آدم Scheel گام به عقب در شبکه به ضرب و شتم میشیگان غربی در حال حرکت UND یک پیروزی از پنروز جام

Scheel چپ Lawson یخ آرنا که دسامبر آخر هفته توقف 68 از 70 عکس در پایان یکی از UND بهترین نیمه اول در برنامه تاریخ است.

اما زمانی که او در بازگشت از تعطیلات کریسمس چهار هفته بعد همه چیز نیست همان. Scheel کشیده شد دو بار در طول یک هفته و در نهایت واگذار شروع کار به تاریخ و پیتر Thome.

UND مربی براد بری شده بود از نزدیک نظارت Scheel بازی در تمرین, اگر چه, و منتظر یک فرصت برای به دست آوردن 6-پا-3, 197-پوند دانشجوی سال دوم در net.

“او واقعا خوب دو یا سه هفته از عمل در اینجا” بری گفت. “ما همیشه در چگونه goalies انجام داده اند در برابر تیم های دیگر. او برجسته در غرب میشیگان. پیتر Thome شده است بازی فوق العاده نیز هست. ما از دست رفته در یک بازی (شنبه گذشته). این بدیهی است که پیتر گسل است که ما نمی توانید او نتیجه ما می خواستیم در خیابان در روز شنبه اما این یک فرصت بود برای مرد دیگری به در. این بود که ترکیبی از بسیاری از چیزها است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

توت ساخته شده تماس در پنجشنبه Scheel تحویل جمعه و UND نقل مکان کرد و در یک بازی از عقد سهم پنروز جام به عنوان دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس به طور منظم-قهرمانان فصل ضرب و شتم توسط Western Michigan 3-1 در رالف Engelstad عرصه است.

ساخت اولین شروع خود را در بیش از یک ماه — پس Jan. 24 در دلوت به طور دقیق — Scheel نگاه هر بیت به عنوان تیز او در طول نیمه اول از فصل اعراض 26 27 عکس از جمله 14 در یک کوره دوره سوم.

بهترین صرفه جویی در آمد backdoor را فرصتی برای غرب میشیگان defenseman رونی آتارد یک تازه کار که مجموعه ایالات متحده آمریکا هاکی در لیگ برتر فصل گذشته به ثمر رساند 30 اهداف به عنوان یک defenseman. Scheel دنبال آن نقل مکان کرد و از چپ به راست به انکار آتارد.

“او آن ردیابی” بری گفت. “او احساس آن است.”

برای فصل Scheel متوقف شده 94 97 عکس های برابر Broncos برای .969 صرفه جویی در صد.

“Bubs (بری) با من صحبت کردند دیروز و به من گفت من در امشب” Scheel گفت. “من خوش شانس بود برای این فرصت. آن را همیشه سرگرم کننده در شبکه بدون توجه به آنچه. من خوشحال و هیجان زده بود پشت در.”

UND (24-4-4, 15-3-3 NCHC) دریافت کرده است که اهداف از جاد کولفیلد مت Kiersted و Westin ميشود یک فرصت برای پرچ سهم پنروز جام حذفی در 7:07 بعد از ظهر امشب در سری آخر با دو پیروزی و یک دولوت مینه سوتا از دست دادن در کالج کلرادو.

NCHC کمیسر جاش فنتون پرواز از لیگ را از کلرادو به مینه سوتا در روز جمعه به انتخاب کنید تا پنروز جام از سال گذشته قهرمان, St. Cloud State سپس ادامه داد: به چنگال بزرگ. اگر UND برنده پنج شنبه — و یا اگر دولوت مینه سوتا از دست می دهد — فنتون در حال حاضر خواهد شد UND پنروز برای سومین بار در شش سال.

“ما تنها در نیمه راه به پایان رسید و کار” بری گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در شماره گیری و تمرکز خود را فردا به پایان آنچه که ما نیاز به انجام این کار در اینجا.”

مبارزه Hawks خود را ادامه داد دامداری, سرعت, در خانه, در حال حرکت به 17-1 در رالف Engelstad عرصه در این فصل است. اگر UND موفق به پیروزی نهایی آن سه بازی در خانه آن را تنظیم یک برنامه ضبط برای بهترین خانه های نجومی تمام وقت, بیش از درصد برنده شدن از 1987 Hrkac سیرک NCAA ملی قهرمانی تیم.

کاهش پایین Broncos

Western Michigan (16-12-5, 10-8-3) وارد آخر هفته داغ رفتن 9-2-1 در گذشته 12 بازی. پس از کریسمس Broncos شده اند و یکی از پنج نمره جرائم در کشور است.

اما مبارزه با شاهین موفق به برگزاری Broncos به یک هدف واحد توسط داوسون DiPietro با وجود بازی بدون نیاز به دو سوم از آن خاموش کردن خط.

ارشد کول اسمیت یک بازی زمان ابتدا به دلیل مصدومیت او رنج می برد و در عمل این هفته در حالی که دانشجوی سال دوم گاوین Hain باقی ماند و با یک پایین بدن آسیب است که او پایدار Feb. 1 در کالج کلرادو.

سالمندان کیسی جانسون و دیکسون بون پر از لکه های خود را بر روی علامت زندن بال و خط اختصاص داده بود برای مطابقت کردن در برابر غرب میشیگان بزرگ خط DiPietro Wade آلیسون و آستین Rueschhoff.

“تیم من به من کمک کرد تا حد شانس خود را” Scheel گفت. “آنها بازی سخت است. من نمی توانستم آن را انجام داده اند و بدون آنها.”

Scheel گفت: زمانی که او بازی در طول ماه گذشته او را ندارد هر گونه تغییرات عمده ای به بازی خود را.

“من فکر می کنم که این آخرین چیزی است که شما می خواهید به انجام,” Scheel گفت. “من مطمئن هستم در بازی توانایی من و من چگونه بازی بازی. من نیازی به تغییر هر چیزی و یا ضربه زدن به دکمه وحشت.

“(نه بازی) دشوار است اما من فکر می کنم فروتنی آن است. شما واقعا به کار می آیند هر روز تمرین با یک تراشه بر روی شانه خود را و آماده برای فرصت بعدی. که همه شما می توانید انجام دهید.”

که چه Thome را در طول نیمه اول این فصل است. Scheel به دنبال خود منجر شود.

“مهم نیست که چه, پیتر بود که همیشه یک هم تیمی مهم نیست که در شبکه” Scheel گفت. “شما نوع از یادگیری از یک پسر که. او یک مرد بزرگ در اتاق قفل و یکی از دوستان واقعا خوب است. او همیشه حمایت از من تا من همان را برای او.

“من و پیتر واقعا خوب دوستان مهم نیست که در net. آن تغییر نمی کند روابط ما. زمانی که او در من بزرگترین فن. زمانی که من در او از من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>