60 آزادراه خط از طریق بدلندز برای بازگشایی پس از 6 ماه

بدلندز رانندگان در مورد به دست آوردن خط کمر.

در اواخر ماه اوت, حمل و نقل, مقامات بسته یکی از 60 آزادراه دو westbound خطوط از طریق تپه بین Moreno Valley و Beaumont. در آن زمان مقامات گفت: در حدود ساعت بسته خواهد شش ماه گذشته.

که توقیف westbound لین برنامه ریزی شده است برای بازگشایی مارس 5, مگر بد آب و هوا تاخیر باز شریل Donahue سخنگوی این شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون گفت.

چه رانندگی بسته است $126 میلیون حمل و نقل کمیسیون پروژه که با اضافه کردن کامیون خطوط در هر جهت در یک 4.5 مایل بخش از 60 آزادراه بین گیلمن چشمه جاده شرق Moreno Valley و جک خرگوش دنباله دار در نزدیکی Beaumont.

سازمان و برنامه و امور مالی و ایجاد بزرگ حمل و نقل پروژه ها با هدف افزایش ایمنی و صاف جریان ترافیک. این کمیسیون گفته است نرخ تصادف شد و بیش از دو ایالت به طور متوسط در westbound طرف 60 و بالاتر از حد متوسط در طرف رو به مشرق.

و همچنین ترکیبی از آهسته lumbering کامیون و سریع قابلیت مانور ماشین تمایل به باتلاق ترافیک از طریق شیب دار, باریک پیچ در پیچ کشش.

ساخت و ساز در ماه ژوئن آغاز شد و انتظار می رود این پروژه به پایان خواهد رسید و در اواخر سال 2021, Donahue گفت.

“این یک پروژه است که مدت زمان طولانی در ساخت” سعید بن J. Benoit کمیسیون صندلی و یک ویلدومار عضو شورای شهر.

بنوا در رشد Coachella Valley و اغلب در سفر وجود دارد در کسب و کار از شهرستان ها به سمت غرب. Benoit گفت: معمولا 60 آزادراه.

“و آن را همیشه یک راه بسیار دشوار است برای مردم را به درایو,” او گفت:.

برخی از افرادی که درایو به عقب و جلو را انتخاب کنید از 10 آزادراه حتی اگر 60 است که مستقیم تر چرا که آنها ناراحت کننده رانندگی از طریق بدلندز, Benoit گفت.

هنگامی که این پروژه به پایان رسید گفت: “آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد که اتوبان را.”

Donahue گفت: بازگشایی طولانی توقیف westbound لین نوید یک مرحله جدید.

“هنگامی که آن را باز کرد ما در حال رفتن به تغییر تمرکز ما کار به این منطقه است که در سمت شمال اتوبان,” او گفت:.

خدمه مشغول به کار در پشت موقت دیوارهای بتنی را آماده سازی زمین برای westbound کامیون لین Donahue, گفت:, و اضافه کرد که سنگ فرش است و انتظار می رود به جای این تابستان.

سپس کارگران ساختمانی حرکت خواهد کرد و توجه خود را به ساختمان رو به مشرق کامیون لین, او گفت:.

شش ماه بسته شده پاک راه را برای کسانی که کامیون خط.

Donahue گفت که در طول دوره ساخت و ساز حدود 2.1 میلیون متر مکعب از خاک حفر خواهد شد و تا به امروز 60 درصد از آن — حدود 1.3 میلیون متر مکعب — دارای حفر شده است. حفر عملیات نه تنها ارائه اتاق را برای جدید خطوط کاوش های باستان شناسی خاک است که در حال نقل مکان به نقاط دیگر در منطقه ساخت و ساز برای پر کردن در نقاط کم است که باید مطرح شده او گفت:.

“این یک صرفه جویی در زمان و این یک صرفه جویی در هزینه,” او گفت: “زیرا که حذف نیاز به حمل و نقل در خاک از دور.

Donahue گفت: کامیون خط پروژه نیاز به نصب 123 لوله های فاضلاب.

Resident مهندس Kurt Pegg, که با این نسخهها کار برای تاج مبتنی بر شاهین مهندسی گفت: کارگران نیز در حال قرار دادن در چندین گذرگاه حیات وحش از جمله دو آنهایی که بزرگ است. دومی خواهد بود 20 فوت عرض 20 فوت قد.

“که اجازه می دهد تا نور را به تونل بنابراین حیوانات نمی spooked,” Pegg گفت و احساس راحتی سفر را از طریق آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید