یک نقطه روشن در گرند فرک’ اقتصاد: فیلادلفیا ماکارونی به دنبال استخدام

Coronavirus همه گیر نگذاشته شرکت جاه طلبی. چنگال بزرگ مبتنی بر تولید ماکارونی شرکت امیدوار است برای پر کردن 40 موقعیت در طول چند ماه آینده.

فیلادلفیا ماکارونی در سال 1914 آغاز شده و تولید ماکارونی در بسیاری از گونه های. آن را در حال حاضر حدود 160 کارگران ساعتی با یکی دیگر از 10 در اداری نقش.

“ما در ابتدا می خواهم برای پر کردن 20 موقعیت” او گفت:. “ما در حال حاضر استخدام 10.”

بر خلاف دیگر صنایع پیرس تسهیلات مدیر کارخانه گفت: شرکت های تولیدی به ویژه کسانی که در صنایع غذایی معمولا انجام این کار به خوبی زمانی که اقتصاد یک ضربه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“مردم هنوز هم نیاز به غذا خوردن,” او گفت:. “برای ما ماکارونی نسبتا ارزان است. شما می توانید با استفاده از آن در غذاهای خوب و یا خرید پایه مک و پنیر برای یک دلار در فروشگاه برای تغذیه تمام خانواده خود را. … ما واقعا شلوغ زمانی که اقتصاد خوب است و ما واقعا شلوغ زمانی که اقتصاد خیلی بزرگ نیست.”

این شرکت مشغول بود قبل از همه گیر اما در طول چند هفته گذشته آن را بدست حتی شلوغ. به عنوان افزایش نگرانی در مورد اخراج و اقتصاد آن یک بیت از یک خبر خوب برای جویندگان کار و همچنین برای کارکنان فعلی که می خواهم به طور بالقوه جلب برخی از اضافه کاری.

“در تولید وجود دارد بالقوه برای اضافه کاری برای کسانی که می خواهم برای ایجاد برخی از پول اضافی,” او گفت:. “وجود دارد که معمولا بسیاری از فرصت.”

کیت لوند رئیس جمهور از چنگال بزرگ منطقه اقتصادی توسعه شرکت گفت: فیلادلفیا مک یک نقطه روشن برای این منطقه در میان چالش های فعلی.

“ما قطعا می دانیم که این بار به چالش کشیدن. واقعا آنها بی سابقه” لوند گفت. “وجود دارد تعدادی از گزارش های مثبت در مورد چگونگی کسب و کار پله تا برای دیدار با نیازهای جامعه است که بسیار الهام بخش است. وجود دارد مقدار زیادی از درد با کسب و کار در گرند فرک در داکوتای شمالی و در سراسر کشور. اقتصاد مختل شده است با یک اندازه بزرگتر از من شخصا تا کنون شاهد بوده است.

“در مورد فیلادلفیا ماکارونی, آن است که شاهد افزایش تقاضا و به طور فعال در استخدام و به طوری که بسیار مثبت است. آن تجربه و کسانی که از شرکت های دیگر با داستان های مشابه مهم است نشان می دهد که اقتصاد در حالی که تحت تاثیر قرار است به طور کامل متوقف شد و این فرصت برای اشتغال وجود داشته باشد.”

لوند گفت: فیلادلفیا ماکارونی عمل به عنوان یک “کسب و کار ضروری” به “خوراک جهان است.”

یک مشکل پیرس اعلامیه با زمان هجوم برنامه های کاربردی کار با این حال چیزی که او می داند با اطمینان اقتصادی در حال حاضر — است که همه متقاضیان باید تمام مهارت های لازم. پیرس گفت: این شرکت است که همیشه مایل به آموزش برای ورود به سطح موقعیت اما برخی از مهارت های پیشرفته مورد نیاز بسته به موقعیت. برخی از متقاضی اولویت های شرکت مثلا در حال لودر اپراتور و کسانی که با مکانیکی مهارت های فنی.

برای کسانی که به تولید و او گفت: اغلب هنگامی که مردم برای گرفتن پای خود را در درب آنها برای پیدا کردن آن را به یک صنعت آنها نمی خواهند به ترک.

زمان فعلی به گواه یکی از آن دلایل است. هنگامی که در جاهای دیگر هستند و آمار مصرف ماکارونی تولید کننده در حال رشد است. تولید شغل به طور معمول نیز معمولا پیشنهاد های رقابتی پرداخت و مزایای به علاوه پتانسیل برای اضافه کاری.

در حالی که تجار باید در جای خود و مورد نیاز لوند گفت: این صنعت است که ستون فقرات هر اقتصاد است.

“تولید و دسترسی به بازارهای جهانی و می تواند منابع جدید به یک جامعه و منطقه” لوند گفت. “این بسیار بنیادی قطعه ای از یک اقتصاد قوی و انعطاف پذیر بنیاد آن خواهد شد آسان تر برای بخش های دیگر اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.”

پیرس گفت که او امیدوار است برای پر کردن اولیه 20 موقعیت “در اسرع وقت” و بقیه توسط این تابستان.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این داستان به همه خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>