4 جامو خانواده, 12 امنیتی مردان Rlys رسمی میان 68 آزمون COVID +ve

مثبت IAS افسر نوبت -ve بسیاری از نمونه

Sanjeev Pargal

جامو ژوئن 4: دوازده بیشتر پرسنل امنیتی از ارتش BSF و IRP چهار نفر از اعضای یک خانواده در ناناک نگر منطقه در حومه شهر چندین نفر از دانشجویان و یک راه آهن هند رسمی ارسال شده در کترا در میان 68 نفر که تست مثبت برای COVID-19 سراسر منطقه جامو امروز حداکثر 29 در یودهمپور منطقه در حالی که تعداد IAS افسران نمونه برای ویروس چک کنید و حتی به عنوان یک افسر IAS آزمایش مثبت شنبه گذشته گزارش کرده است منفی بود اما نه از بیمارستان مرخص شده است.
این افسر IAS در رتبه اصلی, منشی, که شنبه گذشته آزمایش Coronavirus مثبت منجر به قرنطینه ارشد عمران و بهداشت و درمان دولت است آزمایش منفی در فرمان بیمارستان یودهمپور. با این حال او نشده است تخلیه شده از Narayana بیمارستان در Kakryal, کترا تا کنون از نظر روش عملیاتی استاندارد (SOP) حاکم بر COVID بیماران.
دو ارشد IAS افسران بودند که مخاطبین از اوایل مثبت IAS افسر امروز آزمایش منفی در حالی که تعداد IAS و دیگر افسران نمونه برای کرونا در بررسی های مختلف تعیین شده آزمایشگاه. برخی از افسران IAS که آمده بودند در تماس با مثبت قبلی همکار در حال حاضر آزمایش منفی است.
28 ساله خود را به 26 ساله همسر و دو فرزند خود را در سن 4 سال و شش ماه نقطه از ناناک نگر در جامو امروز آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها تحت اداری قرنطینه در بازگشت خود را از خارج از قلمرو اتحادیه. آنها پذیرفته شده اند در COVID بیمارستان گاندی نگر. همه آنها بدون علامت و اداری تحت قرنطینه. پنج پرسنل امنیتی را آزمایش مثبت در منطقه جامو.
19 سال جوانان از Sheendara, Poonch که شده بود بستری در بخش جراحی از دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu برای ضربه به سر است آزمایش مثبت برای COVID. بلافاصله پس از گزارش او معطوف به جداسازی بخش از بیمارستان و مخاطبین خود را در حال شناسایی برای قرنطینه و نمونه برداری پزشکی, سرپرست,,,, Dr دارا سینگ گفت.
یودهمپور منطقه امروز ثبت واحد بیشترین بیماران از Coronavirus در یک روز با 29 نفر گزارش مثبت از جمله دو سرباز ارتش, سه, هندی, رزرو پلیس (IRP) پرسنل قرنطینه در IRP مقر و یک زن باردار است.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: Excelsior که اکثریت 29 مثبت بودند اداری تحت قرنطینه و منتقل شده و از آنجا به COVID بیمارستان.
“برخی از مناطق در حال اعلام شدن به عنوان مهار مناطق” دکتر singla sv (sv) گفت:, و اضافه کرد که از 29 مثبت در یودهمپور, 14 شد و مسافران پس از بازگشت به منطقه از کشورهای مختلف هشت نفر دیگر نمونه برداری تصادفی در طول چک کردن دو تماس از مثبت و پنج نفر دیگر از پرسنل امنیتی از جمله دو نفر از ارتش و سه نفر از IRP.
یک زن باردار از رمنگر tehsil از یودهمپور منطقه که سزارین انجام شد در بیمارستان منطقه یودهمپور در اورژانس چهار روز پشت هم مثبت آزمایش برای ویروس امروز باعث به دولت ارسال و نه پزشکان و 14 سایر کارکنان در قرنطینه بود که با حضور و عمل او.
سه دانش آموزان دو نقطه از هری بودا و یکی از Noona Bandi در Poonch منطقه که در حال بازگشت از گجرات و اداری تحت قرنطینه آزمایش مثبت برای ویروس امروز SSP Poonch رامش Angral گفت:, و اضافه کرد که آنها منتقل شده از مرکز قرنطینه به COVID بیمارستان.
شش نفر امروز تست کرونا مثبت در Rajouri منطقه از جمله دو ارتش سربازان BSF جوان, یک زن, دانشجو, مهاجرین بازگشته از گجرات و دو نفر دیگر از مسافران همه آنها تحت اداری قرنطینه SSP Rajouri Chandan Kohli گفت. همه آنها باید در بیمارستان بستری شده است او اضافه شده است.
چهار نفر از Hiranagar tehsil از کتهوا منطقه امروز گزارش داد, تاج, مثبت, با توجه به منطقه دادرس OP Bhagat.
او گفت: همه آنها تا به حال بازگشت از Lakhanpur در اتوبوس بودند و تسلیم در مراکز قرنطینه جایی که آنها نمونه برداری شد و گزارش مثبت برای ویروس.
حدود 800 بیشتر افراد وارد شده به جامو و کشمیر از Lakhanpur امروز در حالت های مختلف حمل و نقل Bhagat افزود که شده است وجود دارد هیچ اجازه دهید تا در بازگشت از رشته افراد جامو و کشمیر از نقاط مختلف کشور و به طور متوسط 1000 نفر روزانه عبور از دروازه اتحادیه خاک.
پنج نفر تست مثبت در Kishtwar منطقه از جمله یکی که قبلا آزمایش منفی بود و به خانه فرستاده شده از مرکز قرنطینه.
منطقه دادرس Rajinder سینگ تارا تایید کرد که جوانان از Drabshalla در Kishtwar که در حال بازگشت از ناگپور بود آزمایش منفی برای COVID-19 زودتر و منتشر شده از قرنطینه به خانه بروم. اما در نمونه گیری دوباره او آزمایش مثبت شد و بلافاصله به ارمغان آورد برای بستری شدن در بیمارستان.
“ما تصمیم به انجام آزمون دیگری در فرد از سوم آزمایشگاهی,” او گفت:.
تمام پنج مثبت در Kishtwar فرستاده شده اند به COVID بیمارستان.
از سه نفر که گزارش مثبت برای COVID-19 در Reasi منطقه یکی بود یک کارمند راه آهن ارسال شده در کترا ایستگاه راه آهن که متعلق به Jallandhar در پنجاب بود و در بازگشت از زادگاه پس از availing ترک در حالی که دو نفر دیگر متعلق به Sukka در Balmatkot-Chasote و Shandi Chassote در Mahore که در حال بازگشت از جانسی در Madhya Pradesh. هر سه نفر تحت قرنطینه.
از Samba سه مثبت دو متعلق به کمربند نیروهای با یکی از آنها ارسال شده در 37 گردان در منگلدی و دیگری راننده BSF را 19th گردان. یکی از آنها بازگشته بود توسط قطار و دیگری از طریق هوا SSP Samba شاکتی Pathak گفت.
سوم مثبت است و یک غیر نظامی از ایجاد کرد Garain Ghagwal که در حال بازگشت از امریتسار منطقه در پنجاب.
سه مثبت از Doda منطقه نیز مسافران است.
با توجه به آمار و ارقام رسمی, Jammu منطقه در حال حاضر مجموع 735 تاج موارد 571 از آنها فعال بودند در حالی که 160 بهبود و چهار مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>