مشاور DGP بازدید از مناطق مرزی به ارزیابی وضعیت

Advisor Bhatnagar alongwith DGP J&K and IG BSF during visit to a border area.
مشاور <url> همراه DGP J&K و IG BSF در طول سفر به یک منطقه مرزی.

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 6: Rajeev Rai <url> مشاور ستوان فرماندار, J&K بازدید از مناطق مرزی جامو Frontier همراه DGP Dilbag سینگ موکش سینگ IGP جامو N S Jamwal, IG BSF جامو مرزی SPS Sandhu حفاری BSF و دیگر افسران.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
IG BSF در جریان مشاور در مورد مرز, سلطه, ارزیابی تهدید ادراک و اقدامات مختلف انجام شده توسط BSF برای تقویت حفاظت از مرز شبکه. او بر اهمیت همکاری بین همه سازمان های امنیتی مشغول به کار در منطقه جامو و با دولت مدنی به عنوان به خوبی.
Rajeev Rai <url> بازدید های مختلف BSF BOPs بین المللی در مرز جامو. او به شدت تحت تاثیر کار بزرگ در حال انجام توسط BSF در تمام احترام.
او تعامل با BSF افسران و فرماندهان مستقر در میدان و قدردانی از شور و شوق و روح و روان نمایش داده شده توسط bordermen در حالی که حفظ حرمت مرز بین المللی و در القای حس امنیت در میان مرز مردم ،
او در ادامه با بیان این که دولت به رسمیت می شناسد BSF ‘s بی نظیر سهم نسبت به امنیت ملی است و همیشه مشتاق به آدرس این نگرانی است.

مقاله قبلیLadakh قدرت کارکنان, اعتراض رعایت اعتصاب

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>