41 نفر از دولت دستور تخلف ثبت شده در سراسر جامو استان

COVID-19 همه گیر

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 24: چهل و یک مورد از تخلف از دستورات دولت که صادر شد در مورد کوروناویروس (COVID-19) همه گیر شده اند و ثبت شده در سراسر جامو استان است. اما خانه تحویل اقلام ضروری به درب مراحل از مشتری است و همچنین به دست آوردن سرعت.
در جامو 6 دپو شده اند ثبت شده علیه این افراد برای نقض منطقه دادرس (DM), Jammu سفارش SSP جامو Shridhar Patil گفت. اما جامو و کشمیر پلیس در RS پورا تحت نظارت SDPO تومان پورا Shabir خان و SP ستاد عادل حمید آغاز شده تحویل خانه از موارد ضروری.
در Rajouri رانندگان از دو اتاق كمپرسي رزرو شده اند در شهرستان نوشهره صاحب سانا موسسه آموزش Rekiban Darhal رزرو شده است توسط Darhal ایستگاه پلیس و سه مغازه داران در حال اجرا کسب و کار خود موسسات در Siot بازار رزرو شده اند توسط Dharamsal ایستگاه پلیس گفت: سرپرست ارشد پلیس (SSP) Rajouri Chandan Kohli.
او افزود که همه متهم شدند در بر داشت نقض محدودیت و دستورات در حال اجرا بودند وسایل نقلیه خود را در جاده ها و یا به حال خود را باز موسسات/موسسات کسب و کار با وجود بعد از محدودیت اعمال شده توسط منطقه دادرس Rajouri. او همچنین اضافه کرد که مردم منطقه و گسترش همکاری های خود را به JKP. او همچنین از مردم خواست به پیروی از دستورات صادر شده توسط دولت در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر.
در Ramban 9 مورد ثبت شد امروز برای نقض DM Ramban منظور از جمله 3 هر کدام در Batote, Chanderkote و Banihal. 15 نفر دستگیر شده اند و 7 وسایل نقلیه کشف و ضبط شد توسط Batote, Chanderkote و Banihal پلیس.
در دووعدا 7 موارد ثبت نام شده توسط Doda, Thathri و Bhaderwah ایستگاه پلیس گفت: SSP Doda ممتاز احمد. او اضافه کرد که 5 دستگاه خودرو کشف و ضبط شد و 7 نفر دستگیر شده اند.
در Poonch در مجموع 7 دپو شده اند ثبت نام 18 وسایل نقلیه شده اند کشف و ضبط و 18 نفر را بازداشت گرفته توسط Poonch و Surankote پلیس گفت: SSP Poonch رامش Angral.
در Samba Tehsil اداره باری Brahmana رهبری Tehsildar باری Brahmana, SDPO باری Brahmana و شو باری Brahmana بازرس راجش Jasrotia در بر داشت یک کارخانه پلاستیک عملیاتی و مهر و موم آن را برای نقض DM Samba سفارش. یک مورد تحت صنوبر شماره 60/2020 در بخش 188 قانون مجازات اسلامی به ثبت رسیده در این زمینه در پلیس ایستگاه باری Brahmana.
در یودهمپور پنج فیرث در بخش 188 قانون مجازات اسلامی ثبت شده است. فروشگاه مهر و موم شده و 9 نفر دستگیر شده اند و 3 وسایل نقلیه کشف و ضبط شد توسط یودهمپور پلیس در حالی که یک ون کشف و ضبط شده است و راننده دستگیر شد توسط رمنگر پلیس.
در Reasi چهار وسایل نقلیه کشف و ضبط شد که پیمودن بدون اسناد و نقض DM Reasi منظور اضافی SP Reasi Surjit کومار Bhagat, گفت:, و اضافه کرد که یک مورد در بخش 188 قانون مجازات اسلامی به ثبت رسیده در Mahore ایستگاه پلیس.

مقاله قبلیDSE گسترش tele-مشاوره تلفنی خدمات “Aao Baat Karein”

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>