تاریخچه مختصری در مورد نحوه پنروز جام شناخته شد به عنوان “پنه رزا’ در گرند فرک

در طول جشن شما ممکن است شنیده ام یک موضوع مشترک: بازیکنان و مربیان و طرفداران مراجعه کننده به لیگ قهرمانی جایزه به عنوان “پنه رزا” به جای پنروز.

چه داستان پشت آن است ؟

شما باید برای رفتن به 2014-15 UND تیم بود که برای اولین بار به نفع خود آن را در برنامه تاریخ است. این اتفاق افتاد در طول سال دوم NCHC وجود دارد.

رشته فرنگی و شرکت به تازگی باز کردن یک چنگال بزرگ محل در نزدیکی کلمبیا بازار. آن را تبدیل به یک محبوب ناهار خوری نقطه برای بازیکنان که فصل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یکی از آنها اغلب ظروف دستور داده بود پنه رزا.

آن junior defenseman اردن Schmaltz که شروع شد با اشاره به پنروز جام به عنوان “پنه رزا” که فصل. اردن مسئول ترین لقب این تیم آمد که در آن زمان — و UND تیم های هاکی هرگز خودداری از نام مستعار.

بسیاری از بازیکنان خوردند pregame وعده های غذایی در رشته فرنگی و شرکت در طول تاریخ هاکی روز در ایالات متحده آمریکا پس از آن تنها در زمان چند بازیکن برای شروع گفت و آن را گسترش مانند آتش سوزی.

آن را به امری عادی تبدیل شد به اندازه کافی در اتاق قفل است که اردن و برادر کوچکتر نیک حتی کاهش یافته و به اصطلاح در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان فصل به عنوان UND بسته در لیگ قهرمانان اروپا.

مونتاژ رسانه ای اندیشه نیک misspoke اما آن را در حال حاضر آغاز شده برای تبدیل شدن به این نام مستعار برای جایزه در این تیم است.

عنوان پایین آمد به فینال آخر هفته از فصل به طور منظم. UND بازی در میامی بود که در جایگاه دوم است. این RedHawks یک شانس برای برنده شدن آن با یک رفت و برگشت در خانه, اما این اتفاق نمی افتد.

در شب جمعه زین مک اینتایر در تبدیل درخشان 43-صرفه جویی در عملکرد و UND برنده 2-1 در اهداف Keaton تامپسون و کانر Gaarder.

NCHC کمیسر جاش فنتون ارائه پنروز جام حذفی به این تیم در بازدید از اتاق قفل در Goggin یخ مرکز.

پس از یک سخنرانی به این تیم فنتون به پنروز به UND کاپیتان استفان Pattyn. او از آن برگزار شد و گفت: چند کلمه به این تیم است. سپس Pattyn تصویب آن به Gaarder که از آن برگزار شد و فریاد زد: “پنه رزا پسران!”

اتاق قفل roared با تصویب.

بازیکنان بعد از آن زمان به Twitter و Instagram خواستار آن “پنه رزا.” بعد از آن سال هر زمان که آنها می خواهم به رشته فرنگی و شرکت آنها می خواهم آن را سفارش و ارسال Snapchats از ظرف به هم تیمی با یک آستر وصل شده است.

“اردن برای مطمئن شوید که آغاز شده و خواستار آن پنه روزا به شدت از رشته فرنگی و Co., ltd.” یک بازیکن سابق یاد می آورد. “نیک Schmaltz نیز پیشگام در ساخت نام چوب همراه با کانر Gords.”

UND captain Stephane Pattyn holds the Penrose Cup after winning in 2015. Luke Johnson (27), Coltyn Sanderson, Bryn Chyzyk and Colten St. Clair (17) look on. Brad Elliott Schlossman / Grand Forks Herald

UND کاپیتان استفان Pattyn دارای پنروز جام پس از پیروزی در سال 2015. لوک جانسون (27), Coltyn Sanderson, Bryn Chyzyk و Colten سنت کلیر (17) نگاه کنید ، براد الیوت Ray Warren / چنگال بزرگ هرالد

سال بعد UND برنده آن را دوباره و هر کس با استفاده از این مدت یک بار دیگر. حتی دیو Hakstol که از چپ به سر مربی Philadelphia Flyers که در سال توییتی تبریک به تیم قدیمی و با اشاره به آن به عنوان “پنه رزا.”

جنگ شاهین برنده آن یک سوم زمان شنبه شب در رالف Engelstad عرصه است. فنتون ارائه جایزه به تیم بر روی یخ.

اگر چه تنها یک بازیکن در این فهرست بود در اطراف هنگامی که این تیم سال گذشته موفق به کسب آن آنها انجام سنت رو به جلو و در ادامه خواستار آن “پنه رزا.”

این پنروز جام بود به نام جولی و اسپنسر پنروز که دارای سابقه طولانی با دانشگاه هاکی و که بنیاد اهدا NCHC یک کمک.

پنروز برندگان جام

2014 — St. Cloud State

2015 — داکوتای شمالی

2016 — داکوتای شمالی

2017 — دنور

2018 — St. Cloud State

2019 — St. Cloud State

2020 — داکوتای شمالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>