5 سوال برای جنی و امیلی صاحبان ژنو بوتیک

س: آیا می توانید به ما بگویید که کمی در مورد خودتان? چرا شما را به کسب و کار ؟

یک: ما خواهر که باید همیشه از یک روز باز کردن یک بوتیک است که ما را به نام ژنو, پس از ما اواخر پسر که عاشق مغازه های کوچک. در حال رشد در بوختن N. D. القا سحر و جادو از یک شهر کوچک است. سریع به جلو چند سال نوزادان و حرکت می کند و بعد ما خودمان را یک فرصت است که سقوط حق به دامان. ما احساس مانند آن را ما در بهشت و گفت: “برو! در اینجا شانس خود را است!”

س: به ما بگویید در مورد فروشگاه خود را چه محصولات شما ارائه می دهد ؟

یک: فروشگاه ما فصلی است بنابراین آن را تغییر اغلب و تنها در برخی از تعطیلات آخر هفته. این شهر کوچک و فروشگاه های منحصر به فرد دکور خانه های هدیه و, نمایشگاه طلا و جواهر. در همین راستا دانه استارت و فشار پاپ گرده ارائه خواهد شد. این راه مناسب برای به دست آوردن یک headstart در زمان بهار باغبانی در داخل خانه. روز مادر مناسب است در اطراف گوشه! ما بهار دکور مانند بالا پایان, شمع, سبد, بالش, آیتم های آشپزخانه و حوله گلدان کشاورزان سرامیک bunnies. همیشه وجود دارد محلی پخته محصولات و تنقلات در دسترس است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

س: شما راه اندازی فروشگاه در رینولدز, N. D. چگونه شما را انتخاب کنید که محل سکونت?

یک: همه به خاطر واب. جو نوئل و خانواده اش فروش کنسرو ترشی کلم در رینولدز. مادر ما بود و خرید برخی از آنها را زمانی که او یاد گرفته در مورد ساختمان که جو فقط خریداری شده است. Jo نمی دانم دقیقا چه آن را تبدیل به اما می دانستم که او می خواست برای دیدن زندگی و رشد جامعه از آن آمده است. ما در حال برنامه ریزی و با آن زد.

س: ژنو را به فروش می رساند نمایشگاه طلا و جواهر. آنچه در آن است که آن را از آمد ؟

یک: این یک حرکت جهانی است که کمک می کند تا بسیاری از مردم در سراسر جهان است. جواهرات دست ساز توسط صنعتگران بسیاری از زنان که در برخی از فقیرترین جوامع در جهان است. آنها قادر به کار در یک محیط امن که در آن آنها کسب دستمزد عادلانه و دسترسی به آموزش و پرورش است. هنگامی که شما خرید یک قطعه از طلا و جواهر فراهم می کند که برنج برای یک خانواده برای یک هفته.

س: از کجا می توانیم کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه شما ؟ چگونه باید پاسخ مردم به خود آن ؟ هر گونه برنامه های آینده?

A: شما می توانید ما را در Facebook و Instagram, @shopGeneva است. وجود دارد شما خواهد شد دیدن برنامه های ما و بیشتر از آنچه که ما به فروش برساند. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما وجود دارد. ما فقط سپاسگزار برای حمایت از ما داده شده است تا کنون. من فکر می کنم که چون مردم واقعا می خواهید برای حمایت از شهرهای کوچک. مردم از چنگال بزرگ و ما حتی نمی دانند که بسیاری از آنها آن بسیار شگفت انگیز است. ما را در ژنو آینده یک فصل در یک زمان است اما ما بسیار سپاسگزار برای حمایت از این جامعه به ما داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>