مشاور Baseer بررسی سناریوی قدرت در جامو بخش

Advisor Baseer Khan chairing a meeting at Jammu on Monday.
مشاور Baseer خان ریاست جلسه در جامو روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو Apr 27: مشاور معاون فرماندار Baseer Ahmad Khan امروز تشکیل جلسه به نقد و بررسی سناریوی قدرت در جامو بخش و اجرای انواع مرکزی حمایت مالی طرح های زیر JPDCL پروژه ها.
این جلسه با حضور وزیر PDD متر Raju, MD JPDCL, Yasha مودگل و دیگر افسران ارشد وزارت.
در این جلسه یک threadbare بحث و گفتگو برگزار شد و در پایان از بیحال پروژه های سریع از اتمام کار تحت مداوم مرکزی حمایت طرح تقویت تعمیرگاه مرکزی/ ایجاد کارگاه های آموزشی و توزیع شبکه غیرمنتظره و ناکافی توزیع برق.
این مشاور با همتایان اروپایی خود در مورد وضعیت فعلی قدرت یکپارچه توسعه طرح (IPDS), Deendayal Upadhyaya گرم JyotiYojana (DDUGJY) نخست وزیر را توسعه بسته(PMDP) و چند تن از دیگر طرح های.
مشاور در حالی که بررسی پیشرفت این طرح به کارگردانی نگران مقامات برای سرعت بخشیدن به اجرای این مرکز حمایت و طرح و حفظ شود که افسران باید حذف تنگناها اگر هر طوری که این در حال تکمیل در بازه زمانی تعیین شده.
آن مطلع شد که 100 درصد اندازه گیری در جامو شهر و دیگر مناطق در نظر گرفته شده تا در حالت ماموریت برای ارائه منبع تغذیه بدون وقفه برای مصرف کنندگان است.
او کارگردانی PDD مقامات به ارائه منبع تغذیه بدون وقفه در طول Sehar و افطار زمان به مردم است. او همچنین گفت که منبع تغذیه بدون وقفه باید نگهداری شده در قرنطینه مراکز.
تصمیم بر آن شد که 03 متر تست آزمایشگاه خواهد بود ساخته شده در Kathua Batote و Rajouri. همچنین تصمیم گرفته شد برای اطمینان 100 درصد توزیع قبوض برق هر دو از طریق فیزیکی و الکترونیکی وسیله ای برای مصرف کنندگان است.
مشاور در حالی که بحث در مورد وضعیت توزیع زیرساخت خواسته مهندسین برای شناسایی تمام فرسوده قطب ترانسفورماتور و هادی در منطقه به طوری که منابع مالی کافی در دسترس ساخته شده به جای مشابه در یک حالت ماموریت برای ایجاد و توزیع بهتر زیرساخت ها است.
مشاور گفت که 10 تومان کرور روپیه خواهد بود Sehri در خرید ترانسفورماتور جدید در جامو بدست آورد.

مقاله قبلیKotwal از طریق ویدیو کنفرانس با آینده نگر مناقصه
مقاله بعدیمحدوده دارای تعاملی وبینار با وزارت امور شرکت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>