Lieutenant Governor Girish Chandra Murmu chairing a meeting of Shri Amarnath Ji Shrine Board (SASB) in Jammu on Friday.
معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu ریاست جلسه شری Amarnath جی حرم هیئت مدیره (SASB) در جامو روز جمعه.

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 14: 42-روز زیارت سالانه به عتبات غار حرم شری Amarnath جی در جنوب کشمیر در هیمالیا آغاز خواهد شد در ژوئن 23.
این سال را به زیارت خواهد بود دیگر توسط دو روز برابر سال گذشته 40 روز. زیارت به حال یک مدت 60 روز در سال 2018 است.
“هیئت مدیره تصمیم گرفت که 42 روز yatra آغاز خواهد در ژوئن 23, 2020, روز فرخنده از Jagan Nath رته Yatra به عنوان در تقویم هندو و نتیجه گیری در Shravan Purnima (Raksha Bandhan) در 3 مرداد ماه سال 2020” مدیر ارشد اجرایی (CEO) شری Amarnathji حرم هیئت مدیره (SASB), Bipul Pathak گفت: اینجا. اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
Yatra نتیجه گیری خواهد شد در تاریخ 3 اوت به مناسبت Shravan Purnima (Raksha Bandhan). مدت زمان و برنامه yatra شد بر اساس روش تعیین شده توسط Sri Sri Ravi Shankar, کمیته.
تصمیم گرفته شد در طول 37 جلسه هیئت مدیره برگزار شد در راج بهون اینجا و به ریاست جامو و کشمیر معاون فرماندار G C Murmu که همچنین رئیس SASB.
ثبت نام برای yatra آغاز خواهد شد از تاریخ 1 آوریل.
با توجه به موفقیت این طرح آزمایشی از ثبت نام آنلاین از تعداد محدودی از yatris در سال 2019 هیئت مدیره تصمیم به افزایش سهمیه ثبت نام آنلاین سخنگوی هیئت مدیره گفت.
هیچ فرد زیر سن 13 سال و بالاتر سن 75 سال باید مجاز به انجام زیارت گفت.
دستورالعمل نیز صادر شده برای اطمینان حاصل شود که yatra راه ها و اردوگاه ها باقی می ماند پلاستیک-رایگان سخنگوی گفت.
افراد حاضر در جلسه شامل Rajeev Rai <url> مشاور Lt فرماندار BVR Subrahmanyam رئیس دبیر و اعضای هیئت مدیره از جمله سوامی Avdheshanand Giri جی Maharaj; D C Raina; Pt Bhajan Sopori; پروفسور آنیتا Billawaria; Dr Sudershan Kumar; Dr C. M. ست و پروفسور Vishwamurti بنارس. شری Bipul Pathak, مدیر ارشد اجرایی; Anup کومار Soni اضافی رئیس اجرایی و دیگر افسران ارشد از حرم هیئت مدیره نیز در جلسه حضور داشتند.
هیئت مدیره بیشتر کارگردانی برای تبلیغات گسترده ای از طریق الکترونیکی و رسانه های اطلاع رسانی به قصد Yatris به موقع امن تجویز درمانی اجباری گواهینامه های صادر شده توسط پزشکان/ بیمارستان های معرفی شده توسط خود را در خانه متحده و یا UTs و تنها پس از آن اقدام به دنبال پیشبرد ثبت نام از نزدیکترین واقع بانک تعیین شده است که موضوع زائر یک Yatra مجوز معتبر برای تعیین تاریخ و مسیر.
این هیئت همچنین توصیه مدیر عامل شرکت به درخواست تجدید نظر به تمام پتانسیل زائران به مشورت پزشک خود را قبل از گام گذاشتن در سفر حج.
هیئت مدیره به کارگردانی و مدیر عامل شرکت را به موقع مراحل را برای حصول اطمینان از بدون وقفه مخابراتی اتصال در Yatra منطقه است. قدردانی از خدمات مهم ارائه شده توسط لنگر سازمان هیئت مدیره نگاه به جلو به ادامه حمایت خود در طول متعاقب آن Yatra.
هیئت مدیره به کارگردانی و مدیر عامل شرکت به احتیاط تمام پتانسیل زائران به خصوص به حساب دشوار آب و هوا و زمین در ارتفاع بالا منطقه Yatra و آماده سازی خود را به طور کامل قبل از گام گذاشتن در سفر حج. این هیئت همچنین درخواست قصد زائران را به خود جسمی مناسب برای دشوار Yatra با در نظر گرفتن به طور منظم پیاده روی و ورزش. همانطور که در گذشته این کمپین آگاهی خواهد بود راه اندازی شد و با همکاری و حمایت وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون و تمام اطلاعات مربوط به Yatra خواهد شد قرار داده شده در هیئت مدیره سایت (www.Shriamarnathjishrine.com).
با اشاره به این رئیس را جهت پایدار تلاش های انجام شده به بهبود بیشتر امکانات ارائه شده به زائران در این سال هیئت بررسی طرح اقدام کشیده شده تا برای انجام Yatra 2020 به خصوص ترتیبات ساخته شده است برای ارائه مراقبت های پزشکی و بهداشت و امکانات نصب نرده در همه نقاط آسیب پذیر در امتداد هر یک از دو مسیر اقدامات گرفته شده برای حفظ محیط زیست از Yatra منطقه با تضمین حذف زباله های علمی و محیط زیست دوستانه است.
دستورالعمل نیز صادر شده برای اطمینان حاصل شود که Yatra راه ها و اردوگاه ها باقی می ماند پلاستیک رایگان و به طور کامل ممنوع ورود تنها با استفاده از پلاستیک.

مقاله قبلیارتش پاکستان اهداف مسجد در LoC; کابل یک کشته و 2 زخمی
مقاله بعدیGoI گرفته گام های مثبت برای بازگرداندن حالت طبیعی: اتحادیه اروپا

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de