5 سوال برای دانیل Hoime در اتاق سولاریوم Plus, Inc.

5 سوال در این هفته و هرالد صحبت می کند با دانیل Hoime در اتاق سولاریوم Plus, Inc., 4224 دروازه درایو در گرند فرک.

س: چه مدت شما مشغول به کار در اتاق سولاریوم به علاوه?

یک: من مشغول به کار در اتاق سولاریوم به علاوه از آنجا که در مورد 2005. من فارغ التحصیل دبیرستان در Larimore منطقه رفتم به UND من و همکاران در رشته مدیریت است. پدر من صاحب و من با او تمام وقت در اینجا. من نصب و کار پر در زمانی که او مشغول است. بسیاری از زمان من نصب و کار کردن در این زمینه است.

س: چه خدماتی Sunrooms به علاوه ارائه می کند ؟

یک: در زمستان ما فراموش شومینه در دیوار و مستقل گاز یا چوب اجاق گاز نصب. ما همچنین انجام کاری برای اطراف شومینه و پایان کار مانند mantels و تپش قلب و سپس تمام تخلیه مرتبط با آن را به عنوان به خوبی. دیگر اصلی ترین چیزی که در زمستان است آنچه ما تماس بگیرید مغناطیسی داخلی ویندوز طوفان. آنها در آهن ربا در داخل بنابراین به جای قرار دادن پلاستیکی کوچک قرار دادن این مغناطیسی پنجره مهر و موم در اطراف وجود دارد. آنها را متوقف و تمام هوای سرد در آینده و خیلی بیشتر کارآمد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

س: چگونه شما انتظار می رود کسب و کار می شود در طول این coronavirus بار ؟

یک: ما در حال انتظار به بسیار کمی آهسته تر فقط به خاطر اینکه ما به مسائل است که در حال اضافه کردن فایرفاکس به خانه های بزرگتر هزینه های است که شما لازم نیست را به را به زندگی می کنند. ما به دنبال در چگونه ما می توانیم با آن مقابله است و آنچه ما بهترین گزینه است تا آنجا که داشتن برنامه برای قرار دادن خاموش پرداخت برای شش ماه و یا انجام نوعی از تامین مالی. ما می خواهیم برای ارائه به مشتریان یک دلیل برای به دست آوردن چیزی مانند یک نوسان مجموعه ای که در آن چیزی است که بچه ها می توانید اقامت در حیاط خلوت خود را و بازی و لازم نیست به همه جا بروم. ما در حال تلاش برای به دست آوردن آن را به جا چه می گذرد. ما در انتظار یک رکود که امیدوارم نمیپاید و ما می توانیم نگه داشتن رفتن.

س: شما چه طور معمول شلوغ ،

یک: ما شلوغ ترین زمان معمولا پایان مارس تا مه و ژوئن. هنگامی که ما نزدیک شدن به ماه های زمستان برای شومینه, این, اکتبر, نوامبر و دسامبر.

س: آیا محبوب ترین محصولات خود را?

یک: در فصل تابستان معمولا پاسیو چتر; ما کاملا چند از آن. در زمستان شومینه و شومینه گاز ما بزرگترین فروشندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>