51 بازداشت 4 میلیون دلار کشف و ضبط داخلی undercover معامله مواد مخدر در عملیات

داخلی جنوب کالیفرنیا مبتنی بر نیروی کار ساخته شده 51 دستگیری و کشف و ضبط 4 میلیون دلار در دو ماه گذشته تا حدودی به دلیل مواد مخدر-نمایندگی های سراسر کشور سفر کرده در اینجا هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف معمول خود پول شویی منابع, مقامات گفت.

بدون دسترسی به کسب و کار آنها به طور معمول استفاده می شود برای پنهان کردن خود را در معاملات غیر قانونی قاچاق مواد مخدر سازمان از واشنگتن تگزاس, اوهایو, مینه سوتا, New York, New Jersey, فلوریدا, ماساچوست, گرجستان و مین آمد با پول نقد در دست به کالیفرنیا به خرید کالای قاچاق, the California Department of Justice گفت.

داخلی سرکوب متفقین (اینکا) نیروی کار “شاهد یک افزایش قابل توجهی در خارج از دولت قاچاقچیان عمده مواد مخدر در سفر به کالیفرنیا برای به دست آوردن مواد مخدر برای توزیع در سراسر ایالات متحده” از COVID-19 همه گیر آغاز شد دفتر گفت: در پنج شنبه, جولای 10 انتشار اخبار.

در طول دو ماه گذشته اینکا نیروی کار انجام شده 17 undercover عملیات منجر به دستگیری و تشنج نقدی. بازداشت شد و به ظن پولشویی در ارتباط با قاچاق مواد مخدر کشورمان …

اینکا تشکیل شد در سال 1991. شرکت های اجرای قانون محلی شامل ریالتو و رودخانه ادارات پلیس و Riverside County Sheriff بخش.

“جای تعجب نیست که حتی یک COVID-19 همه گیر باعث ‘توقف’ را فشار دهید برای کسانی که مایل به ترافیک مواد مخدر” گفت: دادستان کل خاویر بکررا گفت: از دستگیری و پول تشنج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>