مستاجر بهترین دوست: در گزینه های تجاری اجاره

با تعریف یک از گزینه های مناسب موجود در یک اجاره نامه های تجاری است که اجازه می دهد تا شما را به انجام چیزی به عنوان مستاجر.

به طور کلی یک گزینه را قادر می سازد شما را به تمدید مدت اجاره لغو آن یا خرید ساختمان. ساده است!

من آرزو می کنم که در این مورد. در عمل گزینه زبان و ورزش می تواند بسیار پیچیده تر است. اجازه دهید به بررسی چند مورد از این خوشمزه تر آنهایی که باید کنیم ؟

گزینه های شخصی هستند. اگر شرکت شما با موفقیت مذاکره یک گزینه با صاحب کسب و کار خود و آدرس گزینه “شخصی” تنها به شما به عنوان مستاجر. نمی توان آن را اختصاص داده است.

در نتیجه اگر شما حق دارند به خرید ساختمان در یک شماره به طور چشمگیری کمتر از بازار امروز, شما می توانید با تصویب این معامله را به شخص دیگری. ما دیده ایم موارد که در آن یک مستاجر تمرینات خود را خرید حق تنها به سرعت تلنگر ملک را به دیگری. وجود دارد مالیات عواقب و چالش های لجستیکی به این رویکرد است.

همچنین باید خاطر نشان کنم گزینه به طور کامل بهره مند اند. صاحب مشتق کمی اگر هر یک از آنها به نفع گرانت.

قیمت اعتصاب. در مقیاس با ارزش ترین به حداقل ارزش یک گزینه مناسب با قیمت جذاب است. برعکس یک فرمت با قیمت ها در “بازار” خواهد بود کمی بهتر از بی ارزش است.

یک “بازار” گزینه — یک فرمت است که محاسبه نرخ اجاره یا فروش قیمت در زمان گزینه ورزش — مملو از خطر است. مگر اینکه مکانیزم خاصی است که مشخص شده برای محاسبه نرخ بازار, قیمت مشتق شده است توسط نظرات.

در اینجا مالش است. بیایید می گویند شما باید یک حق برای تمدید اجاره نامه را به مدت پنج سال در نرخ بازار حاکم است. سرد است. شما امضا اجاره نامه خود را در سال 2015. آن زمان است. اما یک مشکل وجود دارد. شما و خود را مالک متفاوتی از بازار و رسیدن به بن بست. در حال حاضر چه ؟

قاب زمان. به طور معمول یک گزینه — آیا به گسترش خرید و یا لغو خواهد شد باید به وضوح تعریف زمانبندی که از آن حق خود را ممکن است اعمال. به عنوان مثال: زودتر از 12 ماه یا بیشتر از شش ماه قبل از انقضای مدت اجاره خود را. این دوره مقدس! پایبندی باید رعایت شود و یا حق خود را ممکن است خاموش شود.

پس چه اتفاقی می افتد اگر شما چشمک زدن و از دست پنجره ؟ شما باید شروع به دنبال یک مکان جدید ؟ نه لزوما. شما به سادگی محدود خود را به عنوان اهرم در حال حاضر شما هیچ “حق” خود را گسترش دهید. صاحب خود را هنوز هم ممکن است بخواهید به نگه داشتن شما در محل اقامت اما در شرایط مطلوب تر به او.

روش ورزش. شما باید گزینه های در نوشتن. به یاد داشته باشید که “گزینه های شخصی” توضیحات ؟ بله شما باید با ارسال نامه ای به مالک خود را مگر اینکه دیگری الکترونیکی ورزش در دسترس است و مشخص شده در قرارداد اجاره خود را.

من در مورد این موضوع با یک چشم انداز روز دیگر که با من به اشتراک گذاشته یک داستان ترسناک. اجازه دهید او را ال. Al می خواستم به ورزش گزینه خود را برای تمدید اجاره نامه خود را در محل قبلی و جلوگیری از هزینه حرکت می کند. آل مالک پرداخت می شود Al دیدار به بحث در مورد آل نیت. به وضوح اعلام شد, Al تمایل به ماندن بگیرید. آل فرض تمام شد و برروی. پس از همه, Al ساخته شده زمین خود را به طور مستقیم به مالک — در فرد!

تصور کنید که آل تعجب زمانی که او متوجه به تخلیه وارد در پست چند هفته بعد. شما ببینید گزینه ای بود و نه اعمال در نوشتن. شدید ؟ شاید. اما نمی شود قربانی است.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان