5 پلیس پرسنل نیروی هوایی اسرائیل در میان 18 آزمون تاج +ve, 29 درمان

Medical staff assembles in DH Reasi after a patient turns Corona positive on Tuesday. — Excelsior/Romesh Mengi
کادر پزشکی مونتاژ در DH Reasi پس از یک بیمار تبدیل می شود تاج مثبت در روز سه شنبه. — اکسلسیور/Romesh Mengi

4 تبت پناهندگان افسر kin مثبت در له

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 9: پنج پلیس و پاسبان و یک نیروی هوایی هند (IAF) پرسنل در میان 18 نفر تست مثبت برای Coronavirus در منطقه جامو در حالی که 29 نفر از 20 آنها را در جامو منطقه بهبود از ویروس و ترخيص شدند امروز.
در قلمرو اتحادیه لاداخ پنج نفر تست کرونا مثبت از جمله چهار پناهندگان تبتی و ITBF رسمی پنج ساله پسر.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
پنج پلیس و پاسبان از جمله دو نقطه از Anantnag منطقه یک هر یک از سرینگر Reasi و جامو باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت از خانه های خود که در آن آنها رفته بود در مرخصی به وظیفه.
آنها منتقل شده به COVID بیمارستان.
یک نیروی هوایی ایستگاه یودهمپور کارمند در سن 35 بود که تماس در حال حاضر مثبت مورد نیز گزارش COVID مثبت است. به طور قابل توجهی او تا به حال آزمایش منفی در ژوئن 4, اما تست مثبت امروز برای ویروس.
25 سال از ایجاد کرد Panassa Thakrakote در Reasi بود که تحت درمان در منطقه بیمارستان Reasi آزمایش مثبت برای Coronavirus امروز. شوهر و پسر و کارکنان بیمارستان که تا به حال مورد بررسی قرار کاری شده اند قرنطینه برای نمونه.
کادر پزشکی در بیمارستان اعتراض به دولت برای عدم مناسب محافظ کیت و خواستار فوری خود را به انزوا و نمونه برداری. مقامات در زمان نمونه از 50 کارکنان و فرستاده 16 از آنها را در قرنطینه.
چهار نفر از جمله یک GREF کارمند, دو نقطه از Paddar و یکی دیگر از Kishtwar آزمایش مثبت در Kishtwar منطقه امروز.
معاون کمیسر Kishtwar Rajinder سینگ تارا گفت: از سه غیرنظامی مثبت دو حال سفر تاریخچه دهلی نو و دیگر راجستان.
او اضافه کرد که تمام چهار منتقل شده به COVID بیمارستان.
دو نفر گزارش شد تاج مثبت در Ramban منطقه و هر دو آنها را مورد ستایش قرار داد از Sangaldan. آنها عودت و اداری تحت قرنطینه.
سه نفر همه عودت آزمایش مثبت برای این ویروس در کتهوا منطقه.
با توجه به آمار و ارقام رسمی, Jammu منطقه در حال حاضر 939 تاج بیماران. از آنها 693 فعال هستند موارد است. شده اند وجود دارد 241 بهبود و نه مرگ و میر در منطقه است.
به عنوان بسیاری از 29 نفر از Coronavirus امروز بهبود از جمله 20 در جامو منطقه پنج در کتهوا دو در یودهمپور و در Ramban و Poonch.
پنج نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در قلمرو اتحادیه لاداخ و همه آنها متعلق به Leh منطقه.
پنج مثبت چهار بودند پناهندگان تبتی از جمله a 10-year-old boy. آنها متعلق به اردوگاه Nos. 1 و 2.
پسر از هند و تبت مرزی نیروی (ITBF) که در حال بازگشت از دهلی نو به همراه خانواده اش در مه 30 هوایی هند در پرواز بود و قرار دادن در ITBF افسران’ ظروف سرباز یا مسافر نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.
این ITBF مامور بود در بازگشت از Safdarjung در دهلی نو و پس از بازگشت در مه 30, افسر گزارش شده است که ملاقات تعداد زیادی از مردم.
این مخاطبین هستند که شناسایی شده توسط دولت برای قرنطینه و نمونه برداری.
منطقه دادرس له Sachin کومار اعلام کرده بود که ITBF افسران’ ظروف سرباز یا مسافر در نزدیکی بازار اصلی له به عنوان مهار منطقه پس از مثبت مورد. درون و بیرون جنبش در ظروف سرباز یا مسافر بوده است به شدت ممنوع است. ظروف سرباز یا مسافر خواهد بود مقادیر قبل از بازگشایی شد.
اتحادیه سرزمین لاداخ در حال حاضر دارای 108 تاج موارد مثبت اما تعداد موارد فعال است 57 به عنوان 50 بيمار درمان شده اند و ترخيص از COVID بیمارستان در حالی که شده است وجود دارد و یک تاج مربوط به تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>