6 تست مثبت برای coronavirus در غرب داکوتای شمالی درایو-تا تست

گلدستون, N. D. — نتایج آزمون هستند از برنامه آزمایشی برای درایو کردن coronavirus تست در غرب داکوتای شمالی.

بیش از آخر هفته دولت افتتاح شد تا تست برای هر کسی که می خواست آن را در Amidon و گلدستون Gov. داگ بورگوم گفت: در coronavirus جلسه روز شنبه, آوریل 8.

آن در نظر گرفته شد نظارت تلاش برای سعی کنید به درک که چگونه بسیاری از مردم ممکن است coronavirus و نه آن را می دانم. در آن زمان تعداد بسیار کمی وجود دارد موارد تایید شده در منطقه است.

بیش از 700 نفر از مردم تست شده با شش نفر از کسانی که در مورد آینده را به عنوان مثبت است. از شش که تست مثبت برای coronavirus سه نفر تا به حال نشان داده نشده است ،

“حداقل در یک مورد یکی از افرادی که تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت بود که در تماس نزدیک با کسی خواهد بود که در نظر گرفته به زمینه ای شرایط بهداشتی” بورگوم گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>