5.5 لاخ COVID-19 موارد در دهلی نو توسط ژوئیه 31 ممکن است جامعه انتقال است: دانشمندان

دهلی نو: مدل های ریاضی از پیشرفت COVID-19 نشان می دهد آن خواهد بود “ممکن است” برای دهلی نو به 5.5 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئیه چند تن از دانشمندان گفت و اظهار داشت که جامعه انتقال این بیماری ممکن است شروع کرده اند در حالی که پیش.

هشدار از مشکل بیشتر پیش رو دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: تعداد COVID-19 موارد می تواند افزایش به 5.5 لاخ با 31 جولای تا از حدود 30 ، 000 در روز سه شنبه. هند شمارش عبور کرده 2,66,000.

“مدلی که من استفاده می شود برای هند یافت می شود که می تواند در حدود 8-10 لاخ موارد در هند در اواسط یا پایان ماه ژوئیه. بنابراین نمی توان آن را تعجب آور برای رسیدن به این اعداد و ارقام (5.5 لاخ) در دهلی نو گفت:” Samit باتاچاریا و ریاضیات استاد و محقق در دانشکده علوم طبیعی در Shiv ندار دانشگاه.

“دهلی نو شدن حدود 5.5 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئیه ممکن است به عنوان تعدادی از موارد در حال رشد است” باتاچاریا گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>