اتصالات محل استراحت نهایی برای معشوق, مینه سوتا, راننده اتوبوس مدرسه

به جای عکس و یادگاران دیویس تصریح شده است که پس از درگذشت او, او می خواست برای دفن شده در تابوت رنگ مانند یک گرند علفزار اتوبوس مدرسه.

روز شنبه, Davis 88 درگذشت.

دیویس مادام العمر Grand علفزار ساکن سوار اتوبوس مدرسه برای بیش از نیم قرن و شناخته شده بود توسط هزاران نفر از گراند علفزار دانش آموزان به عنوان “Glennie.”

او شروع به رانندگی در سال 1949 سال از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سن زمانی که دانش آموزان او سوار شد و همکلاسی های خود و دوستان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او سوار به طور مداوم برای بعد از 55 سال تا سال 2005 بازنشستگی زمانی که برخی از دانش آموز خود مسافر شد نوه از دانش آموزان او را پس راند.

دیویس کشاورز بود بیشتر عمر خود را. او سوار اتوبوس در صبح و سپس شیر گاو پس از آن.

“او فقط لذت بردم بچه ها و به رانندگی اتوبوس خیلی وی گفته بود:” پدر لیزا Hodge.

“من آن را دوست داشتم,” دیویس گفت: پنج سال پیش در یک Jan. 31, 2015, روچستر ارسال بولتن مقاله توصیف لحظه ای که برای اولین بار چشم گذاشته روی تابوت.

“خانواده من leery کمی از آن که کمی شخصی” او گفت:.

این داستان یکی از بالا 10 پست بولتن داستان مشاهده آنلاین در سال 2015. هاج گفت که هر زمان که او و پدر او بودند با مردم دیویس از او بخواهید به جلو پست عکس بولتن بر روی تلفن خود را به دیگران نشان می دهد “چرا که او بسیار به آن افتخار می کنم.”

در حالی که خانواده و فرزندان را پاسخ اولیه یکی از قطعیت آنها در نهایت آمد در اطراف برای دیدن آن را به عنوان دیویس بود — بیان شخصیت او و عشق او را از این حرفه است.

این ایده از “اتوبوس تابوت” برای اولین بار کشت در دیویس’ ذهن در طول یک مکالمه او با یکی از پسران او-در-قانون استیو Durst گفت: استیو همسر سحر Durst.

در آن زمان استیو Durst شد صاحب یک طراحی گرافیک کسب و کار. او گفت دیویس در مورد یک عکس او را دیده بود در یک مجله طراحی یک “اتوبوس مدرسه تابوت.” از آن زمان به بعد Davis تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این ایده.

“این هرگز به سمت چپ ذهن خود” سحر Durst گفت.

ایده اصلی این بود به “بسته بندی” تابوت. جیم Hindt صاحب Hindt کفن و یک دوست خانوادگی ارائه یک تابوت برای استیو Durst به کار بر روی. اما این ایده ثابت بیاستفاده و این پروژه در نهایت رها شده است.

اما نادانسته به دیویس Hindt شروع به کار بر روی پروژه خود را.

به جای استفاده از قرار دادن او در تزئین آن را با رنگ. زمانی که دیویس ارائه شده با محصول نهایی او غرق شد. شکوفا شامل قرمز علامت توقف مجموعه در برابر زرد-نارنجی به پایان برسد و شماره 3 رنگ در کنار تعدادی از اولین اتوبوس دیویس راند.

Hindt تا به حال دلایل خود را برای مایل به دیدن این پروژه به ثمر می آیند. او را از اتوبوس به عنوان یک هدیه قدردانی به دیویس و خانواده اش. چند سال قبل Hindt دختر, Madison شده بود مبتلا به سرطان تشخیص داده شد زمانی که او یک کودک نو پا.

Hindt هرگز فراموش کرده اید که چگونه نوع و آرامش دیویس و خانواده اش به خانواده اش. او می خواست به بازپرداخت بدهی های خود مهربانی و سفارشی-رنگ آمیزی اتوبوس شد و راه خود را برای نشان دادن قدردانی خود را. مدیسون سرطان-رایگان و سالم است.

دیویس’ مراسم تشییع جنازه برای مجموعه 10:30 صبح جمعه در خیابان Finbarr کلیسای کاتولیک در گرند علفزار. از آن خواهد شد مانند بسیاری از مجالس ترحیم غمگین و محزون امر است. اما هاج انتظار خلق خواهد شد روشن و کمی کمتر غم چشم اتوبوس مدرسه در مقابل کلیسا.

“او واقعا یک ضربه از آن” هاج گفت. “این چیزی است که او دوست داشت در مورد زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان