4 بیشتر پلیس در عملیات دستگیری; پلیس بررسی پنجاب لینک بیش از حد

دولت برای تحویل ممنوعیت ترور مورد نیا
همه تلاش ها برای وصل شکاف در IB

Sanjeev Pargal

جامو Feb 3: بازداشت چهار نظامی همکاران وابسته به جیش-e-محمد (JeM) ساز و برگ از جنوب کشمیر را پولوما منطقه زیر آشکار ساخته شده توسط سه بیش از زمین کارگران (OGWs) برگزار شد پس از برخورد در نزدیکی Ban تلفات پلازا در Nagrota در Jammu-سرینگر بزرگراه ملی در ژانویه 31 در حالی که پلیس نیز در حال بررسی پنجاب لینک جیش داعش به عنوان آنها اغلب به بازدید امریتسار Hoshiarpur و دیگر مناطق کشور همسایه چند روز قبل از حمل و نقل شبه نظامیان به دره.
“از نظر بین دولت و جنبش جیش داعش و گسترده زاویه درگیر در ممنوعیت تلفات پلازا ترور مورد که در آن سه پاکستانی شبه نظامیان ضرب گلوله کشته شدند توسط شبه نظامی و پلیس پرسنل مورد به احتمال زیاد به دست ملی سازمان تحقیق (نیا) اما قبل از آن جامو و کشمیر پلیس می خواهد به ترک کل مورد قبلی از جمله حمل و نقل از شبه نظامیان از کتهوا به کشمیر و لینک های جیش شبه نظامیان پنجاب بر اساس ultras,” منابع رسمی گفت: Excelsior.
آنها گفت: در طول بازجویی Sameer دار از Kakapora, پولوما اصلی کنترل کننده کشته شده در پاکستان, کشته و دو همکار وی فاش هویت خود را در چهار همکاران که آنها نیز بخشی از جیش-e-محمد ماژول به گام تا فعالیت های خرابکارانه در جنوب کشمیر توسط حمل و نقل شبه نظامیان از جامو به کشمیر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن تصویری

آنها آورده شده است به مفصل بازجویی مرکز (JIC), Jammu برای بازجویی. با توجه به منابع همکاران داعش که نام نیز که در جریان بازجویی از Sameer در و دو نفر دیگر تا به حال موفق به فرار از خانه های خود را پس از اخذ گزارش از دستگیری در در Nagrota.
منابع شناسایی و دستگیر همکاران از داعش به عنوان سهیل رشید شعیب محمد عادل اسلام و رفیق Dar همه ساکنان جنوب کشمیر را پولوما منطقه. ممکن است به ذکر است که در اینجا Sameer در و دو همکاران دستگیر شده توسط پلیس از کامیون که در آن شبه نظامیان بودند و در حال انتقال به جنوب کشمیر نیز مورد ستایش قرار داد از پولوما منطقه.
جدا از جنوب کشمیر ارتباط دستگیر جیش-e-محمد کادر پلیس نیز بررسی لینک خود را در پنجاب به عنوان Sameer در حال پرداخت چندین سفر به پنجاب در کامیون خود را همراه با همکاران حمل و نقل و سیب و انار و دیگر میوه ها.
چند ماه پشت پلیس دستگیر شده بود چهار شبه نظامیان در Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر همراه با مقدار زیادی از سلاح ، مهمات و مواد منفجره که آنها تا به حال گرفته شده از امریتسار منطقه پنجاب بودند و تغییر آنها را به دره.
قبل از آن نیز, Jammu and Kashmir پلیس دستگیر شده بود کشمیری شبه نظامیان در پوشش دانش آموزان از Jallandhar منطقه پنجاب که وابسته بودند کشته Zakir موسی رئیس انصار Ghazwat-ul-Hind مبارز ساز و برگ.
“وجود دارد احتمال که دولت به احتمال زیاد به تحویل ممنوعیت تلفات پلازا ترور حادثه به ملی سازمان تحقیق (نیا) به عنوان قبلی در این گونه موارد نیز در حال جستوجو کرد توسط همان سازمان” منابع افزود که جامو و کشمیر پلیس بود اما با اعتماد به نفس است که آنها را ترک کل صورت در عرض یک هفته زمان با دستگیری همه کسانی که درگیر در حمل و نقل از شبه نظامیان از بزرگراه های ملی به دره عمدتا در جنوب کشمیر.
در ضمن تیم از پلیس و نیروهای امنیتی همراه توسط sniffer سگ و مسلح با فلز انجام یک عملیات برای پاکسازی مناطق در امتداد مرز بین المللی (IB) در Samba منطقه امروز.
عملیات انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط دستگیر JeM فعالان منبع افزود نیروهای امنیتی در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن را به برق وصل شکاف, در صورت وجود, در مرز بین المللی به اطمینان حاصل شود که هیچ تازه نفوذ توسط داعش.
پلیس و نیروهای امنیتی از جمله امنیت مرزی نیروی (BSF) راه اندازی عملیات جستجو صبح امروز در منطقه در امتداد IB در Basantar Nallah از Samba.
آنها به همراه دو معتاد به انفیه سگ. آنها جستجو کل رودخانهای کمربند Basantar و انبوه منطقه در امتداد IB برای پیدا کردن اگر هر گونه محموله از سلاح و یا شهر غزنی (وخت) ممکن است ریخته شده اند در منطقه ابراز نگرانی کرد.
در روز شنبه بر اساس افشاگریهای ساخته شده توسط سه OGWs یک تیم پلیس و یک تیم خنثی سازی بمب به حال خنثی یک بمب مجهز RDX نارنجک و دیگر مواد قرار داده و تحت یک احتکار در Nagrota در Jammu-سرینگر ملی بزرگراه.
روز دوشنبه عملیات نیز راه اندازی شد پس از افشای توسط OGWs که داعش تا به حال نفوذ به منطقه جامو از طریق مرز بین المللی.
با توجه به گزارش یکی از سه OGWs نیز گرفته شد به نقطه به بازسازی صحنه نفوذ.
منبع گفت: داعش تا به حال سوار کامیون در Dayala Chak منطقه و سازمان های امنیتی نیز مورد سوال مردم ساکن در نزدیکی Basantar پل.
سه JeM طالبان در صبح روز جمعه در تلفات پلازا در Jammu-سرینگر ملی بزرگراه. آنها در سفر بودند به سمت دره کشمیر.
Sameer Dar است پسر عموی پولوما بمب گذار انتحاری عادل Dar که تا به حال منفجر مواد منفجره مملو از SUV به یک اتوبوس حامل CRPF پرسنل در Lethpora منطقه پولوما منطقه در سرینگر-Jammu بزرگراه که در آن 44 CRPF پرسنل شهید شدند در 14 فوریه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet