4,000 شهرهای دوقلو janitors به اعتصاب 24 ساعت روز پنج شنبه

مینیاپولیس — چهار هزار دوقلو شهرستانها سرایداران طرح به راه رفتن کردن شغل خود را پنج شنبه, فوریه. 27 پس از مذاکره کنندگان موفق به رسیدن به یک قرارداد توافق بین اتحادیه و کارفرمایان خود را.

این اعتصاب 24 ساعته آغاز خواهد شد در حدود 5 بعد از ظهر با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 26, که نشان دهنده, سرایداران. یک رالی آغاز خواهد شد در 6:15 بعد از ظهر در خیابان هشتم و در مینیاپولیس, بازار Nicollet, به دنبال مارس از طریق این شهر مرکز شهر.

Janitors هستند subcontracted به کار در ساختمان های تجاری در سراسر مترو از جمله Ecolab شناسه مرکز و بزبان برج. آنها رای دادند Feb. 8 تا اجازه حمله به.

دو طرف شده بود و مذاکرات برای سه ماه زمانی که مذاکرات شکست دوشنبه گذشته با توجه به SEIU انتشار اخبار.

این اتحادیه به دنبال دستمزد بالاتر بیمار زمان و سبز “تمیز کردن” برنامه های آموزشی با هدف کاهش ضایعات و صرفه جویی در انرژی و کاهش استفاده از مواد شیمیایی سمی با توجه به SEIU.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چندین گروه های زیست محیطی خواهد شد پیوستن به سرایداران در راهپیمایی خود را از روز شنبه از جمله جوانان آب و هوا اعتصاب و باشگاه سیرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>