Admn اعمال سخت در مستند نقض طریق کامیون ها و شاه در برابر 22 در یودهمپور

اولین تاج +ve مورد در Ramban, Jammu مجموع 57

نزدیک به 500 را وارد کنید به طور غیر قانونی از Lakhanpur قرنطینه

Sanjeev Pargal
جامو Apr 23: به عنوان یک فرد که در حال سفر در یک کامیون با یک نظر برای رسیدن به ریاستجمهوری رسید اما او در Ramban در مارس 16 مثبت برای Coronavirus امروز دولت به کارگردانی پلیس به اطمینان حاصل شود که هیچ یک دیگر از گواهی رانندگان و پاک کننده سوار بر کامیون های حامل کالاهای اساسی. مقامات در یودهمپور ترسیم 22 نفر که به طور غیر قانونی رسیده خانه های خود را در کامیون نما به عنوان پاک کننده تسلیم فیرث در برابر آنها و ارسال آنها را در 14 روز قرنطینه در حالی که 25 نفر سفر از کترا به جامو شد ره در Nagrota و ارسال به مرکز قرنطینه.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
مقامات راه اندازی ویژه نیروی کار در Lakhanpur برای بررسی هجوم مردم به کتهوا از پنجاب از طریق رودخانه راوی و تا کنون در بازداشت نزدیک به 500 نفر که به طور غیر قانونی وارد قلمرو اتحادیه و ارسال آنها به مراکز قرنطینه. نیروی کار مشغول به کار بود 24×7 تا اطمینان حاصل شود که حتی اگر این افراد موفق به عبور راوی آنها نمی رسیدن به خانه بدون قرنطینه.
مراحل سخت به بررسي غیر قانونی هجوم مردم به جامو و کشمیر لازم به عنوان دو نفر که رسیده بود کتهوا و Ramban مناطق دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول گذشته چهار روز.
25 سال, شال گر از Nowshera, سرینگر بود امروز تست مثبت برای COVID-19. او در میان 11 نفر بودند که سوار به طور غیر قانونی به کشمیر در یک کامیون و شد ره توسط پلیس در نزدیکی Batote در Ramban منطقه در مارس 16 و سپس فرستاده شده به صورت قرنطینه در Dalwas. شاه نیز ثبت شده علیه آنها.
مقامات تا به حال در معرض آنها را به نمونه تست در دووعدا. در حالی که 10 تا از آنها تست منفی شال گر گزارش شد تاج مثبت است. بلافاصله پس از گزارش خود دریافت کرده بود او معطوف به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر, Jammu.
هشت نفر با آنها شال گر آمده بود در تماس با طول دوره آزمایش نمونه در دووعدا فرستاده شده اند در قرنطینه خواهد شد و در معرض تاج آزمون SSP Doda ممتاز احمد گفت. او اضافه کرد که همه آنها تا کنون بدون علامت.
اضافی SP Ramban, سانجی Parihar گفت: تماس با ردیابی از کشمیر را در شال گر در Ramban و Batote بود. او گفت ایجاد کرد Dalwas که در آن معامله گر نگه داشته بود برای قرنطینه شده و توسط پلیس پس از آن اعلام شد به عنوان منطقه قرمز توسط منطقه دادرس.
او افزود که این کامیون اپراتور فاش طول بازجویی که او تا به حال گرفته آسانسور در وسایل نقلیه مختلف از دهلی نو و تحت پوشش برخی از راه دور با پای پیاده پس از مستند خود را برای رسیدن به خانه ای در سرینگر.
با این مثبت مورد Ramban تبدیل به منطقه ششم در جامو منطقه را تحت تاثیر قرار Coronavirus پس از جامو یودهمپور, Rajouri, سامبا و کتهوا. در کتهوا منطقه نیز یک کامیون تمیز کننده رسیده بود خانه اش در Hiranagar از Mumbai, Maharashtra و آزمایش مثبت برای COVID-19 روز قبل. او نیز بدون علامت است.
Ramban, کتهوا و Rajouri مناطق در حال حاضر یک مورد هر یک از Coronavirus. Rajouri تا به حال در مجموع چهار مورد اما سه نفر از آنها شده اند با موفقیت درمان و مرخص شده از COVID بیمارستان در جامو.
جامو منطقه Coronavirus شمارش رفته تا 57 در حال حاضر با 39 فعال موارد است. در حالی که 17 بیماران به طور کامل بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان ها شده است وجود دارد یک مرگ یک زن بیمار نقطه از ایجاد کرد تیکری در یودهمپور منطقه.
جامو منطقه حداکثر تعداد 26 تاج موارد مثبت از آنها, 21 فعال بودند و پس یودهمپور منطقه با مجموع 20 و 11 فعال موارد است. Samba منطقه چهار فعال موارد در حالی که Rajouri همه چهار مورد اما تنها یک فعال مورد. کتهوا و Ramban مناطق یک فعال مورد هر یک.
در ضمن در نظر تخلفات مستند برخی از افرادی که در حال تلاش برای رسیدن به خانه های خود را در کامیون ها و اتحادیه های وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیر (PMO), Dr Jitendra سینگ است به دادگاه تجدید نظر به مردم جامو و کشمیر را به طور کامل همکاری با دولت در حفظ مستند و اقامت در هر کجا که هستند تا مستند.
مدنی و پلیس دولت امروز دنبال کردن 22 افرادی که رسیده بود خانه های خود را در مناطق مختلف یودهمپور منطقه نما به عنوان پاک کننده در کامیون.
این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) در توییتر. به دنبال مردم همکاری او خواست آنها را به استفاده از هر روش غیر قانونی برای رسیدن به خانه های خود را از خارج از دانشگاه تهران.
منابع گفت: تمام 22 نفر که به خانه رسیده از نقاط مختلف کشور فرستاده شده اند به قرنطینه و مراکز دپو ثبت نام شده اند در برابر آنها. آنها اضافه شده است که مردم محلی نیز رو به جلو در آینده به اطلاع دولت در مورد ورود افراد از خارج.
جدا از قرنطینه مردم نیز در معرض بودن نمونه تست.
در کتهوا منطقه نیز وجود دارد و اجازه دهید تا در هجوم غیر قانونی از مردم از رودخانه راوی و اطراف khuds برای رسیدن به Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر از کشورهای مختلف.
مقامات در کتهوا راه اندازی ویژه نیروی کار برای بررسی هجوم مردم و اطمینان حاصل شود که آنها را مدیریت نمی برای رسیدن به خانه های خود را به طور مستقیم و بدون قرنطینه. تمام کسانی که رسیدن به Lakhanpur به طور غیر قانونی در حال ارسال در 14 روز در قرنطینه.
معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت که تا کنون وجود دارد بیش از 500 چنین افرادی تحت قرنطینه در کتهوا منطقه.
Nagrota پلیس امروز نیز ره 25 نفر سفر از کترا در Reasi به منطقه جامو در یک اتوبوس و ارسال آنها را در 14 روز در قرنطینه.
SDPO Nagrota موهان شارما گفت: مردم فرستاده شدند و در قرنطینه به عنوان آنها سفر به منطقه جامو از Reasi و وجود ممنوعیت بین منطقه جنبش است.
Nagrota پلیس دیروز ترسیم یک نفر دیگر از Sandi Panchayat برای پنهان کردن سفر تاریخ است. او در بازگشت از پنیپت, Haryana اما تا به حال فاش سفر خود تاریخ است. شاه بوده و تسلیم در برابر او و او فرستاده شده در قرنطینه.
با این شارما گفت: Nagrota زیر تقسیم پلیس تا کنون ترسیم 201 افرادی که خود را پنهان سفر تاریخچه و ارسال آنها را در قرنطینه.
منابع گفت: در نظر برخی افراد با استفاده از کامیون ها برای رسیدن به خانه های خود مقامات تصویب دستورالعمل دقیق به دولت در همه مناطق به اطمینان حاصل شود که تنها واقعی رانندگان و پاک کننده سفر بر روی کامیون ها و هیچ یک از دیگر مجاز است به هیئت مدیره وسایل نقلیه حامل کالاهای ضروری.
منابع گفت: نقض مستند می تواند منجر به گسترش در محدودیت به این منجر به بیشتر موارد مثبت Coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>