4 به دنبال سان برناردینو شهرستان 1st District سرپرست صندلی

یک کنگره دو اعضای شورای شهر و یک مدرسه رسمی می خواهید به سان برناردینو شهرستان 1st District استاد راهنما در حال حاضر که سرپرست رابرت Lovingood تصمیم گرفته است به دنبال انتخاب مجدد.

در حال اجرا برای باز کردن صندلی Rep. پل طبخ R-دره اپل; Stevevonna رنه ایوانز یک آدلانتو شهرستان councilwoman و اجرایی کسب و کار; مرکلینو “چیکو” Garza, ویژه, دستیار به سن برناردینو کانتی سرپرست و ریتا رامیرز یک ویکتورویل شهرستان councilwoman.

  • Rep. پل طبخ R-دره اپل در حال اجرا است برای San Bernardino County, 1st District سرپرست. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از پل طبخ)

  • Stevevonna رنه ایوانز یک آدلانتو شهرستان councilwoman است در حال اجرا برای San Bernardino County, 1st District سرپرست. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Stevevonna رنه ایوانز)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Marcelino “چیکو” Garza, ویژه, دستیار به سن برناردینو کانتی سرپرست مدارس در حال اجرا است برای 1st District سرپرست. (فایل عکس دیوید Bauman مطبوعاتی شرکت/SCNG)

  • ریتا رامیرز یک ویکتورویل شهرستان councilwoman است در حال اجرا برای San Bernardino County, 1st District سرپرست. (فایل عکس از دن الیوت کمک عکاس)

این منطقه شامل بالا کویر شهرهای آدلانتو اپل دره هسپریا و ویکتورویل سوزن و unincorporated جوامع بیکر, Big River, نیوبری چشمه فلن, Spring Valley Lake, Trona و Wrightwood.

Garza و رامیرز نمی تواند نظر رسیده است.

به جای در حال اجرا برای مدت دیگری در 8 کنگره منطقه طبخ می خواهد به بازگشت به ریشه های خود را در دولت های محلی. با استناد به تجربه خود را در محلی و ایالتی و دولت فدرال کوک گفت که او تنها نامزدی که آماده خواهد بود از یک روز. بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ و ویتنام مبارزه با کهنه بود Yucca Valley, عضو شورای دولت و مجلس قبل از او به مجلس نمایندگان در سال 2012.

“من آشنا با مسائل مربوط به سن برناردینو کانتی و من می دانم که چگونه برای رسیدن به نتایج واقعی او گفت:” در ایمیل. “هیچ یک از مخالفان می تواند مطابقت با سطح تجربه و دانش من را به این کار است.”

کوک گفت که او مبارزه خواهد کرد به نگه داشتن هزینه های دولت به کسب و کار حداقل برای کمک به حفظ این شهرستان مکانی جذاب برای انجام کسب و کار. طبخ خواستار بیشتر ویژگی های آموزش و پرورش از جمله کمک به مدارس همکاری با کالج کسب و کار محلی و گروه های کارگری به توسعه برنامه های آماده سازی دانش آموزان برای ورود به نیروی کار ماهر در مشاغل مانند برق و لوله کش. او گفت که او به شما توجه ویژه ای به پیدا کردن راه هایی برای تشویق زنان جوان به دنبال این فرصت ها.

دولت تجدید قانون منجر به افزایش نرخ جرم و جنایت کوک گفت و او خواستار بازگشت به رابطه جنسی خشن-در-جنایت سیاست از 1990s و 2000s. او قصد دارد برای اطمینان از کلانتر است که منابع آن نیاز به نگه داشتن جوامع امن و مبارزه با تلاش های ساکرامنتو سیاستمداران به کراوات اجرای قانون را در دست با pro-سیاست جنایی.

“این اساسا منتقل بسیاری از خطرناک ترین زندانیان از زندانها به زندان شهرستان و استان ها به انتشار دهها هزار نفر از مجرمان در شهرستان بازداشت به اتاق را برای آنها,” او گفت:. “این منجر به نرخ جرم و جنایت در حال افزایش در سراسر کشور. در همان زمان اجرای قانون است رو به سطح بی سابقه ای از انتقاد از pro-جنایی فعال گروه است.”

ایوانز که انتخاب شد به آدلانتو شورای شهر در سال 2018 می خواهد شفافیت بیشتر و به آدرس بی خانمانی. سرپرستان باید در یک زمان مناسب تر برای ساکنان به جای ساعت 10 صبح روز سه شنبه زمانی که بسیاری از مردم در حال کار, او گفت:. ایوانز گفت: او را باید یک سیاست درهای باز را با, سازگار, ساعت اداری, بنابراین ساکنان می تواند با او ملاقات کند.

“به جای حرفه ای سیاستمداران ما نیاز به رهبران مایل به گوش دادن به صدای مردم” ایوانز گفت: در یک ایمیل. “من به سختی بلند پروازانه بی امان و راه حل هدایت می شود. عنوان بعدی ما سرپرست من به طلیعه چیزی بودن در و تسهیل مقدار مورد نیاز را تغییر دهید در حالی که ساختمان همیشه مهم ارتباط با همه منطقه یکی از ساکنان.”

ایوانز گفت: او می خواست که این منطقه می شود سهم عادلانه خود را از مالیات بر املاک است که توسعه دهندگان و کسب و کار وارد کار موافقت نامه برای پرداخت دستمزد رایج قبل از اینکه مجاز به ساخت و یا کار در شهرستان است.

“برای بیش از حد طولانی ساکنان صحرا بالا باید احساس نیاز به رفت و آمد ‘در پایین تپه’ به صورت شغل خوب و پردرآمد (برخی تا آنجا که به لوس آنجلس) با متوسط زمان رفت و آمد از سه ساعت دور سفر” ایوانز گفت. “این زمان بیشتری طول می کشد به دور از خانواده های خود به صورت روزانه. زمان است که می تواند صرف شده را در فرزند خود را, رویدادهای ورزشی یا رقص رسیتال.”

ایوانز گفت: این شهرستان باید در بازار بالا کویر ارزان زمین و دولت معافیت به توسعه دهندگان. او همچنین از دولت یارانه ها را به عنوان طولانی به عنوان آنها می آیند با اجباری توافق برای جامعه منافع. ایوانز گفت: آوردن ماهواره دانشگاه به صحرا بالا منطقه از Cal State San Bernardino و UC ریورساید خواهد گسترش فرصت های آموزش و پرورش و ایجاد یک نیروی کار برای شرکت های جدید است که حرکت در, او گفت:.

رامیرز بازنشسته استاد دانشگاه انتخاب شد به ویکتور ویل شورای شهر در سال 2018 است. رامیرز زد در برابر طبخ در منطقه 8 و در سال 2016 را از دست داد. او دوباره خود را در سال 2018 اما نمی توان آن را در گذشته های اولیه.

در مورد نامزدها

نام: پل طبخ

سن: 76

محل اقامت: دره اپل

شغل: مجلس نمایندگان ایالات متحده عضو

تحصیلات: کارشناسی ارشد مدیریت دولتی, Cal State San Bernardino; کارشناسی ارشد علوم سیاسی, UC ریورساید

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: کمک به جانبازان در صحرا بالا بهبود قوانین به کودکان و خانواده های ایمن کار کردن با محلی جانبازان گروه برای بهبود خدمات و افتخار خود را قربانی ترویج و شرکت در جانبازان نمایشگاه کار به روز نگه داشتن با امورخارجہ

پنج نگرانی: کاهش جرم و جنایت; کاهش بی خانمانی; مبارزه با بد قوانین از ساکرامنتو; از بین بردن زباله های تقلب و سوء استفاده در دولت و کاهش هزینه ها و بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی

کمپین اطلاعات: joinpaulcook.com, facebook.com/electpaulcook, twitter.com/joinpaulcook

نام: Stevevonna Evans

سن: 35

محل اقامت: آدلانتو

شغل: کسب و کار اجرایی

تحصیلات: دیپلم هنر در مدیریت کسب و کار

پنج حرفه ای و فعالیت های اجتماعی: مجمع منطقه 33 هیئت اجرایی نماینده منطقه 9 مدیر برای کالیفرنیا از حزب دموکرات آمریکایی آفریقایی حزبی بالا کویر جنوب کنفرانس رهبری مسیحی عضو لیگ کالیفرنیا شهرستانها عضو بالا کویر مداخله اکشن عضو ائتلاف

پنج نگرانی: شفافیت در دولت های محلی بی خانمان اپیدمی گسترش دسترسی به آموزش عالی فرصت های گسترش ارائه دوره از موسسات معتبر و خواستار آن است که منطقه 1 می شود سهم عادلانه خود را از مالیات بر دارایی تخصیص, افزایش دستمزد غالب فرصت های شغلی در منطقه 1

کمپین اطلاعات: stevevonna2020.com, Stevevonna برای سال 2020 San Bernardino County هیئت ناظران منطقه 1 در Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme