5 کودکان صدمه دیده در هایلند, رول اور, تصادف, راننده بازداشت

پنج کودکان بین سنین 6 و 10 نفر صدمه دیده در هنگام پرتاب از یک SUV در یک تصادف رول اور در کوهستانی و راننده — سان برناردینو مرد که پدر دو مجروح و عمو به دیگران بود به اتهام رانندگی تحت تاثیر مقامات گفت: یکشنبه, مه 3.

اریک اورتگا 28 نیز به زندان برده شد به ظن کودک ظلم و ستم پس از 7:13 p. m. روز شنبه تصادف در هایلند زندان سوابق نشان داد. او همچنان در بازداشت یکشنبه در جای باند در 100.000 دلار وثیقه آزاد شد.

ارتگا رانندگی سفید 2002 شورلت تاهو غرب در Greenspot جاده در نزدیکی سانتا آنا دره جاده که SUV رفت جاده به یک زمینه خاک و نورد.

کال آتش را سان برناردینو واحد گفت: دو نفر از این کودکان به حال گرفته شود به بیمارستان بلافاصله. تمام نوجوانان گرفته شد و به مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا در لوما لیندا. معاونین کلانتر گفت: آنها تا به حال “شدید” صدمات.

ارتگا گرفته شد به نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در کلتن قبل از رفتن به غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا ،

قربانیان نه صندلی-تسمه های آتش نشانی گفت.

دلیل سقوط باقی مانده در دست بررسی سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: “اورتگا نمایش داده می شود علائم مسمومیت صورت گرفته بود را بازداشت.” بخش بررسی حوادث تیم رسیدگی به این پرونده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>