911 تماس گیرنده ارائه اولین جزئیات از کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط

شاهد Jan. 26 خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر توصیف یک انفجار و به دنبال آن دود و شعله های آتش پس از این هواپیما ناودان به کالاباساس تپه ظاهرا پنهان در مه با توجه به 911 تماس در هفته جاری منتشر شد.

“من راه رفتن در دنباله گفت:” یک مرد پیاده روی در نزدیکی محل سقوط بود که فقط در شرق لاس Virgenes جاده ها است. “من می توانم شنیدن هواپیما, من فکر می کنم آن بود. (آن را) در ابر ما نمی تواند آن را ببینید و پس از آن ما فقط شنیده ام یک ” بوم!'”

حداقل چهار نفر دیگر بلافاصله نام کردم و لس آنجلس آتش نشانی کنندگان در اطراف 9:47 صبح

یکی دیگر از خرید در Erewhon بازار حدود یک مایل در شمال غربی این تصادف گفت: او را دیدم هلیکوپتر اجرا به تپه.

“یک هلیکوپتر به یک کوه سقوط کرد – ما آن را شنیده و در حال حاضر من به دنبال در شعله های آتش” او گفت:. “ما می توانید آن را ببینید – این یک هلیکوپتر. ما در حال نگاه کردن به شعله های آتش در حال حاضر بر روی تپه.”

برخی از گیرنده ها به نظر می رسد اشتباه در مورد دقیقا چه اتفاقی افتاده است با توجه به تماس های منتشر شده توسط سازمان آتش نشانی. یکی گفت: مقامات اورژانس برای رفتن تا آنجا در جنوب Mulholland بزرگراه دو مایل از جایی که هلیکوپتر سقوط کرد.

دیگران گفت: آنها نمی توانستم این هلیکوپتر شنیده ام اما صدای آن فوق العاده به دامنه کوه و دیدم شعله های آتش. چندین بودند که نزدیک مشخص محل سقوط.

پوشش کامل: Kobe Bryant تصادف

انتشار ضبط می آید به عنوان ملی ایمنی حمل و نقل پروب چه منجر به Sikorsky S-76B است سقوط 40 دقیقه پس از آن رفتگان جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی. خلبان تا به حال دور گلندیل منطقه و سپس پرواز به غرب L. A. شهرستان عازم کرمان فرودگاه.

در علاوه بر این به برایانت و دخترش Gianna نیز کشته شد و دو تن دیگر از اعضای یک باشگاه بسکتبال, تیم, پدر و مادر یکی دیگر از تیم باشگاهی مربی و خلبان هلی کوپتر. همه بودند به رهبری برای Mamba جام co-ed مسابقات برایانت آغاز شده و در جوانی خود را تسهیلات در هزار اوکس.

NTSB مقامات منتشر نشده سقوط کند. آژانس می تواند از انتشار یک گزارش اولیه در این حادثه این هفته گفت: Keith هالووی یک NTSB سخنگوی. گزارش نهایی خواهد آمد شاید یک سال یا حتی دو.

Sikorsky صعود کرد و سپس وارد یک شیب نزول قبل از در حال اجرا به تپه جنیفر Homendy یک NTSB رسمی گفته است.

“این رفت و بیش ضخیم در ابرها و پس از آن من فقط شنیده پاپ و بلافاصله آن را متوقف” یک مرد گفت: یک توزیع کننده است. “من می توانم آن را ببینید. آن را به عنوان در یک شرقی آهنگ احتمالا درست لاس Virgenes آب منطقه. … که بخشی از – بالای کوه مسدود است در ابرها.”

هلیکوپتر عامل بود تحت عنوان “ویژه بصری قوانین پرواز” که اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز در آب و هوا است که بدتر از مجاز و تحت استاندارد های بصری قوانین پرواز.

“من فقط با خودم فکر” مرد گفت dispatchers “اگر این مرد – او ندارد دید در شب او را به طور کامل IFR (ساز پرواز قوانین). او هیچ بصری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید