5 سوال برای مت Komprood در Fritz نلسون CPA

برای 5 سوال این هفته هرالد صحبت می کند به مت Komprood یک حسابدار که صاحب فریتز نلسون حسابداران خبره در 1610 آسیاب جاده در گرند فرک.

س: به ما بگویید که کمی در مورد خودتان و کسب و کار ؟ چه مالیات بر خدمات را به شما ارائه دهد?

یک: این که من 10 سال در عمل خصوصی است. قبل از این که من مشغول به کار با یک شرکت محلی و همچنین با RSM McGladrey در مینیاپولیس. به عنوان یک پزشک انفرادی من نمی باید لوکس و متخصص بنابراین من کار با طیف گسترده ای از افراد و کسب و کار از جمله خود اشتغالی افراد و کشاورزان است. قبل از من یک CPA من به عنوان یک معلم برای تقریبا 10 سال است. من عاشق تدریس و می خواهید مردم را به ترک دفتر من درک چگونه مالیات خود را کار می کنند. مورد علاقه من در تجارب زمانی که من به کمک یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید و برای دیدن آنها را خاموش و رشد است.

س: چه اشتباه رایج است که مردم را هنگام پر کردن مالیات خود را?

یک: اگر آنها خود اشتغالی نه خوب نگه داشتن سوابق کسب و کار است که همیشه یک نگرانی عمده است. در حالی که خود را حسابدار می تواند کمک به شما را به استفاده مناسب از قوانین مالیاتی و مطمئن شوید که شما اقامت در انطباق نیست صبر کنید تا پایان سال برای پیدا کردن اگر کسب و کار شما ساخته شده سود

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

س: آیا مهم قانون مالیات تغییرات در این سال است که مردم باید بدانید ؟

A: نه بیش از حد در این سال, اما وجود دارد بسیاری از تغییرات که کاهش مالیات مشاغل و عمل به اثر رفت. یکی از بزرگترین و برای بسیاری از افراد است که استاندارد کسر دو برابر شده در حالی که شخصی معافیت رفت. من پاسخ بسیاری از سوالات در این زمان از سال حدود itemizing کسر مالیات برابر مصرف استاندارد کسر. اگر شما از یک بیمه اعتباری از طریق بازار, مطمئن شوید که به نگه داشتن زبانه ها در درآمد خود را در تمام طول سال های طولانی. اگر درآمد شما می رود بیش از آنچه که شما تا به حال پیش بینی شما ممکن است مجبور به بازپرداخت تمام یا بعضی از اعتبار شما دریافت خواهید کرد! من تا به حال چندین مشتریان در آن وضعیت و آن را سرگرم کننده مکالمه داشته باشند.

س: چه افرادی که یک طرف کار (رانندگی برای سوار شدن-های شرکت, به عنوان مثال) نیاز به دانستن زمانی که آن را می آید به مالیات ؟

یک: که آنها را اجرا یک کسب و کار کوچک! من دیده ام مردم را شوکه کرد و در پایان سال هنگامی که آنها دریافت یک 1099 از بارگذاری و یا Lyft و مقدار زیادی بالاتر از آنها انتظار داشتند. صحبت کردن با یک حسابدار می تواند به شما کمک کند کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به کسر خود را مسافت پیموده شده و هزینه های دیگر که شما ممکن است از فکر.

س: چه پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد فرزندان خود وضعیت مالیاتی برای مثال اگر آنها آنها پاره وقت شغل ؟

A: خوب, برای یک چیز بچه های خود را ممکن است به فایل مالیات به خصوص اگر آنها تا به حال فدرال و یا دولت خودداری گرفته شده است. اگر بچه های خود را درآمد ناخواسته موجب آنها ممکن است موضوع را به “kiddie مالیات” است که می تواند مالیات آنها را در پدر و مادر خود را بالاتر از نرخ های حاشیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>