اتخاذ داروهای گیاهی به عنوان اقدام پیشگیرانه: Yudhvir

BJP leaders during an Ayush Medical Camp at Jammu on Tuesday.
BJP رهبران در طول یک Ayush پزشکی اردوگاه در جامو روز سه شنبه.

اقدامات احتیاطی باید برای مبارزه با بیماری همه گیر: Sanjita

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 30: J&K BJP Mahila مورچا در ارتباط با مدیریت از سیستم پزشکی (ISM) سازمان AYUSH پزشکی اردوگاه در کاخ سلطنتی شهر در اینجا ،
اردوگاه افتتاح شد توسط Yudhvir Sethi, J&K BJP معاون رئیس جمهور در حضور پریا Sethi, وزیر سابق و Sanjita Dogra رئیس J&K BJP Mahila مورچا.
صحبت به مناسبت Yudhvir Sethi برجسته مزایای آیورودا در ساختمان ایمنی و خواست مردم به “یک نگاه” در AYUSH وزارت ابتکارات برای اقامت مناسب در میان COVID-19 گیر گفت: “سلامت خوب است که منادی از شادی’. از او خواست که هر کس به اتخاذ داروهای گیاهی و تقویت بدن خود ایمنی به عنوان بخشی از یک اقدام پیشگیرانه برای مبارزه با کرونا ویروس.
Sethi خواست مردم به مزایای Ayush دارو در روز زندگی امروز تا ضد ویروس تاج دوز آماده شده است. او اظهار داشت که این داروهای گیاهی هستند مفید ترین مکمل برای مردم است.
وزیر سابق Priya Sethi تکمیل آنیتا Gandotra برای سازماندهی اردوگاه پزشکی و ترویج AYUSH. او گفت که با وجود نیاز مبرم به سازماندهی این اردوگاه ها در مناطق روستایی و دور افتاده مناطق به طوری که مردم می تواند به سود منافع این اردوگاه ها. او تأکید کرد که برای مبارزه با بیماری همه گیر در حال انجام همه ما را به گرد هم می آیند و باید آگاه باشید هر یک از دیگر در مورد بایدها و نبایدها در بیماری همه گیر.
پریا Sethi گفت: مهم این است که برای ایجاد آگاهی در هند داروهای سنتی و شیوه های پزشکی در سراسر جهان است. او با قدردانی از AYUSH پزشکان به طور مداوم در تلاش برای خدمت به مردم و برجسته نقش مهم آنها را به بازی در هند مبارزه با COVID-19.
Sanjita Dogra اعتراض به شرکت کنندگان و به طور کلی توده های اجتماعی را حفظ فاصله و پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها با مراجعه به بازار و مکان های دیگر که برای همه اجباری است برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
اردوگاه برگزار شد توسط آنیتا Gandotra, معاون رئیس جمهور, J&K BJP Mahila مورچا. Dr Nidhi Sharma, Dr گاریما شارما و دکتر Nishant Khajuria ارائه خدمات و بررسی بیش از 300 بيمار مورد بررسی در اردوگاه. طب Ayurvedic ارائه شد رایگان از هزینه به بیماران در اردوگاه. علاوه بر اهمیت یوگا Aasans و Pranayam نیز برجسته شده است.
Savita آناند منطقه رئیس جمهور Mahila مورچا ارائه رای با تشکر.

مقاله قبلیزندان Deptt انجام CBT برای کمک به زندانیان غلبه بر بی خوابی
مقاله بعدیHemis جشنواره آغاز می شود با نمادین ماسک, رقص

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>