4 بیشتر coronavirus موارد تایید شده در شهرستان لا

لس آنجلس — مقامات بهداشت عمومی روز شنبه تایید کرد چهار نفر از coronavirus در لس آنجلس آوردن این شهرستان را در مجموع به 11.

چهار بیماران جدید بخشی از یک گروه از مردم که در سفر به شمال ایتالیا با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

تمام بیماران جدا شده و مقامات بهداشت گفت: آنها باید شناسایی افرادی که در تماس شخصی با بیماران برای ارزیابی و نظارت بر آنها. همه از تماس نزدیک هستند تحت قرنطینه.

“وجود دارد هیچ شناخته شده قابل قرار گرفتن در معرض عموم,” با توجه به بخش بهداشت و درمان.

روز چهارشنبه در این شهرستان را تایید کرد شش موارد دیگر از این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. سه نفر از این افراد در همان گروه از مسافران به عنوان بيمار را تایید کرد با این ویروس پنج شنبه. دو نفر دیگر از بستگان یکی دیگر از تایید بیمار زندگی می کند که در خارج از شهرستان و آخرین مورد “است که یک شخص در این زمان در معرض آنها را به مسافران از کشورهای دیگر که ممکن است عفونی.”

شهرستان مقامات بهداشت بعد تایید کرد که این کار مربوط به بيمار قرارداد کارگر بود که در انجام پزشکی نمایش از مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. وزارت امنیت با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: این فرد یک “حرفه ای پزشکی” که در غربالگری مسافران برای coronavirus در LAX تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“این فرد در حال حاضر در دست خود قرنطینه در خانه با علائم خفیف و تحت نظارت های پزشکی” با توجه به DHS بیانیه به ان بی سی نیوز که اولین گزارش در این مورد. “خود خانواده نیز در زیر صفحه اصلی قرنطینه.”

DHS مقامات گفت: این فرد در گذشته انجام نمایش در فرودگاه on Feb. 21. شهرستان منابع گفته بود که هفت روز قبل از روز کارگر نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس است و هیچ نگرانی فرد ممکن است منتقل می شود این بیماری به هر فرودگاه.

بخش اول بیمار با تایید coronavirus تشخیص داده شد هفته پیش و پس از بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>