5 سوال برای بالون هنرمند Misti Kauffman

س: لطفا به ما بگویید که کمی در مورد خودتان و چگونه شما را به یک بالون هنرمند.

یک: من از شش بنابراین بدیهی است که من یک مقدار زیادی از تولد هر سال برای فرزندان خود من. من همیشه فکر می کردم که بالن بودند یک راه عالی برای تزئین برای تولد خود را. یازده سال پیش ما زندگی در آلاسکا است. در زمان هالووین من رفتم به این فروشگاه و آنها تا به حال یک بادکنک ستون با یک عنکبوت غول پیکر در بالا. هالووین تعطیلات مورد علاقه من, بنابراین من تصمیم گرفتم من نیاز به ایجاد که عنکبوت. من به خانه رفتم و نمیفهمد چگونه به این بالون های غول پیکر, عنکبوت, و من فکر کردم آن را واقعا سرگرم کننده بود. من شروع به کار داوطلبانه برای انجام کارهایی مانند تزئینات قبل از یک رویداد ورزشی. من تزئین برای بچه های من’ end-of-the-year, ژیمناستیک, ضیافت. برخی از مادران گفت: من واقعا باید این کار را به عنوان یک کسب و کار و به من گفت: هیچ کس در حال رفتن به خرید بالن و آنها گفتند:, “اوه, هر کسی خواهد خرید بالن از شما من آن را تضمین کند.”

س: چه نوع از خدمات را به شما ارائه در فروشگاه شما ؟

یک: بنابراین من می توانم در یک مقدار زیادی از تولد ترتیبات که در آن یک مشتری تماس بگیرید و می گویند: “من با داشتن یک حزب برای پسر من است. او در حال گردش است 8 و او را دوست دارد هاکی” یا “دختر من را دوست دارد سگ و رنگ بنفش چه دارید؟” بنابراین من می خواهم چیزی را که به نوعی شامل آن است. من فقط از نوع شخصی ایجاد ترتیبات برای جشن های تولد و چیزهای. من ستون ها و قوس برای حوادث.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Q: چگونه به کسب و کار شده است با این بیماری همه گیر?

یک: آن نگران کننده بود اما من فکر می کنم مردم هنوز هم می خواهید به جشن و هنوز هم می خواهید عادی برای فرزندان خود و تولد یک بخشی از آن است. حتی اگر آنها نداشتن احزاب آنها هنوز هم می خواهید یک بادکنک بزرگ تنظیم برای کودک خود را به طوری که کودک خود را احساس می کند عادی در روز تولد خود را. ما همچنین انجام چند (مقدمات) برای درایو های تولد. بالن چیزی است که شادی را به ارمغان بیاورد و در این زمان از عدم اطمینان مردم هنوز هم می خواهید شادی و روشنایی است که آنها به ارمغان بیاورد.

س: برخی از پروژه های اخیر خود را?

یک: بسیاری از حوادث بزرگ لغو شده است چرا که از هیچ-جمع آوری چیزهای. من بیشتر انجام جشن تولد فقط کوچکتر ترتیبات. من یک تعداد زیادی از فارغ التحصیلی در واقع که هنوز هم نوع در کتاب. این افراد احتمالا هنوز هم فراموش بالن زیرا آنها می خواهند که در ظاهر ،

س: آیا شما به دنبال به جلو به در کسب و کار شما?

یک: دختر من 15 بنابراین من شده است آموزش او را چگونه به انجام برخی از پیچش همه چیز گل و برخی از کسانی که ساده ترتیبات. من واقعا هیجان زده بود; او یک نمایش قطعه ای که ما قرار داده است. من در تلاش برای تدریس به کسی دیگری چون من فقط یک نفر است. من فکر می کنم یک بار همه چیز را انتخاب کنید تا من برای رفتن به شلوغ تر از آنچه که من می تواند انجام دهد توسط خودم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>