325 آزمون +ve برای COVID-19 در کشمیر, J&K شمارش 4445

Shops open amid lockdown in Srinagar on Monday. -Excelsior/Shakeel
مغازه ها باز میان مستند در سرینگر در روز دوشنبه. -اکسلسیور/شکیل

افزایش مرگ و میر 4 از جمله CRPF مرد می میرد

فیاض بخاری

سرینگر ژوئن 8: پس از سنبله در COVID-19 موارد مثبت شده است وجود دارد افزایش مرگ و میر به عنوان چهار نفر از جمله یک CRPF مرد پست شده در جنوب کشمیر را Anantnag منطقه درگذشت و در کشمیر امروز با در نظر گرفتن تعداد Coronavirus مرگ و میر در جامو و کشمیر به 46 در حالی که 325 آزمایش مثبت در کشمیر در نظر گرفتن مثبت شمارش در J&K برای 4445.
یک CRPF از 90 گردان نوشته شده در Anantnag با بیماری زمینه ای پذیرفته شد در CD بیمارستان در 4 ژوئن و او آزمایش مثبت برای Coronavirus. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و صبح امروز درگذشت.
این CRPF تصمیم گرفته است برای انجام آخرین مناسک آن COVID-19 مصدوم در کشمیر و نه تنها به قرار دادن در بدن متوفی به روستای مادری خود را. “ما در حال رفتن به دنبال وزارت امور خانه (MHA) دستورالعمل در روح در حالی که برخورد با بدن مرحوم CRPF مرد” یک CRPF سخنگوی گفت.
یک مرد از Khanyar منطقه سرینگر که تا به حال ملاقات با یک حادثه بود و برای اولین بار اعتراف کرد به SMHS آن او منتقل شد به CD بیمارستان سرینگر بعد از تست مثبت درگذشت. 35 سال بود به شدت مجروح در جاده بدبختی و آزمایش COVID مثبت و پس از آن او منتقل شد به CD بیمارستان جایی که او درگذشت.
65 سال از Handwara منطقه Kupwara که بسیار بیمار بود و بسیاری از مسائل اساسی درگذشت SKIMS بیمارستان امروز.
و در این شب 70 ساله COVID-19 مثبت از Kreeri منطقه Baramulla منطقه درگذشت و در SMHS بیمارستان سرینگر. پذیرفته شد و در SMHS بیمارستان در ژوئن 6 به عنوان یک مورد از چندین بیماری و درگذشت امروز به علت ایست قلبی.
و 325 نفر از جمله 3 پلیس امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در کشمیر در نظر گرفتن تعدادی از بیماران به 4445 در جامو و کشمیر.
پزشکی سرپرست SKIMS Soura Dr Farooq Jan گفت: Excelsior که 1360 نمونههای خام در SKIMS ویروس شناسی تشخیصی آزمایشگاه امروز و 43 آزمایش مثبت با 17 از Anantnag نه از Bandipora هشت از سرینگر چهار از Kupwara دو هر از Kulgam و پولوما و یکی از Ganderbal.
کسانی که آزمایش مثبت در SKIMS امروز شامل 35 ساله پلیس از پلیس منطقه Ganderbal علاوه بر 37 ساله CRPF از 79 میلیارد دلار رسیده است.
اصلی SKIMS Bemina Dr Riyaz Untoo گفت: Excelsior که از 587 نمونه فرآوری شده در بیمارستان های تشخیصی آزمایشگاهی, 70 تست مثبت برای این ویروس و شامل 32 از Shopian و 38 از Budgam. آنها عبارتند از 25 سال پلیس از ایستگاه پلیس Magam در منطقه Budgam.
Dr Riyaz گفت که 11 نفر از جمله دو پسر یک دختر سه مرد و چهار زن از ایجاد کرد Warihama در Beeru منطقه آزمایش مثبت است. این روستا در حال حاضر در منطقه قرمز و آنها همه اطلاعات تماس در حال حاضر موارد مثبت.
یک مقام رسمی گفت که 935 نمونههای خام در سی دی ویروس شناسی وزارت آزمایشگاه امروز و 212 آزمایش مثبت است. او گفت که 137 از Kulgam و تنها یکی از Shopian چهار از Anantnag, 29 از Baramulla, 10 از سرینگر دو از Budgam, 27 از پولوما و دو از Kupwara.
مقامات گفت که تا تاریخ 214595 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک بوده است داوطلب خدمت سربازی برای نظارت که شامل 42381 افراد در خانه قرنطینه از جمله امکانات توسط دولت و 51 در بیمارستان قرنطینه 2916 در بیمارستان انزوا و 55577 خانه تحت نظارت است. علاوه بر 113625 افراد خود را به اتمام نظارت دوره است.
آنها گفتند که 96 COVID-19 بيمار بهبود و امروز مرخص شد از بیمارستان های مختلف کشمیر.

+ve در CD-ve در Skims

چیزی که مطرح است سوالات جدی بیش دقت COVID-19 تست در کشمیر تعداد زیادی از مردم از جمله یک روزنامه نگار ارشد را آزمایش کرده است COVID-19 منفی پس از آزمایش مثبت برای همین چند روز پیش.
این آموخته شده اند که COVID-19 آزمون از این افراد منفی شد در SKIMS, Soura آزمایشگاه همان شد منجر به مثبت زودتر انجام شده در آزمايشگاه ميکروب از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان.
طبق گزارش پس از تست مثبت نگار رفت و به SKIMS آزمایشگاه به منظور دریافت آزمون خود را بار دیگر تائید کرد. آنچه به دنبال این بود تعجب آور است.
همه آنها از جمله روزنامه نگار ارشد, آزمایش منفی برای ویروس. روزنامه نگار رفت و به SKIMS به طور مضاعف مطمئن شوید که آیا او یک COVID مثبت است یا نه.
قابل توجه مسئولان SKIMS, Soura تایید به Excelsior که روزنامه نگار را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19. اما آنها تحت تاثیر قرار بر این واقعیت است که او “فاش نمی کند” به آنها که او در حال حاضر گرفته شده آزمون در سی دی آزمایشگاه که در آن او آزمایش مثبت برای COVID-19.
فرد دیگری از سرینگر که آزمایش مثبت بود در CD آزمايشگاه بيمارستان همچنین گفت که او در تست دوم انجام می شود در SKIMS Soura آمده است که منفی است.
نمرات از مردم بنا به گزارش ها و شکایت در مورد معیوب COVID آزمایشات انجام شده در سی دی آزمایشگاه.
مربوط به ذکر است در اینجا که سر از بخش CD بیمارستان دکتر نوید Nazir نیز اعلام کرد به عنوان مثبت COVID-19 به تازگی.
طبق گزارش های LG مشاور Baseer Ahmad Khan گفته است که بسیاری از مردم به ارمغان آورده اند موضوع معیوب تست در CD آزمايشگاه بيمارستان به او توجه کنید.
در ضمن پس از اخبار و گزارش, رئیس سابق وزیر Omar عبدالله همچنین در مورد صحت این گزارش از سی دی آزمایشگاه.
“اگر همه چیز به اندازه کافی بد نیست ما حتی نمی تواند اعتماد به صحت نتایج آزمون. بیماری های قفسه سینه در بیمارستان می دهد COVID نتیجه مثبت است. یک روز بعد SKIMS, Soura می دهد همان شخص یک گزارش منفی. چه اتفاقی می افتد به کسانی که نمی توانند تست دو بار و یا از مکان های مختلف?,” او در توئیتر خود نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>