اضافی فارگو و چنگال بزرگ خانه های پرستاری با ضربه COVID-19

FARGO — ارشد مراقبت امکانات در داکوتای شمالی هستند احساس اثرات COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید که خطرناک ترین به سالمندان جمعیت.

پیشگام خانه زندگی کمک مرکز در 3540 S. دانشگاه دکتر در فارگو, گزارش دو مورد COVID-19 با توجه به چهار شنبه, آوریل 29 روز رسانی در داکوتای شمالی, وزارت بهداشت, وب سایت است.

Woodside روستای آسایشگاه از دره ارشد در 4004 24 Ave. S. در گرند فرک گزارش پنج مورد از ویروس.

مرتبط:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مجموع از 27 مراقبت دراز مدت در مراکز دولتی شده اند آمار با COVID-19 تا کنون با مجموع 130 تایید موارد در میان ساکنان و کارکنان در سطح ایالت.

موارد جدید نیز در گزارش روز گذشته در ویلا ماریا 3102 ، دانشگاه رانندگی در فارگو. دو بیشتر موارد تایید شده دارد و در مجموع 27 — بیشترین تعداد از هر گونه ارشد مرکز مراقبت در دولت است.

The Villa Maria rehabilitation center is seen Thursday, April 9, at 3102 S. University Dr., Fargo. Michael Vosburg / Forum Photo Editor

ویلا ماریا مرکز توانبخشی دیده می شود پنج شنبه, آوریل 9 در 3102 S. دانشگاه دکتر فارگو. مایکل Vosburg / Forum Photo Editor

تنها موارد جدید نیز در گزارش افرا مشاهده مراقبت از حافظه و Touchmark در هارود نخلستان در فارگو و شامگاهان در Sheyenne گذرگاه در وست فارگو.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>