Excelsior خبرنگار ورزشی
کارگل Feb 16: اضافی معاون کمیسر (ADC), کرگیل غلام محمد اعلام باز 2020 سالانه Ladakh ورزش های زمستانی کارناوال و هاکی روی یخ اسکیت قهرمانی در هاکی روی یخ یخ بازی Bemathang اینجا.
4 روز کارناوال زمستانی و هاکی روی یخ اسکیت قهرمانی شده است به طور مشترک سازماندهی شده توسط کرگیل یخ و برف باشگاه ورزشی با همکاری Letsleh.com که در آن در مجموع 6 تیم شرکت دارند.
صحبت کردن به مناسبت های ADC ضمن قدردانی از تلاش های این سازمان برای سازماندهی این رویداد ابراز خوش بینی است که از آن خواهد شد یک راه طولانی در ارائه بازیکنان جوان و هاکی روی یخ علاقه مندان به دانش فنی و دانش فنی از این بازی است که کمک خواهد کرد که آنها را به بهبود بازی خود را و به دنبال آن در شیوه ای حرفه ای.
به ADC بیشتر گفت که کرگیل دارای پتانسیل فوق العاده ای برای ورزش های زمستانی در حساب از آن آب و هوایی و شرایط جغرافیایی. وی نسل جوان را به بهره مندی کامل از این هدیه به خود یخ و برف اسکی مهارت های تحت هدایت مربیان و ارشد بازیکنان.
به ADC گفت که همه تلاش خود را جهت ساخت روستای برکه ها به عنوان چند منظوره برکه-تقدیر-هاکی روی یخ rinks که ثابت ابزاری برای توسعه هاکی روی یخ در روستای در سطح منطقه در آینده است.
زودتر دبیر کرگیل یخ و برف باشگاه ورزشی کرگیل امان علی خان در حالی که صحبت کردن در مورد اهداف برگزاری سالانه 2020 Ladakh ورزش های زمستانی کارناوال و هاکی روی یخ اسکیت قهرمانی گفت: این رویداد سازماندهی شده است با دو هدف توسعه هاکی روی یخ و همچنین ماجراجویی گردشگری در این منطقه است.
امان همچنین تمدید قدردانی به LAHDC, کرگیل دولت های منطقه کارگل اداره پلیس کارگل 121 پیاده نظام تیپ از ارتش هند و Letsleh.com خود را برای حمایت و همکاری با توجه به برنامه ریزی و سازماندهی این رویداد در منطقه است.
او همچنین گفت که هاکی روی یخ تیم از ژاپن خواهد بود دعوت به منطقه در سال آینده در کرگیل به رقابت با تیم های محلی و درخواست مقامات بالاتر برای ترمیم هاکی روی یخ rinks در Pargive, Khangral, Bodkharboo, Wakha و دیگران روستاها که متحمل خسارت در سیل در سال 2010 است.

مقاله قبلیJ&K بانک, Jammu ایران در میان 5 تیم در فوتبال QFs
مقاله بعدیهند شناخته شده برای همزیستی مسالمت آمیز همه ادیان: Naidu

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im