5 چیزهایی که می دانیم امروز: جوانان در معرض خطر رفتار تالاب easements, چاقو, حمله, محکومیت, چاههای

1. Grand Forks, مدرسه, مدیره دریافت گزارش در جوانان, رفتار پرخطر

نزدیک به یک پنجم و یا 19.7% از چنگال بزرگ دانش آموزان دبیرستان گزارش داد که آنها به طور جدی در نظر گرفته و اقدام به خودکشی در طول 12 ماه قبل از گرفتن جوانان در معرض خطر بررسی رفتار 2019 — مقایسه با 18.6% منطقه ای و 18.8% در سطح ایالت.

بیشتر از Pam Knudson

2. خدمات شیلات و حیات وحش منظور با هدف ارائه داکوتای شمالی مالکان با وضوح در تالاب easements

U.S. Interior Secretary David Bernhardt (second from left) visited North Dakota last fall and heard concerns about issues involving North Dakota farmers and ranchers affected by U.S. Fish and Wildlife Service wetland easement regulations. Pictured with Bernhardt during his visit to Painted Canyon at Theodore Roosevelt National Park were Gov. Doug Burgum, TRNP Superintendent Wendy Ross and Sens. Kevin Cramer and John Hoeven, both R-N.D. (Photo/ Nathanial A. Barrera, Forum News Service)

وزیر کشور ایالات متحده دیوید برنارد (دوم از چپ) بازدید داکوتای شمالی در پاییز گذشته و شنیده نگرانی در مورد مسائل مربوط به داکوتای شمالی کشاورزان و دامداران تحت تاثیر خدمات شیلات و حیات وحش تالاب اسایش مقررات. تصویر با برنارد در طول سفر خود به نقاشی دره در پارک ملی تئودور روزولت بودند رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم, TRNP سرپرست وندی راس و سنسور. کوین کرامر و جان Hoeven هر دو R-N. D. (عکس/ Harold A. Barrera, فروم, اخبار سرویس)

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در پاییز گذشته Sens. جان Hoeven و کوین کرامر هر دو R-N. D., میزبانی داخلی, منشی, دیوید برنارد در داکوتای شمالی به برجسته نیاز به طی کردن مراحل قانونی برای کمک به کشاورزان و دامداران تحت تاثیر FWS تالاب اسایش مقررات.

بیشتر از براد Dokken

3. دو East Grand Forks مردان محکوم اکتبر حمله با چاقو

Aurelio Carrizales, 21 و برنتون Headbird-Wenell, 23, دریافت چهار سال و هفت سال بود و در درگیری های یک چنگال بزرگ سرقت مسلحانه که در سمت چپ یک مرد در بیمارستانی در ماه اکتبر گذشته.

بیشتر از هانا شرلی

4. چنگال بزرگ مرد محکوم به اعدام برای ترک صحنه تصادف که یک کشته

تایسون Sabazz Sewell, 40, شد, محکوم به یک سال زندان و دو سال تحت نظارت مشروط و به صورت قابل توجه و قتل یک مرد در دروازه درایو از ماه آوریل گذشته پس از آن تبدیل خود را در 17 دقیقه بعد.

بیشتر از هانا شرلی

5. خدمه در گرند فرک کار برای پر کردن چاههای

چاههای شده اند ظاهر می شود در گرند فرک جاده ها طی هفته گذشته به عنوان درجه حرارت فرو بردن بالا و پایین انجماد باعث می شود آب به گسترش و قرارداد در پیاده رو.

بیشتر از تعقیب کن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>