داستان دو کالیفرنیا انتخابات

این بهترین کالیفرنیا انتخابات است. این بدترین کالیفرنیا انتخابات است.

آن بوده است هرگز آسان تر برای رای دادن در کالیفرنیا است.

آن بوده است هرگز سخت تر برای کشف کردن آنچه که برای رای دادن به صورت.

ماه مارس انتخابات در کالیفرنیا نشان دهنده اوج سال بسیار نیرومند تلاش های دولت و مقامات محلی برای تقویت دولت را کم رای دهندگان سوئیچ توسط رای گیری راحت تر است. آنها موفق بوده است.

بنابراین شما هم اکنون می توانید ثبت نام برای رای دادن آنلاین. شما همچنین می توانید ثبت نام برای رای دادن در هر زمان و از جمله در روز انتخابات خود را. اگر شما رای در شخص شما دیگر لازم نیست برای پیدا کردن یک خاص حوزه; امسال در 15 استان ها, شما می توانید به هر یک از صدها نفر از مراکز رای که باز هستند برای چند روز قبل از انتخابات.

اگر شما احساس نمی مانند بیرون رفتن از آن را آسان برای رای دادن از طریق پست. شما می توانید در هر کوه و در هر دره و یا در هر ساحل در این کار بزرگ و زیبا دولت! در بسیاری از استان ها, شما لازم نیست که به درخواست یک ایمیل به رای گیری — آنها به طور خودکار ارسال شما یکی است. و شما دیگر مجبور به دریافت ایمیل های رای در جلوتر از زمان. فقط باید آن شهریور روز انتخابات و یا آن را به نوبه خود در در رای مرکز آن محسوب می شود.

اگر شما در کالیفرنیا بود افتخار. در زمانی که بقیه جهان است شک دموکراسی کالیفرنیا تبدیل به یک سنگر و استحکامات از مشارکت بیشتر. بیشتر کالیفرنیا — فراتر از 20 میلیون — ثبت نام برای رای دادن از همیشه قبل از.

این است که یک دولت دموکراتیک و یا چه ؟

متاسفانه پاسخ این است: یا چه.

چرا که تمام تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم به رای دادن نشده اند همراه با زیرساخت های بهتر برای کمک به مردم اطلاع رسانی خود را در مورد چگونه آنها رای بدهند.

به جای مردم بیشتر اطلاعات غلط تر از همیشه.

اما با بیشتر نامزدها و اقدامات آراء شده اند بزرگتر و بیشتر گیج کننده است.

روزنامه ها پس از منابع قابل اعتماد از انتخابات, اخبار, در حال کاهش است. ترین انتخابات در مسابقه و رای گیری اقدامات نمی کنید تحت پوشش در همه. هنگامی که رای دهندگان را دریافت, اطلاعات, اغلب مزخرف از رسانه های اجتماعی. دولت رسمی رای دهندگان راهنمای اطلاعات را پوشش نمی دهد تمام نژادها در انتخابات قابل توجه است حذفیات.

ما اطلاعاتی زیرساخت آنقدر ضعیف است که اکثر کالیفرنیا حتی نمی دانند که تمام راه هایی که رای گیری بهبود یافته است. در 15 استان ها با رای گیری مراکز یک نظرسنجی نشان داد که بیش از 60 درصد از رای دهندگان نمی دانم در مورد تغییرات.

چرا ؟ دولت ما دولت و رسانه ها نتوانسته اند به توضیح دقیق و فراموش نشدنی, چگونه انتخابات ما را تغییر داده اند. و دولت و رسانه ها نمی زحمت به دست آوردن چیزهای بسیار اساسی درست مانند نام انتخابات خود را.

ده سال پیش در کالیفرنیا حذف اولیه انتخابات برای ادارات دولتی. به جای مقدماتی رای دهندگان مورد تایید آنچه به نام “دو” سیستم که در دور اول انتخابات است که در واقع یک انتخابات عمومی که نامزدها از همه طرف به نظر می رسد در انتخابات و رای دهندگان ترین انتخاب است. دور دوم این است که یک اجرا برای بالا دو مانكن در انتخابات عمومی ،

هنوز هم دولت و نخبگان رسانه ها باقی بماند در تماس دور اول نادرست اولیه. این روشن است, اشتباه, با, عواقب پس از رای دهندگان کالیفرنیا — به خصوص جوان تر و متنوع رای دهندگان که در حال ثبت نام مستقل — کمتر احتمال دارد به نوبه خود به صورت اولیه انتخابات نسبت به انتخابات است. اما دولت نمی خواهد مشکل را حل و رسانه ها نمی تصحیح خطا.

در مارس 3 انتخابات mislabeling می افزاید: یکی دیگر از ابعاد سردرگمی به در حال حاضر طولانی و گیج کننده رای. چرا که احزاب سیاسی هنوز هم نگه مقدماتی در کالیفرنیا برای رئیس جمهور, ریاست جمهوری, مسابقه در واقع اصلی است. اما تمام نژادهای دیگر در رای گیری خود را — همه چیز از دولت و مجلس و سنا به شوراهای شهر — خواهد بود کلی انتخابات است.

بنابراین مارس 3 خواهد بود کاملا به معنای واقعی کلمه یک داستان دو انتخابات است.

متاسفانه دیکنز نیست نوشتن این داستان. انتخابات ما داستان است که در حال حاضر در حال گفت: با ملی خبرنگاران که نمی فهمم کالیفرنیا و توسط سیاستمداران مانند برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که غلط حملات در کالیفرنیا انتخابات سیستم. که ممکن است به همین دلیل نظرسنجی ها نشان می دهد 20 درصد از احتمال کالیفرنیا رای دهندگان کرد و گفت که آنها اعتماد به نفس است که خود را در انتخابات محسوب می شود.

کسانی که شک در حال distressingly اشتباه است. کالیفرنیا است بنابراین متعهد به شمارش هر رای گیری که از این تعداد خواهد شد در هفته بعد از روز انتخابات. به جرم بودن دقت در شمارش کالیفرنیا خواهد بود شده از انگلیسی توسط رسانه ها و نخبگان سیاسی خواستار بدانید “چه می کنید؟”

کمی وجود دارد که ما می توانیم برای مقابله با چنین نهفته است. اما ما می توانیم ساخت فرآیندهای جدید از شور و مشورت و اطلاعات مانند یک بهتر است رای گیری راهنمای شهروندان داوران برای مطالعه رای گیری سوال — ما خدمت به رشد جمعیت رأی دهندگان.

تا زمانی که ما انجام می دهیم هر کس ممکن است رای در کالیفرنیا انتخابات اما هیچ کس نمی خواهد می دانم آنچه آنها در حال انجام است.

جو Mathews می نویسد: اتصال کالیفرنیا ستون برای Zócalo مربع های عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>