6 جرمن خودرو سقوط چناب

Vehicles stranded on National Highway near Ramban after landslides on Thursday. -Excelsior/Parvaiz Mir
وسایل نقلیه رشته در بزرگراه ملی در نزدیکی Ramban پس از رانش زمین در روز پنج شنبه. -اکسلسیور/Parvaiz میر

باران, بارش برف, lash, J&K; NH مسدود شده

Gopal Sharma
جامو/سرینگر Mar 5: حداقل شش نفر بودند از ترس کشته شدن به عنوان یک Tavera خودرو حمل مسافر از سرینگر به جامو سقوط به رودخانه چناب پس از برخورد با تخته سنگ در نزدیکی Ramban این شب در حالی که باران و بارش برف همچنان برای ضربه زدن به بسیاری از بخش های J&K پس از آخرین شب.
گزارش از Ramban گفت که آن باران در کل Ramban-Banihal بخش از شب گذشته و مکرر رانش زمین در مهر و کافه تریا Morh نزدیکی Ramban شهر باعث اختلال در حرکت ترافیک شلوغ, Jammu-سرینگر ملی بزرگراه.
پس از جاده ترخیص در کافه تریا Morh کشویی منطقه به وسایل نقلیه اجازه داده شد برای حرکت به سمت جامو سمت ترافیک مقامات. برخی از وسایل نقلیه عبور از آن نقطه اما سرعت Tavera خودرو (شماره شناخته شده نیست) حمل حداقل 6-7 مسافران شد برخورد با تخته سنگ ها و سقوط به رودخانه چناب.
آن را در حدود 7 بعد از ظهر زمانی که این اشتباه صورت گرفت. آن باران به طور مداوم در این کمربند است. با لغزش و سقوط تخته سنگ حرکت وسایل نقلیه متوقف شد. مسافران در برخی دیگر از وسایل نقلیه در حال فرار معجزه آسا.
بلافاصله پس از این حادثه SSP Ramban, Haseeb-ur-Rehman همراه با Additional DC DySP ستاد و دیگر افسران با عجله به نقطه. شو, Ramban سونیل شارما و ترافیک مقامات پلیس در حال حاضر رسیده سایت. دیگر وسایل نقلیه منتقل شده را به مکان های امن تر.
شاهدان عینی گفت: Excelsior که هر وسیله نقلیه متوقف در ترافیک پلیس نکا نقطه قبل از عبور کشویی این منطقه است. این خودرو نیز متوقف وجود دارد. هر وسیله نقلیه راننده خواسته شد برای عبور از این نقطه خطر در سرعت نگه داشتن چشم در دستورالعمل پلیس مستقر برای حرکت صاف. اما این خودرو به دام افتاده و تخته سنگ قرار دادند و آن را به رودخانه است. در آن تاریکی بود و هیچ چیز قابل مشاهده بود. پلیس, پارتی, آمد و با چراغ سیل و تایر خودرو و قطعه شکسته از سقف دراز کشیده بود پایین در بانک از رودخانه نزدیک به 300 فوت عمق. این خودرو تا به حال مستغرق به رودخانه.
SSP Ramban, Haseeb – ur-Rehman که خود را وجود دارد در نقطه ای گفته است که باران به شدت و landsliding بود در رفتن وجود دارد. این ممکن بود برای رسیدن به نزدیک تر به سایت به دلیل ترس از سقوط تخته سنگ. اما این خودرو در حال حاضر مستغرق به رودخانه.
SSP بیشتر گفت که یک تیم امداد و نجات پلیس و SDRF رسیده رودخانه بانک و انجام جستجوهای اما موفق به ردیابی هر مرده بدن و یا هر اثری از بد بخت خودرو. او گفت: با توجه به تاریکی و بدی آب و هوا عملیات نامیده می شد و آن را از سر گرفته خواهد شد دوباره در صبح است. وقتی پرسید که چگونه بسیاری از مردم سفر در وسیله نقلیه SSP گفت: از آن خواهد شد زودرس می گویند هر چیزی در مورد آن, اما همانطور که در برخی از پلیس در naka قبل از کشویی منطقه وجود دارد می تواند 5-6 مردم بد بخت خودرو.
یک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت که در طول روز حرکت ترافیک وابسته به وسايط نقلیه مختل شد در مهر و کافه تریا Morh امتیاز. در آن باران و ترافیک در حال حرکت بود بسیار به آرامی در میان سقوط تخته سنگ ها غالبا. او گفت: خودرو نمی تواند شناسایی شده تا کنون و حتی تعداد دقیق مسافران رفت و آمد در آن برقرار نیست. او گفت: این رودخانه در حال حاضر آب گرفتگی و آن را از کوه های شیب دار وجود دارد. بزرگراه نيز مسدود شده در Panthyal و دو نفر دیگر نقاط با توجه به تازه زمین اسلاید و حرکت وسایل نقلیه متوقف شده است. بیش از 500 وسایل نقلیه گفت: برای رشته شده اند در بزرگراه, او اضافه شده است.
در ضمن باران ادامه داد: در کل جامو منطقه از شب گذشته در حالی که بالاتر می رسد در Kishtwar, Doda, Poonch و Ramban شاهد بارش برف. چندین جاده از جمله Mahore-Budhal, Mahore –Gool و بخش هایی از Kishtwar, یودهمپور و Doda بسته شده اند. قدرت عرضه در بسیاری از مناطق نیز تحت تاثیر قرار شده است. دما را تجربه کرده است کاهش شدید امروز. از ورود آب در بسیاری از گذرگاه در جامو شهر مختل صاف حرکت وسایل نقلیه. هلی کوپتر خدمات به ماتا Vaishnodevi باقی مانده به حالت تعلیق امروز به دلیل بدی آب و هوا ، زیارت ادامه داد: بدون وقفه.
گزارش از سرینگر گفت که داور ها و تپه ها در کشمیر تجربه تازه بارش برف امروز در حالی که بارش متناوب ادامه داد: در سراسر دره برای دومین روز متوالی منجر به افت دما ،
یک اداره هواشناسی (ملاقات) گفت که یک اینچ از بارش برف انباشته شده در مكارم در حالی که به عنوان متوسط شاهد یک شیب از شب گذشته.
او گفت که سرینگر دریافت بارندگی 1.1 mm تا 05:00 pm در حالی که به عنوان Qazigund, Pahalgam Kupwara و Banihal دریافت بارندگی 4.8 mm,: 1.2 mm, 2.0 mm و 8.6 میلی متر بود.
این مقام گفت که مرطوب, شرایط آب و هوا خواهد همچنان به پیروزی در جامو و کشمیر تا شنبه شب افزود که وجود دارد این است که امکان بهبود در شرایط آب و هوایی از سهشنبه شب.
او گفت که درجه حرارت در سراسر کشمیر را شیب بیشتر در دو روز آینده با توجه به مستمر باران در جلگه و بارش برف در تپه.
“درجه حرارت را بهبود خواهد بخشید و آب و هوا را بهبود می بخشد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>