5 چیزهایی که می دانیم امروز: ND مسافران, محدود کردن بازدید کنندگان نامزدها 14 کلاس B بسکتبال دختران, فاجعه, مناطق

1. داکوتای شمالی خواستار برخی از مسافران را به خود قرنطینه در coronavirus نگرانی

مسافران بازگشت از برخی از کشورهای مبارزه با بسیاری از موارد از coronavirus باید خود قرنطینه برای دو هفته داکوتای شمالی مقامات بهداشتی می گویند.

بیشتر از جرمی Fugleberg

2. Edgewood ارشد امکانات خانواده به تجدید نظر بازدیدکننده داشته است در میان coronavirus نگرانی

A sign has been posted at the entrance to Parkwood Senior Living. Joe Bowen / Grand Forks Herald

ثبت شده است ارسال شده در ورودی میاد زندگی ارشد. جو بون / چنگال بزرگ هرالد

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Edgewood بهداشت و درمان کارگران در حال محدود کردن رفت و آمد در ارشد خود امکانات زندگی در چنگال بزرگ و فراتر از آن به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus اثرات است که می تواند شدید تر برای افراد مسن.

بیشتر از جو بون

3. 14 نامزد رقابت برای یک نقطه در داکوتای شمالی دولت هیئت مدیره از آموزش عالی

Dan Traynor. Photo courtesy of the North Dakota State Board of Higher Education

دن Traynor. عکس حسن نیت ارائه میدهد از ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش

چهارده نامزد از جمله سه با روابط Grand Forks را برای اعمال یک نقطه در ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش ایجاد شده توسط استعفای جدید قاضی فدرال دن Traynor, گروه آموزش عمومی اعلام کرد روز شنبه, مارس 5.

بیشتر از سیدنی Mook

4. کارکنان کار برای حفاظت از جمعیت از عفونت در دوم مسابقات بسکتبال دختران

آنفولانزا سرماخوردگی و coronavirus داشتن تاثیر بر چگونه کارکنان و رسیدگی به آنها در کلاس B مسابقات بسکتبال دختران در گرند فرک. هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای رفتن به بتی Engelstad سیووکس سنتر برای تماشای داکوتای شمالی بسکتبال دختران کلاس B مسابقات است.

بیشتر از تعقیب کن

5. پردو تعیین 16, North Dakota شهرستان به عنوان اصلی مناطق فاجعه

Excessive snow is one reason Ag Secretary Sonny Perdue declared 16 North Dakota counties primary disaster areas, making producers eligible for emergency loans. (Jenny Schlecht / Agweek)

بیش از حد از برف است و یکی از دلایل Ag, منشی, سانی Perdue اعلام کرد 16, North Dakota شهرستان ابتدایی مناطق فاجعه ساخت و تولید کنندگان واجد شرایط برای وام اضطراری. (جنی Schlecht / Agweek)

کشاورزی منشی سانی Perdue تعیین شده 16, North Dakota شهرستان به عنوان اصلی فاجعه طبیعی مناطق. تولید کنندگان که دچار ضرر و زیان ناشی از پنج جداگانه فاجعه حوادث ممکن است واجد شرایط برای ایالات متحده وزارت کشاورزی مزرعه آژانس خدمات اضطراری وام.

بیشتر از فروم اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>