اداری و ماشین آلات, هشدار, همه امکانات در محل: Kansal

Principal Secretary, Planning and Information Rohit Kansal addressing a press conference at Jammu on Tuesday. —Excelsior/Rakesh
اصلی, وزیر برنامه ریزی و اطلاعات Rohit Kansal پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در جامو روز سه شنبه. —اکسلسیور/Rakesh

Coronavirus

*می گوید بدون نیاز به وحشت

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 3: پرداختن رسانه ها افراد مورد ظهور وضعیت با توجه به گسترش COVID-19 ویروس معمولا به نام Coronavirus در سراسر جهان, اصلی, وزیر برنامه ریزی و نظارت و اطلاعات Rohit Kansal امروز گفت که وضعیت این است که از نزدیک نظارت در جامو و کشمیر به شناسایی تمام موارد مشکوک از ویروس.
اطمینان حاصل کرد که دانشگاه تهران از J&K است که در حالت هشدار Kansal گفت: نظارت به این ویروس افزایش یافته است همیشه پس از اولین مشورتی صادر شده توسط دولت هند در 2 فوریه سال 2020 است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

او اطلاع داد که “تا کنون در مجموع 201 افراد شده اند تماس در جامو و کشمیر. این شامل افرادی است که یا تا به حال یک سفر سابقه به کشورهایی مانند چین, کره جنوبی, ایران, تایلند, ایتالیا, جنوب شرق آسیا و غیره و یا در تماس با افرادی که تا به حال سفر به این کشور است. 21 موارد مشکوک باید تست شده تا تاریخ و هیچ مورد مثبت گزارش شده تا کنون در سراسر J&K”.
اصرار به وحشت او مطمئن است که کل اداری و ماشین آلات از جمله بهداشت و ماشین آلات بیشتر شده است فعال و در حالت آماده باش کامل و تمام امکانات مورد نیاز در محل قرار داده.
“100 درصد بیانیه خود را در فرودگاه جامو و سرینگر شروع خواهد شد از فردا برای ردیابی هر گونه مسافر داشتن سفر تاریخچه به آلوده کشور است. بیشتر بررسی نقاط برای مسافران سفر جاده ای راه اندازی شده اند در Lakhanpur و پایین Munda (Zig) برای شناسایی افراد با سفر به تاریخچه این کشورها” او اضافه شده است.
بیشتر اختصاص داده شده 24×7 اطلاعات کنترل مراکز تاسیس شده اند در سرینگر و جامو به دریافت اطلاعات از مسافران که از این کشورها را تحت تاثیر قرار و برای دریافت اطلاعات از دولت هند بیشتر به انتقال آن به مناطق خود را برای ردیابی در اولین Kansal گفت که تمام موارد مشکوک هستند که موفق شده از طریق پروتکل های تعریف شده.
“ما می خواهیم برای اطمینان از همه که کاملا وجود دارد هیچ دلیلی از وحشت. تمام پروتکل های مورد نیاز و مراحل گرفته شده است. پزشکان و متخصصان سلامت اداری افسران ادارات بهداشت در حال رسیدن به همه از طریق رسانه های جمعی اطلاع رسانی به مردم در زیادی های مختلف تنفسی و بهداشت و سرفه و عطسه آداب, بهداشت دست, مراحل مورد نیاز به کار گرفته می شود. این گروه همچنان به تعامل با همه این مسائل”, Kansal نگهداری می شود.
در پاسخ به یک سوال, Bhupinder کومار مدیر ماموریت آنهم اطلاع داد که تعداد کافی از امکانات مطرح شده هر دو در جامو و سرینگر و همچنین سطح منطقه از جمله قرنطینه و جداسازی امکانات ويژه با اختصاص هواکش را نیز راه اندازی شده است.
Sanjeev Verma, بخشی کمیسر جامو; دکتر سید Sehrish عسگر مدیر اطلاعات و روابط عمومی; دکتر Shashi, هود میکروبیولوژی, GMC, Jammu; دکتر Shafqat, گره, افسر, کرونا ویروس, UT J&K; دکتر دیپاک کاپور نظارت افسر اداره خدمات بهداشتی و درمانی, Jammu نیز حضور داشتند به مناسبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>