5 چیزهایی که می دانیم امروز: بازگشایی ND دانشگاه, ‘هوشمند’ بازگشایی, کالج فوتبال, تضمین, بازی $1 میلیون و جامعه تعهد گرانت “من رای دادند’ برنده مسابقه

دانش آموزان در سراسر داکوتای شمالی دانشگاه سیستم ممکن است رفتن به دانشگاه این سقوط. پس از بیش از یک ساعت بحث در طول آن جلسه به طور منظم چهار شنبه, آوریل 29 هیئت دولت آموزش عالی در حال حرکت است نسبت به بازگشایی دانشگاه ها دوباره در سال 2020 است.

سکس Burdick نمی خواهد در کسب و کار تا اوایل هفته آینده او مظنون است. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم نشان داده است که کسب و کار او دستور بسته شدن در ماه گذشته می تواند بخشی از بازگشایی در روز جمعه, مه 1 فرض کنید که داکوتای شمالی coronavirus موارد اقامت نسبتا کم اما Burdick که صاحب The Darkside تو در گرند فرک گفت که او انتظار ندارد به آماده برای مشتریان تا سهشنبه, مه 5.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جان Rothstein از CBS Sports توییتی چهار شنبه, آوریل 29 مورد یک نگرانی رو به رشد در فوتبال کالج ها مدارس در FCS مانند UND. “منابع: قدرت چند کنفرانس برنامه های در حال قرار دادن مقررات در تضمین ها برای فصل آینده است که اگر طرفداران در حضور اواسط عمده مدرسه را تنها با دریافت هزینه های سفر و نه طبیعی تضمین” او هنوز توییتی.

درک نیاز به کمک به صورت محلی متعلق به کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی به عقب بر گردیم روی پای خود را در پی گیر Forum Communications Co. راه اندازی خواهد شد در روز جمعه, مه 1 مطابق با اعطای برنامه با هدف کمک به کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی بازار بهتر به مشتریان.

کار هنری هاتون-Eielson عمومی, مدرسه, دانشجو, Khloe براندون چوب با رای دهندگان در روز انتخابات. Khloe برنده “من رای دادند” برچسب مسابقه اسپانسر شده از طرف شمال داکوتای شهرستان حسابرسان انجمن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>