دهلی نو: در مجموع 406 افرادی که قرار دارد در یک قرنطینه تسهیلات از ITBP پس از به ارمغان آورد از چین به علت شیوع کروناویروس وجود دارد ممکن است منتشر شده در هفته آینده اگر خود را نهایی نمونه تبدیل به منفی مقامات گفت: در روز شنبه.

نهایی نمونه از تمام مردم قرنطینه در هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) تسهیلات در اینجا جمع آوری شده توسط یک تیم از پزشکان در روز جمعه و گزارش انتظار می رود دریافت شود و با جمعه.

“بر اساس این گزارش تصمیم گرفته خواهد شد به تخلیه مسافران اگر به توافق مقامات است که انتظار می رود انجام شود تا در هفته آینده رعایت گذاشته پروتکل ها و با توجه پزشکی به عنوان در هر دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان” نرم افزار از ITBP Vivek کومار Pandey در بیانیه ای گفت.

یک مقام ارشد وزارت خانه گفت: همه آنها منتشر خواهد شد در هفته آینده اگر نهایی نمونه تست منفی است.

در مجموع 650 نفر آورده بودند بازگشت از ووهان در چین در فوریه 1 و 2 در دو 747 بوئینگ هواپیما پس از رمان Coronavirus شیوع بیماری وجود دارد.

در حالی که 406 نفر از جمله هفت از مالدیو هستند که پس از نگاه در قرنطینه ITBP تسهیلات در اینجا استراحت در ارتش مرکز در Manesar در هاریانا.

این ITBP مرکز است که پس از نگاه توسط یک تیم متخصص از پزشکان و متخصصان پزشکی. هفت کودک از جمله یک نوزاد در گروه.

“هیچ تازه علائم دیده شده است امروز. مواد غذایی, تخت و دیگر نیازهای اساسی catered. مقدار کافی از دارو نیز نگه داشته و در مرکز” Pandey گفت.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus اپیدمی صعود به 1,523 با 143 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا از بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که موارد تایید شده شروع به پریدن کرد بیش از 66,000, مقامات بهداشتی گفت: در روز شنبه.

هند تا کنون گزارش سه مورد تأیید این ویروس در کرالا است.

یکی از سه دانشجوی پزشکی که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus عفونت و درمان در یک بیمارستان در کرالا مرخص شده پس از بهبودی.

مسافران پس از رسیدن در پروازهای چین, هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و ژاپن و کره جنوبی بودند که غربالگری ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس تنفسی در 21 شناسایی فرودگاه در هند. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im