5 چیزهایی که می دانیم امروز: سیل فصل UND ، coronavirus اقدامات بالقوه کولاک, مواد غذایی, قفسه

1. کولر وتر آب و هوا می تواند در یک بعد سیل نجومی

سیل چشم انداز در حوضه رودخانه کمی تغییر کرده است در هفته گذشته و چنگال بزرگ منطقه است که هنوز هم انتظار برای دیدن یک بالا 10 یا 5 سیل.

بیشتر از هانا شرلی

2. UND برای رفتن آنلاین-تنها دو هفته پس از رخصتی بهار

UND nursing students Hannah Fitzgibbons, right, and Josi Dotterer study for a test at Archives Coffee Thursday just after UND's announcement that classes would be online for two weeks following springbreak. Photo by Eric Hylden/Grand Forks Herald

UND دانشجويان پرستاری هانا Fitzgibbons راست و Josi Dotterer مطالعه برای آزمون Archives قهوه روز شنبه درست پس از UND را اعلام کرد که به کلاس می تواند به صورت آنلاین برای دو هفته پس springbreak. عکس ها توسط اریک Hylden/چنگال بزرگ هرالد

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

UND تبدیل شده است آخرین دانشگاه برای تغییر آن برنامه کلاس میان coronavirus نگرانی. UND روز پنج شنبه مارس 12, تصمیم به حرکت آن در دوره های آنلاین برای یک دوره دو هفته پس از شکستن بهار.

بیشتر از سیدنی Mook

3. به عنوان coronavirus احتیاطی چرخ ضامن دار تا Edgewood ارشد امکانات زندگی بیشتر به محدود کردن بازدید

This illustration reveals the spikes that adorn the outer surface of a coronavirus, which impart the look of a corona surrounding the virion, when viewed electron microscopically. (Submitted / Centers for Disease Control and Prevention)

این تصویر نشان می دهد که خوشه که زینت سطح بیرونی یک کوروناویروس که بیان نگاه یک تاج اطراف virion زمانی که مشاهده الکترون میکروسکوپی. (فرستاده شده / مراکز کنترل و پیشگیری بیماری)

Edgewood, بهداشت و درمان, ارشد, خانه های محکم بازدید کننده محدودیت ها به عنوان موسسات در سراسر کشور تا سطح شیب دار اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

بیشتر از جو بون

4. پیش بینی چشم پتانسیل کولاک در دره رودخانه یکشنبه و دوشنبه

(Forum News Service file photo)

(انجمن اخبار سرویس عکس)

پیش بینی در حال نگه داشتن چشم خود را بر پتانسیل شرایط آب و هوا است که می تواند برف به دره رودخانه سرخ در روز یکشنبه و دوشنبه, مارس 15 و 16 اما احتیاط آن است که خیلی زود به پیش بینی.

بیشتر از پت اسپرینگر

5. جدید امید غذایی قفسه باز در کروکستون

پس از پنج ماه وقفه کروکستون باید مواد غذایی قفسه. جدید امید غذایی قفسه مستقر در مراقبت و به اشتراک گذاری مرکز در کروکستون باز درهای خود را روز شنبه, مارس. 16. این مواد غذایی قفسه باز خواهد شد دوشنبه ها و چهارشنبه ها از 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر.

بیشتر از ان Bailey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>