’48 ساعت را نگاه کوین کوپر مورد شنبه

تلویزیون مجله خبری “48 ساعت” را روز شنبه در تحولات اخیر در کوین کوپر دهه تلاش برای اثبات او بی گناه است از قتل چهار نفر از آنها را کودکان در چین هیلز خانه نزدیک به 37 سال پیش است.

در میان برنامه های این گزارش است که از یک ویال از خون گرفته شده از کوپر پس از دستگیری و مورد نیاز برای آزمایش DNA دستور داد در سال 2018 و 2019 به تازگی یافت می شود خالی است. آن را نیز می گویند که پنج نفر به عنوان شاهد امضا کرده اند گواهی حسن که لینک کسی دیگر از کوپر به مورد.

کوپر محکوم شد در سال 1985 برای ژوئن 4, 198, تبر و چاقو حمله که در زمان زندگی داگ و پگی Ryen; 10-سال-دختر جسیکا; و همسایه کریستوفر هیوز, 11 بود که اقامت یک شب در Ryens’ خانه. پسر بود یکی از دوستان Ryens’ 8 ساله پسر جاشوا که جان سالم به در برد حمله با کاهش گلو.

این slayings صورت گرفت دو روز پس از کوپر فرار کرده بود از نزدیکی کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین. کوپر بستری پنهان شده در یک خانه خالی در نزدیکی Ryen اما منکر کشتن هر کسی است.

کوپر در حال حاضر 62 تا خسته تجدید نظر در دولت و دادگاه فدرال به او اعتقاد و حکم اعدام لغو شد. او ادعا کرده است, بیش از سال است که شواهد علیه او بود یا با دستکاری و یا کاشته شده اما دادگاه تبدیل به کنار کسانی که ادعا می کند به عنوان به خوبی به عنوان دفاع از اظهارات که مظنون دیگر نادیده گرفته شد.

آخرین سری از آزمایشات DNA در این مورد در سال 2002 به این نتیجه رسیدند کوپر بود قاتل اما وکلای مدافع در ادامه به اختلاف است.

با تجدید نظر دیگر ممکن است او فعالیت برای بخشش.

او که در ماه دسامبر سال 2018 پس از رژیم صهیونیستی است. جری براون دستور جدید تست DNA است که کوپر ادعا می کند می تواند روشن او. براون دستور آزمایشات بر روی یک قهوهای مایل به زرد تی شرت و حوله نارنجی در بر داشت در نزدیکی صحنه قتل با تبر دسته و غلاف.

در سال 2019 قهوه ای جانشین رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اضافه شده تست نشده موهای جمع آوری شده از قربانی دست در صحنه جرم خون شواهد ناخن scrapings از قربانیان و یک دکمه سبز به تست موارد.

این “48 ساعت” گزارش می گویند که کوپر و دفاع از خود تیم پیدا DNA در شواهد دستور داده بود دوباره مورد بررسی قرار بود بیش از حد تخریب برای تست به جز حوله که به همراه داشت یک نر مشخصات آنها ادعا نبود کوپر است.

این “48 ساعت” گزارش همچنین ادعا می کنند یک ویال از خون گرفته شده از کوپر پس از او بازداشت شد خالی برای آزمون جدید خود را وکیل امیدوار به انجام یک ذره از خون موجود در صحنه جرم که کوپر ادعا کاشته شده است.

سان برناردینو شهرستان منطقه دفتر دادستان ادعا کرد که در آن مخالفت با عفو در سال 2018 که “کوپر به دنبال ایجاد یک روایت نادرست به کاهش ارزش این بسیار محکم قطعه از شواهد” در مورد خون ذره.

دفتر اشاره کرد که قبل از DNA عصر سرولوژی آزمون است که مرتبط با او را به ذره انجام شد قبل از اینکه کوپر دستگیر شد و یک نمونه خون گرفته شده از او و بعد از تست DNA مورد مناقشه توسط کوپر وکلای همچنین تایید کرد او در Ryen صفحه اصلی.

مایکل Bires سخنگوی San Bernardino County District Attorney Jason اندرسون گفت که او قادر به اظهار نظر در مورد ادعای خالی ویال پنج شنبه به دلیل کار آماده سازی برای دادگاه روز شنبه تحت دستورالعمل های اضطراری برای رسیدگی به موارد طول coronavirus بیماری همه گیر.

کوپر همچنان در انتظار اعدام در زندان ایالتی سن کوئنتین. Newsom ساخته شده است یک فرمان که هیچ اعدامها را در کالیفرنیا در حالی که او فرماندار.

“48 ساعت”

“مشکل پرونده کوین کوپر” گزارش شده توسط ارین Moriarty

10 PM PDT در CBS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>