چت با حیات وحش ارشد: North Dakota تاخیر برنامه ریزی برای bighorn sheep پروژه در جنوب بدلندز; گوزن و گوزن شمالی مجوز منعکس کننده قوی جمعیت

تاخیر لازم است بیشتر به بررسی تاثیر بالقوه داخلی گوسفند گله نزدیک به احتمال زیاد سایت های آزادی گفت: جب ویلیامز حیات وحش رئیس برای بازی و ماهی در بیسمارک.

نزدیکی های داخلی گوسفند یک نگرانی به دلیل پتانسیل برای بیماری ویلیامز گفت. برخی از کسانی که داخلی گوسفند هستند “کمی نزدیک تر به پتانسیل سایت های انتشار از آنچه ما می مانند,” او گفت:.

در سال 2014 پنومونی کشته شدن 25 گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی در شمال بدلندز.

“در واقع آن را فقط پایین می آید به ما احساس نمی راحت در حال حاضر” ویلیامز گفت: “ما فکر نمی کنم این امر می تواند یک تصمیم گیری به عهده دارد در بخشی از ما را سالم گوسفند به مناطق (و به طور بالقوه) معاشرت با کسانی که دام های اهلی و بیماری را به آن جمعیت است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Jeb Williams, wildlife chief, North Dakota Game and Fish Department. (Photo/ North Dakota Game and Fish Department)

جب ویلیامز, حیات وحش, رئیس, North Dakota Game and Fish بخش. (عکس/ داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش)

بازی و ماهی بخش ارائه این طرح را در گوسفند از رودخانه میسوری معافیت مرکزی مونتانا در پاییز گذشته را دور از ایالت مشورتی جلسات هیئت مدیره. به عنوان بخشی از برنامه, بازی و ماهی را افزایش bighorn مجوز و ارائه میش برچسب ها برای حذف نوپای گله از حدود 20 گوسفند در واحد B1 است که در جنوب بین ایالتی 94 و در نهایت جایگزین کردن آن با گوسفند از مونتانا است.

از لحاظ تاریخی گوسفند از Missouri Breaks انجام داده اند بهتر است در داکوتای شمالی از گوسفند وارداتی از مناطق دیگر. با توجه به هرالد داستان زد که در ماه دسامبر جنوبی بدلندز گله فرود از گوسفند که وارد شد از بریتیش کلمبیا.

“ما در حال حرکت بودند پیش با آن و یکی از چیزهایی که ما نیاز به انجام است مطمئن شوید که ما را بسیار گسترده ارزیابی منطقه به دنبال بالقوه مانع” ویلیامز گفت: در این هفته. “بدیهی است که داخلی گوسفند و بز در این چشم انداز چیزی است که ما همیشه در نگاه و در این نقطه در زمان سطح راحتی فقط وجود ندارد تا آنجا که به نزدیکی به انتشار سایت های که ما شناسایی کرده اند.”

هیچ جدول زمانی برای حرکت رو به جلو ویلیامز گفت: اما این بخش را ارزیابی گزینه های مختلف به عنوان سایت های انتشار.

“من نمی گویم این پروژه مرده است با هر وسیله ای اما آن را به اتفاق می افتد زمستان بعدی آن را قرار داده است که راه” ویلیامز گفت.

بازی و ماهی در سال گذشته ارائه شده چهار ram برچسب ها-سه نفر در واحد B1 و بخشی از B3 و یک مجوز که معتبر بود برای واحد B3 و B4 در شمال بدلندز. در مجموع 15,334 شکارچیان برای اعمال به چهار دسته. یک پنجم tag ذهن $69,000 به علاوه اضافی $2,415 در هزینه ها و مالیات در حراجی که میانه فصل از گوسفند وحشی بنیاد برگزار شد در مارس 2019. درآمد حاصل از این حراج که مجاز توسط قانون دولت نسبت به افزایش bighorn sheep مدیریت در داکوتای شمالی. تمام پنج شکارچیان ضربه قوچ.

بازی و ماهی را تعیین می کند وضعیت این سال bighorn فصل هفت. 1 پس از اتمام تابستان جمعیت نظرسنجی. اگر چه فصل آزمایشی متقاضیان باید درخواست مجوز توسط چهار شنبه مارس 25, که همچنین مهلت برای الک و موس های نجومی برنامه های کاربردی. اگر bighorn فصل درآمد حاصل از بازی و ماهی با ما تماس بگیرید متقاضیان موفق به انتخاب یک شکار واحد پس از مجوز شماره ها تعیین می شود و قرعه کشی برگزار می شود.

ویلیامز لمس بر روی تعدادی از داکوتای شمالی حیات وحش-موضوعات مرتبط در یک مصاحبه تلفنی اخیر. در اینجا برخی از نکات برجسته.

گوزن و گوزن به روز رسانی

الک مجوز هستند تا در داکوتای شمالی و گوزن شمالی مجوز را تنها در پنج سال گذشته یک روند است که نشان دهنده ادامه داد: قوی جمعيت دو گونه است.

به عنوان با گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی مهلت درخواست برای یک بار-در-یک-عمر مجوز چهار شنبه, مارس 25.

بازی و ماهی ارائه شده است 523 الک مجوز افزایش 45 از سال گذشته 474 گوزن مجوز در مقایسه با 479 مجوز سال گذشته است.

“ما در حال برخورد با یک جمعیت در حال رشد از الک در غرب بخشی از دولت است که چیز خوبی است” ویلیامز گفت. “ما بسیاری از مردم علاقه مند در این فرصت و بنابراین ما بسیار هیجان زده در مورد آن دادن فرصت های بیشتر وجود دارد.”

گوزن شکارچیان در سال 2019 شات 389 گوزن شمالی — 154 گاو و 235 گاو یا گوساله — برای میزان موفقیت 87 درصد. شکارچیان به ضرب گلوله 279 الک — 155 گاو و 124 گاو یا گوساله — برای میزان موفقیت 62% بازی و ماهی بخش آمار نشان می دهد.

“یکی از چالش های رو به رشد الک جمعیت در مناطق نیز به معنی برخی از چالش های رو به رشد با صاحب ملک نگرانی” ویلیامز گفت. “ما در حال برخورد با آن بیش از حد, بنابراین ما در حال تلاش برای تعادل که به عنوان بهترین که ما می توانیم دانستن آن است که یک فرمول مناسب.

“(ما) در تلاش برای انجام برخی از چیزهایی که هنوز خوب ارائه شکارچی فرصت ها در حالی که همچنین پرداختن به برخی از صاحب ملک نگرانی که شاید آنها احساس ممکن است وجود دارد بیش از حد بسیاری از الک و ارائه های مختلف فصلی ساختاری فرصت برای آنها را به گرفتن برخی از اضافی برداشت در مناطق خود.”

همان صادق است برای گوزن شمالی در شمال و مرکز و شمال غرب داکوتای شمالی, ویلیامز گفت. علائم وجود دارد که گوزن اعداد شاید در حال کاهش است در چند واحد که در آن میزان موفقیت اندکی کاهش یافت, او گفت:, اما آخرین سقوط شدید در شرایط مرطوب و فراوان ایستاده محصولات ممکن است تحت تاثیر قرار است که به عنوان خوبی.

از آنجا که این گروه تصمیم به برگزاری مداوم در moose مجوز ویلیامز گفت.

“آن را واقعا دشوار است برای تصمیم گیری را که صرفا بر اساس کاهش نرخ موفقیت, تفکر, ‘پسر شاید ما در نهایت با این گوزن شمالی (اعداد),’ ” ویلیامز گفت. “اما آن را فقط مانند یک دیوانه سقوط با برخی از چیزهای دیوانه اتفاق می افتد به طوری که احتمالا یک بازی زیبا نقش مهمی در آن بیش از حد. بنابراین ما در حال رفتن به انجام همان چیزی که همین تعداد مجوز در این مناطق و امیدوارم کمی بیشتر تعاونی سقوط آب و هوا.”

گوزن های نجومی در واحد M1C و M4 که شامل لاک پشت کوه ها و Pembina, تپه, بسته باقی خواهد ماند به دلیل ادامه روند نزولی در moose اعداد.

ردیابی جمعیت

بر خلاف مینه سوتا که انجام نظرسنجی های هوایی به منظور برآورد گوزن و گوزن شمالی, اعداد, داکوتای شمالی با استفاده از شاخص های مبتنی بر روش شمارش جمعیت روند و در نتیجه تعداد مجوز آن را ارائه می دهد به شکارچیان.

آن را بیشتر در مورد روند به عبارت دیگر از شماره های خاص.

در این سال, عدم بارش برف در غرب داکوتای شمالی مانع تلاش ها برای بررسی الک از هوا ویلیامز گفت. بدون, برف, حیوانات در ترکیب با محیط اطراف خود.

“با گوزن و گوزن ما احتمالا می تواند بسیار کمی نزدیک تر در دقت و تعداد کمی از ما را با گوزن. اما آن را هنوز هم یکی از آن چیزهایی که ما لازم نیست به صورت جداگانه مدیریت ما مدیریت به عنوان یک جمعیت” ویلیامز گفت. “در طرح بزرگ از چیزهایی که در نهایت که تعداد کل واقعا مهم نیست که چقدر. من می دانم بسیاری از مردم که می خواهم و در برخی از موارد ما را بیش از حد. ما هنوز در مدیریت (گوزن و گوزن شمالی) برای جمعیت و به دنبال آن روند تا آنجا که چه خبر است و چه هدف ما این است که تا آنجا که افزایش یا کاهش” شکار مجوز و به طور کلی اعداد.

فقدان برف در سراسر بسیاری از دولت به ویژه از بیسمارک غرب مانع زمستان هوایی گوزن نظرسنجی نیز گفت: ویلیامز.

سنگین ترین بارش برف رخ داده در جیمز رودخانه دره در جنوب شرقی بخشی از دولت و بخشهایی از شمال داکوتای شمالی تا به حال برف به عنوان به خوبی به خصوص در اوایل زمستان است.

“ما قادر به پرواز برخی از نظرسنجی ها” ویلیامز گفت. “من بدست مجموع لیست مناطق. … ما قادر به انجام برخی از, اما قطعا نه یک تکه از دولت مانند ما شده اند در اینجا این چند سال گذشته است.”

زمستان هوایی نظرسنجی یکی از ابزار بازی و ماهی استفاده برای تنظیم مجوز شماره برای پاییز فصل گوزن اما در همان زمان به اندازه کافی برف به پرواز نظرسنجی به معنی گوزن به احتمال زیاد انجام می دهند فقط خوب در چشم انداز و همچنین ویلیامز گفت.

“تا آنجا که ما مانند داده ها و جمع آوری داده ها, من همیشه می گویند که یک قطعه از اطلاعات است که احتمالا کمک می کند تا ما بیشتر نه تنها به دلیل آن معنی است که ما در حال رفتن را از طریق یک آب و هوای زمستان دوره های, و, که به معنی خیلی چیزهای خوب برای حیات وحش به طور کلی” او گفت:.

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>