آدامز مرد پنجه نرم می کند گناه به barricading خود در گرند فرک اقامت و تهدید به آن را ‘go boom boom’

یک Adams, N. D., مرد التماس کرد گناه در جمعه ، 28 به barricading خود را در یک خیابان دانشگاه خانه در سال گذشته و تهدید به سوزاندن خانه را.

پاتریک دونالد Aune, 34 پذیرفته شده و مورد درخواست به صورت دو فقره از به خطر انداختن آتش سوزی یا انفجار و یک تعداد از حمله یک افسر صلح. او محکوم به شش سال در داکوتای شمالی وزارت امور اصلاحات و دو سال تحت نظارت مشروط. او همچنین دستور داده شد به پرداخت $12,607.34 در جبران خسارت به قربانیان.

به خطر انداختن اتهامات جدی ترین از سه اتهام هر یک انجام شده حداکثر مجازات 10 سال حبس و یک $20,000 خوب است. به اتهام سرقت مسلحانه و اتهام ارعاب و اخراج شدند به عنوان بخشی از مورد درخواست.

یک چنگال بزرگ ساکن گزارش داد که یک دوست و بعد از شناسایی به عنوان Aune بود چاقو و قفل شده بود خود را در زیر زمین در 10 مارس 2019 با توجه به اسناد دادگاه. اسناد و مدارک نشان داد که ماموران اقدام به باز کردن زیرزمین درب چندین بار قبل از آنها موفق بودند چرا که Aune برگزاری بود درب بسته. به عنوان درب باز شد مقدار زیادی از دود ریخته از داخل با توجه به استشهاد.

بین 3 و 4 صبح Aune شروع به شکستن لوله های آب در زیر زمین و داشت “رفتن به محل بروید” بوم بوم,'” با توجه به استشهاد. به زودی پس از, قوی وجود دارد بوی گاز و افسران تخلیه خانه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Aune خارج خانه در اطراف 6:49 صبح شد و به زندان گرفته شده با توجه به اسناد دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>