برای اولین بار با یک صدای جیر جیر و سپس در یک کنفرانس خبری و مصاحبه های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان داد كه با توجه به تجارت آمریکا زندگی می کند در این بیماری همه گیر کوروناویروس برای سالم اقتصاد: “ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل است.”

این مقاومت مواجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات بود سریع با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و گفت که اگر مردم باید انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد آمریکایی ها را انتخاب کرد. دیگران از جمله تهمت مشاور اقتصادی لری Kudlow با عجله به مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع با این استدلال که “هزینه اقتصادی به افراد است فقط بیش از حد بزرگ است.”

اقتصادی است که هزینه بیش از حد بزرگ است ؟ و یا سیاست های مانند رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را “در خانه ماندن” سفارش — شبیه به پناهگاه-در-محل — ارزش اقتصادی هزینه چرا که آنها بیشتر در خالص مزایای خاص در زندگی را نجات داد ؟

محاسبه هزینه ها و منافع حاصل از سیاست های بهداشت می تواند پیچیده باشد. تهاجمی سیاست مانند ماندن در خانه را نجات دهد اما آنها نیز بیشتر هزینه. داوطلبانه اجتماعی فاصله هزینه های به مراتب کمتر اما همچنین موجب صرفه جویی در زندگی کمتر.

آیا خوانندگان آن را دوست دارم یا نه سیاستگذاران به طور معمول و مناسب اختصاص یک مقدار به زندگی انسان است. ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست برای مثال فرض ارزش آماری زندگی است $9.5 میلیون. بنابراین یک سیاست است که موجب صرفه جویی در زندگی می کند 1,000 فراهم می کند یک سود اقتصادی از $9.50 میلیارد دلار است.

چه ارزش اقتصادی در کالیفرنیا اقامت-در-خانه سیاست اجتماعی در مقایسه با فاصله? با توجه به CovidActNow.org با اجتماعی فاصله تنهایی کالیفرنیا خواهد رنج می برند 596,000 مرگ و میر. در مقابل تعدادی از کالیفرنیا مرگ و میر با اقامت در خانه سیاست برآورد شده است در 11,000 یک کاهش 585,000. بر اساس یک $9.5 میلیون ارزش آماری زندگی بهره مند شوند در زندگی نجات می رسد $5.6 تریلیون.

برخی از خوانندگان ممکن است استدلال می کنند برای یک مقدار کمتر از آماری از بیشترین مرگ و میر سالمندان (برای رکورد من مخالف) و کاهش در انتظار مرگ هستند. کاهش ارزش آماری زندگی 50 ٪ (به $4.8 میلیون) و انتظار مرگ و میر 50% (به 1.1%) کاهش سود در نجات زندگی به $1.3 تریلیون. خط پایین: کالیفرنیا منافع اقتصادی از اقامت در خانه محدوده از $1.3 تریلیون دلار 5.6 تریلیون.

حالا بیایید برآورد هزینه کالیفرنیا اقامت در خانه سیاست برای محاسبه مزایای خالص یعنی منافع منهای هزینه های. رئیس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو سنت لوئیس انتظار 50% ضرر در سه ماهه 2 تولید ناخالص داخلی $414 میلیارد دلار در کالیفرنیا. (FYI, بزرگترین فصلی تولید ناخالص داخلی کاهش رکود بزرگ بود 5%.) بیایید فرض کنیم که کالیفرنیا پرداخت خواهد شد و جمعیت آن به اشتراک گذاری فدرال coronavirus محرک لایحه ($244 میلیارد دلار) و دولت (از جمله خصوصی سهم) خواهد پرداخت اضافی مزایای بیکاری حداکثر تا 30 میلیارد دلار (بر اساس سه ماهه 2 نرخ بیکاری 30%) آوردن مجموع هزینه به $688 میلیارد دلار است.

اگر چه هزینه های حتی بالاتر ؟ بیایید فرض کنیم که بیشتر دولت به تولید ناخالص داخلی باقی مانده 25 درصد زیر نرمال در سه ماهه سوم و 10 درصد در سه ماهه چهارم کالیفرنیا که مسئول سهم خود را از دوم 2 تریلیون دلار فدرال محرک و بیکاری 15 درصد و 6 درصد در سه ماهه سوم و چهارم بود. در این سناریو هزینه های دولت افزایش به 1.2 تریلیون دلار. خط پایین: کالیفرنیا هزینه های آن از اقامت در خانه سیاست محدوده از $688 میلیارد به 1.2 تریلیون دلار.

اقامت در خانه فراهم می کند حداقل مزایای خالص به دولت از $77 میلیارد دلار تحت محافظه کار ترین مفروضات یعنی پایین ترین برآورد منافع و کمترین هزینه برآورد شده. در کوتاه مدت و حتی در این سناریو بعید است که “درمان” اقامت در خانه سیاست در نتیجه سود اقتصادی. در زیر بهترین و مفروضات برآورد خالص سود اقتصادی صعود به $4.9 تریلیون یک مقدار برابر با حدود 18 ماه تولید اقتصادی برای کل دولت است.

ملی و رهبران دولت که ادعا می شود با قرار دادن اقتصاد و در واقع قرار دادن آن گذشته است. صرفه جویی در زندگی می کند همچنین موجب صرفه جویی در اقتصاد است.

هر چه زودتر دیگر مقامات منتخب تشخیص دهند که درمان نیست بدتر از مشکل و دنبال رهبری کالیفرنیا و 25 کشورهای دیگر با اقامت در خانه سیاست بیشتر سود اقتصادی بالاتر تعدادی از زندگی را نجات داد و سریع تر اقتصاد به حالت عادی بازگشت.

جو ملت استاد عمل سیاست عمومی در دانشگاه استنفورد و می آموزد سیاست در دوره های تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی, انسان شناسی و ایالتی کالیفرنیا مسائل joenation@stanford.edu. نویسنده نوشت: این برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im