مشاور <url> بررسی عملکرد R&B, JKPCC, PMGSY

Advisor Rajeev Rai Bhatnagar chairing a meeting at Srinagar.
مشاور Rajeev Rai <url> ریاست جلسه در سرینگر.

Excelsior خبرنگار
سرینگر مارس 5: مشاور معاون فرماندار Rajeev Rai <url> امروز خواسته برای معرفی فن آوری های پیشرفته برای حفظ و نگهداری و احداث جاده ها و ساختمان ها در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.
مشاور دستور ماموران به سرعت بخشیدن به سرعت کار بر روی تمام پروژه های جدید و نوسازی جاده ها برای تکمیل این همانطور که در جدول زمانی. او در سخنرانی خود در سری جلسات نقد و بررسی با عامل ارشد راه و ساختمان (R&B) PMGSY و JK پروژه های ساخت و ساز شرکت (JKPCC) امروز در اینجا.
او گفت که دره کشمیر محدود کار جلسه برای جاده ها و دیگر فعالیت های مربوط به پس از اجرای آژانس باید تکمیل پروژه ها در زمان به منظور تسهیل در مردم است. او کارگردانی افسران به استفاده از مواد با کیفیت و فوری مرمت جاده آسیب دیده در طول زمستان.
مهندس ارشد R&B (کشمیر), سامی عارف Yasvi به مفصل power point ارائه در وضعیت های مختلف پروژه های در حال اجرا توسط این اداره در دره.
در همین حال مشاور نیز در زمان انبار از پیشرفت پروژه های مختلف در حال اجرا توسط JKPCC در دره کشمیر. او ارزیابی عملی و سطح زمین مفهوم از طرح ها همراه با پیشرفت مالی. وی تاکید کرد پس نگران افسران به طور منظم بازدیدکننده داشته است سایت به خوبی آشنا با وضعیت واقعی و قریب الوقوع مسائل مربوط به بخش خود را.
او به آنها دستور داد تا به سرعت بخشیدن به سرعت کار بر روی تمام پروژه های در حال انجام به صورت اولیه خود را تکمیل علاوه بر کارگردانی آنها است که بدون انحراف از بودجه از پروژه به پروژه باید انجام شود.
مشاور کارگردان مقامات به تحویل پروژه های تکمیل شده بلافاصله به طوری که آنها می تواند مورد استفاده در شرایط فعلی.
در دیگر دیدار مشاور <url> نیز برگزار می شود یک بررسی مفصل از آثار PMGSY کشمیر.
این مشاور تاکید بر این مقامات به استفاده از مواد با کیفیت و به دنبال اقدامات ایمنی در حالی که اجرای این نسخهها کار بر روی پروژه های مختلف.
مشاور همچنین بررسی پیشرفت مداوم مغول پروژه جاده. این پروژه در حال اجرا در برآورد هزینه Rs 639.85 کرور.
صحبت کردن در یک بررسی جلسه مشاور تأکید بر حفظ و نگهداری جاده ها به درستی آن را به عنوان جایگزین مناسب ارتباط بین این دو بخش و سایر نقاط کشور. در این مناسبت او توصیه کرد که همه تلاش ها باید به آن همه آب و هوا جاده ها به عنوان وضعیت ملی بزرگراه باقی مانده نامطلوب با توجه به آب و بوالهوسی و مداوم گسترش جاده ها است.
این جلسه با حضور مغول پروژه راه مهندس ارشد علاوه بر دیگر نگران افسران.
مشاور بیشتر توصیه اجرای آژانس است که همه اجزای این پروژه باید اجرا شود در پشت سر هم در نمایشگاه آب و آینده پیش رو که لازم دستاورد با توجه به پیشرفت در این پروژه ثبت شده است.
او می گوید که لازم است تمام اقدامات ایمنی باید نگه داشته شود در تمام طول جاده ها علاوه بر استفاده از علائم و تجهیزات دیگر نیز باید به کار گرفته شود.
مشاور نیز توام با تلاش در میان های مختلف اجرای آژانس برای برف ترخیص کالا از گمرک به طوری که جاده ساخته شده باشد motorable برای وسیله نقلیه جنبش است.

مقاله قبلیDr Jitendra بررسی COVID شکایت پورتال با ایالات UTs

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>