه و کشورهای تسهیل فصلی مهاجران upgradation بلور فوتونی Thanamandi توزیع جیره غذایی در میان افراد بدون جیره دارندگان کارت و مسائل مختلف دیگر.
از اعضای جامعه مدنی گفت که شش هفته در سراسر کشور مستند به منظور تسهیل موثر فیزیکی, فاصله همراه با گسترش هسته بهداشت عمومی اقدامات مانند تشخیص و جداسازی ردیابی تماس COVID-19 مثبت مردم کمک کرد تا حد زیادی در شکستن انتقال و به همین دلیل مرگ و میر در اینجا این است که پایین تر از کشورهای دیگر است. آنها همچنین مورد ستایش قرار داد دولت برای راه اندازی تعدادی از طرح های رفاه.
مشاور در حالی که صحبت کردن در این مناسبت گفت که UT دولت در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از راحتی از عموم مردم و به بهترین شکل ممکن تلاش می شود که ساخته شده برای کاهش درد و رنج خود را. او گفت که دولت آغاز کرده برای بازگرداندن رشته, دانش آموزان, کارگران از خارج J&K برای آن اضافی غربالگری و تیم نظارت در حال مستقر شده اند. او اضافه کرد که برای اطمینان از راحتی از عشایر در طول حرکت خود را به بالا می رسد در میان COVID-19 گیر مجوز هستند صادر و تمدید کرد.
او گفت که متوجه شده است که برخی از مردم وارد منطقه از طریق سنتی مسیرهای مهاجرت و وجود نیاز مبرم به شناسایی این مسیر از طریق برگزاری Nakas در مکان های خاص به طوری که نقاط ورود می تواند تقویت شود و هیچ فرد مجاز است در منطقه بدون مدرک معتبر منتقل می کند.
مشاور دستور برای آب بندی از تمام نقاط ورود و خروج و خواسته مورد نظر برای محدود کردن جنبش عمومی به طوری که این افراد که از مناطق آسیب دیده می تواند محدود.
در میان دیگران حاضر بودند Kuldeep راج گوپتا سابق VC PAB مدیر Aquaf Shahdara Sharief, Abdul Quyoom Dar رئیس MC Rajouri, Mohd عارف رئیس MC Thanamandi شکیل میر VC MC Rajouri, بهارات Bushan رئیس Beopar مندل, راجش گوپتا BDC رئیس Rajouri, چودری Darbar, BDC رئیس Doongi Riaz احمد BDC رئیس قلعہ Darhal, Rajinder شارما Rajinder Gupta Subsah Sharma, Khurshid میر Janum, Shafat میر سجاد طارق Sarpanch, Karan Saryal, Sarpanch Samreen خان Kapil Saryalbers از Gurdwara Parbandhak کمیته و دیگر اعضای جامعه مدنی.
در همین حال فاروق خان بازرسی موسسات بهداشتی و قرنطینه مراکز در Rajouri منطقه به ارزیابی امکانات در حال گسترش به بیماران از COVID-19 وجود دارد.
مشاور بازرسی مرکز قرنطینه در پسران خوابگاه PG, کالج, Rajouri و دختران خوابگاه PG, کالج, Rajouri علاوه بر جداسازی مراکز در GMC Rajouri.
مشاور خان همچنین تعامل با پزشکان و دیگر کارکنان پیراپزشکی به ارزیابی نیازهای خود و مشکلاتی که با آن مواجه هستند آنها را در حالی که مقابله با COVID-19 موارد و کسانی که قرنطینه های مختلف در مکان تعیین شده است. او مطمئن به سلامت کارگران که PPE کیت خواهد بود ارائه شده به آنها در کنار سایر تجهیزات مورد نیاز و مواد به طوری که آنها وظایف خود را انجام دهد در راحت و ایمن محیط زیست است.
این مشاور همچنین تعامل با قرنطینه افراد و پرسید: در مورد رفاه خود و امکانات ارائه شده به آنها است. او از مقامات مربوطه برای اطمینان از مناسب مراقبت و بهداشت علاوه بر حفظ اجتماعی فاصله در محل به عنوان در هر دستورالعمل های عملیاتی استاندارد در محل برای مقابله با COVID-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>