یک رایان میلر بازگشت به Canucks شده اند که یک داستان سرگرم کننده بود اما هرگز در کارت


سابق Canucks ستاره بود به طور خلاصه در نظر گرفتن به عنوان یک تجارت هدف است.

یکی کوچک توجه داشته باشید که فقط برای من رخ داده است پس از ما به سمت چپ راجرز آرنا گفت: نمی خواهد آن را سرگرم کننده است در میان نگرانی بیش از یعقوب Markstrom زانو اگر کسی که در آورده بود به Canucks’ پشتیبان گیری اضطراری شد رایان میلر?

پس از انجام برخی از چک کردن کناکز قطعا در نظر گرفته شده سابق خود دروازه بان برای یک لحظه. اما روشن است که او ارائه کرده اند عوارض در اضافه کردن او به فهرستی که تقریبا خنده دار در مقایسه با سادگی اضافه کردن لوئیس Domingue, به عنوان آنها در نهایت انجام داد.

سابق Canucks ستاره پشتیبان گیری دروازه بان در آناهایم در یک قرارداد است که منقضی می شود در این تابستان. او در 35-به علاوه قرارداد به معنی قرارداد خود را واجد شرایط شامل پاداش عملکرد. او پایه حقوق و دستمزد متوسط $1.125 میلیون و او واجد شرایط برای کسب درآمد تا 1.2 میلیون دلار پاداش.


سابق Canucks دروازه بان رایان میلر است رسم متوسط حقوق و دستمزد با پاداش عملکرد به عنوان پشتیبان در آناهایم در این فصل است.

سرگئی Belski / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

اما با توجه به کلاه خود آمار هنوز هم می افزاید: تا کمتر از یعقوب Markstrom اگر ستاره دروازه بان بود برای بقیه فصل آنها به سادگی می تواند جابجا کرده اند میلر در Markstrom در فهرست در حالی که قرار دادن مجروح Markstrom در دراز مدت مجروح رزرو.

مشکل در اینجا هر چند که اگر Markstrom بازده قبل از پایان فصل و اعتقاد بر این است که Markstrom را از دست ندهید حداقل سه تا چهار هفته — کناکز خواهد بود در حقوق و دستمزد-کلاه متصل شوند. آنها می خواهم به نگه داشتن میلر در فهرست خواهد بود و باید به تنزل رتبه یک اسکیت باز به احتمال زیاد چشم پوشی معاف زاک MacEwen تا زمانی که برگشتی.

Domingue در حال حاضر در لیگ هاکی به او roster-جنبش استفاده به عنوان Canucks را به یاد می آورد او را در شرايط اضطراري با توجه به Markstrom آسیب است. او شمارش به سمت درپوش اما خود چشم پوشی clock را اجرا نمی کند در حالی که او در NHL فهرست.

به عنوان به زودی به عنوان Markstrom بهبود است Domingue خواهد شد دوباره اختصاص به اهل این زمان به Canucks’ وابسته Utica ستاره های دنباله دار.

میلر بود Canucks اصلی دروازه بان از سال 2014 تا 2017.

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>