5 بیشتر مقامات pvt Rlys شرکت مثبت

Excelsior خبرنگار
جامو جولای 27: صد و شصت و دو نفر امروز آزمایش مثبت برای این ویروس در جامو منطقه از جمله چهار پاسبان از زنان همراه Doda پنج نفر از کارکنان یک شرکت خصوصی کار برای راه آهن و چهار نفر از اعضای یک خانواده از بند شماره 10 کتهوا یک پاسبان پلیس از نهرو بازار مقر پلیس و تعدادی از پرسنل امنیتی. بیست و چهار نفر همه آنها مردم محلی با هیچ سفر, تاریخ امروز آزمایش مثبت در Kishtwar منطقه.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
سی و هفت نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در جامو منطقه از جمله یک زن و شوهر مسن از بخش-D Talab Tillo دو دستیار زیر بازرسان (ASIs) از ITBP که در حال بازگشت از جودپور در راجستان و کانپور در اوتار پرادش سه Biharis قرار می داده اند تا در Marh و یک پاسبان پلیس از Amb Gharota ارسال شده در نهرو بازار پلیس پست.
پلیس ارسال شده است موجود و تمام پرسنل وجود دارد از جمله پلیس پست Incharge زیر بازرس Sumit Sharma جدا شده و در معرض آزمایش COVID-19.
دیگر مثبت جامو منطقه شامل یک دختر جوان از بهارات نگر Talab Tillo و 50 و 52 ساله افراد از Sainik مستعمره جوانان از Rani Talab Digiana دو نفر از Akhnoor از جمله یکی بیهاری یک IRP پاسبان از Mishriwalla یک مرد از فتح پور Salarian, RS پورا یک پاسبان پلیس از Chadkh Bishnah مسن شهروند از Sangrampur دو جوانان از Chinore, 42 ساله از Nagrota, 26 ساله جوانان از Channi, 48 ساله از Channi راما و دو نفر از سالمندان Sunjwan.
بیست و چهار نفر امروز گزارش داد, تاج مثبت n Kishtwar منطقه از جمله 23 نقطه از مهار مناطق Drabshalla و Chatroo شدند و اطلاعات تماس COVID بیماران.
دو نفر از آنها زن بودند ناحیه دادرس Rajinder سینگ تارا گفت: Excelsior گفت: آنها نمونه برداری شد و پس از تاج موارد تا به حال ظاهر در این دو روستا. چهارده نفر پیدا مثبت امروز در حال حاضر بوده است جدا از خانواده خود را نگه داشته و در اداری قرنطینه, او گفت:.
یک خیاط استاد از Kishtwar شهر نیز گزارش مثبت برای ویروس او اضافه شده است.
پانزده نفر امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در یودهمپور منطقه از جمله سه پلیس و پاسبان و دو CRPF jawans.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: سه نفر از Lambi گلی آزمایش مثبت طی تصادفی در حالی که یک زن باردار مثبت گزارش از چوپرا فروشگاه منطقه است.
از دیگر نکات مثبت این منطقه شد 73 سال از Jib Majalata, 23 سال از Jassarkot, 72 ساله بیمار که تحت درمان در ASCOMS Sidhra و 65 سال از Karan ناگار جوانان از Meer Panchairi با سفر تاریخچه بنگلور و تماس با فرد مثبت است.
سیزده نفر گزارش مثبت برای این ویروس در Samba منطقه. آنها از زنان باردار از Bainglar و Kararian, SSP Samba شاکتی Pathak گفت.
بقیه مثبت از منطقه متعلق به Mansar, Ghagwal, Vijaypur, Barian و گره مندی. پنج مثبت شد و مسافران از Haryana, Madhya Pradesh, دهلی نو, Jharkhand و راجستان.
بیست نفر گزارش شده COVID مثبت در Rajouri منطقه از جمله چهار BSF jawans ارسال شده در Dhangri و دو پرسنل پلیس از پلیس منطقه خطوط (لاواژ).
بیشتر مثبت Rajouri منطقه مورد ستایش قرار داد از همکار Kanju (سه) Bhela مستعمره Kheora, Budhal و بخش شماره 7 شهرستان نوشهره یک هر. این شهرستان نوشهره مثبت بود شهرداری کمیته کارمند. سه نفر تست مثبت در Sial سوئی در حالی که دو نفر دیگر مسافران است.
پنج نفر از کارکنان یک شرکت خصوصی مشغول به کار برای راه آهن در میان 15 نفر که گزارش مثبت برای این ویروس در Ramban منطقه امروز.
یک زن باردار از Ramban سه نفر با سفر تاریخ Anantnag, Kupwara و سرینگر سه نفر از مناطق Tethat, Chamalwas و Gund Tethat و دو از Khari Banihal همچنین آزمایش مثبت ارشد پزشکی (CMO) Ramban دکتر محمد فرید Bhat گفت.
از 15 نفر که در گزارش کرونا مثبت در دووعدا منطقه چهار شد افراد پلیس-دو مرد و دو زن-مستقر در زنان همراه Doda, SSP Doda ممتاز احمد گفت زنان همراه شده است موجود است. درآمد بخش رسمی از Gandoh همچنین آزمایش مثبت امروز. بقیه مثبت در منطقه بودند مخاطبین و مسافران احمد اضافه شده است.
در Reasi منطقه 11 نفر گزارش کرونا مثبت از جمله شش CRPF پرسنل مستقر در Dhirti Panthal در کترا یکی JKP jawan نقطه از Ghagwal سه نفر از Chajroo Mahore همه آنها ارائه دهندگان خدمات و جوانان از Budhan Mahore.
ده نفر گزارش کرده اند مثبت در کتهوا منطقه.
آنها شامل چهار نفر از اعضای یک خانواده از بند شماره 10 کتهوا بودند که اطلاعات تماس یک فرد مثبت از Gadigarh جامو ارتش jawans یک ITBP پرسنل و استراحت مسافران است.
در ضمن 1311 نفر عبور Lakhanpur برای ورود به جامو و کشمیر در طول 24 ساعت گذشته, DC کتهوا OP Bhagat گفت.
سه نفر از جمله یک سر پاسبان ارسال شده در لاواژ Poonch آزمایش مثبت امروز.
SSP Poonch رامش Angral گفت: سر پاسبان که مورد ستایش قرار داد از Mendhar شد در راه به وطن پس از تست مثبت است. او دستگیر و در Bhimber گلی بررسی پست منتقل و برای جداسازی. یک بیهاری و مسافر دیگری نیز آزمایش مثبت در Poonch.
با امروز مثبت, Jammu منطقه در حال حاضر 3933 تاج موارد از جمله 1790 فعال است. به عنوان بسیاری از 2120 بیماران بهبود یافته اند در حالی که وجود داشته اند 23 کرونا مربوط به تلفات.
به عنوان بسیاری از 112 بيمار مبتلا به امروز درمان و مرخص مختلف از COVID بیمارستان در جامو منطقه از جمله 57 در Rajouri منطقه 14 Kishtwar, 13 در کتهوا, 10 در Samba نه در جامو شش Doda و سه در Ramban.
در ضمن 21 بیشتر افراد امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در قلمرو اتحادیه لاداخ از جمله 20 در له و یکی در کرگیل منطقه.
Ladakh در حال حاضر 1306 تاج موارد—541 در له و 765 در کرگیل و 236 فعال موارد از جمله 193 در له و 43 در کرگیل در حالی که 1066 بیماران بهبود یافته اند. وجود دارد چهار تلفات کرونا در Ladakh.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de